1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שלום ,עזרה בהזמנה מgyo דחוף

הנושא בפורום 'זרעי קנאביס' פורסם ע"י sab, ‏26/1/17.

1. 2 pac

2 pac קנאביסט

לייקים:
    15
    ולגבי הטיקט זה סתם כמו סטלה

2. 2 pac

2 pac קנאביסט

לייקים:
    15
    כמו שסטלה אמר *

3. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    הוא כבר חוייב ע"י הgateway של האשראי על משלוח עם מעקב,
    אני לא מבין מה כל כך קשה לך לבטל את ההזמנה לקבל תוך חצי שעה את הכסף חזרה
    ולהזמין שוב עם משלוח שונה, כרגע אם תבקש מהם שוב משהו חוץ מלבטל או לשלוח עם מעקב אז אתה יוצא כל כך לא רציני כי הוא הציג לך את האופציות שלך בבירור - או לבטל הזמנה או לשלוח עם מעקב.
    אני סיימתי להתעסק בפוסט הזה אתה יכול להמשיך ללכת עם הראש בקיר או להקשיב לעצות כוזבות או שאתה יכול אשכרה לעשות מה שאומר לך הבחור מהחנות.

4. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    שיטת משלוח - לא שיטת תשלום.
    וזו לא אופציה כי הוא כבר חוייב ע"י הGATEWAY על משלוח עם מעקב והם עובדים במערכת אוטומטית לא עוברים על כל הזמנה בנפרד.

5. sab

sab חבר חדש

לייקים:
    0
    אם המשלוח עם מעקב זה אומר חתימות וסיכון או לא קשור?
    האם לתיבה או לסניף דואר?

Any new order will require tracked shipping. If we refund this order, please do not put a new one through of the same value. You can order up to $40 with untracked shipping.

6. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    האופציה של המשלוח עם מעקב שלהם היא כוללת דואר רשום שאתה צריך תעודת זהות עם השם שנתת להם כדי לקבל. אז שם מזוייף זה לא אופציה פה.
    אם תעשה הזמנה ב40$ או פחות אז תוכל להזמין עם משלוח בלי מעקב, מעל 40$ חייבים מעקב אצלם.
    אני אומר תזמין מBONZASEEDS אתה יכול להזמין בכמה שאתה רוצה בלי מעקב ומגיע מאוד מהר.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!