1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

זימון לחקירה במשטרה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י gazugo, ‏13/2/14.

1. gazugo

gazugo חבר חדש

לייקים:
    0
    לפני יותר מ3 חודשים עישנו בתוך אוטו וקפצו עלינו שוטרים וחבר זרק את פרח רחוק. השוטר קלט שהוא זרק וחיפש את זה במשך חצי שעה עד שמצא.. הם נתפסו על זה שזרק ועצרו אותו ואני ועוד 2 פשוט הלכנו הביתה.. מה יכלנו לעשות. זה שנפלו עליו לקח עורך דין כי רצו עליו גם שלילת רישיון בקיצור בלאגן. עכשיו אחרי יותר מ3 חודש כולנו קיבלנו טלפון מהמשטרה לבוא עוד כמה ימים לחקירה, שאלתי אותה למה עבר הרבה זמן מה אתם רוצים היא אמרה כולה לשאול כמה שאלות עניין של 20 דקות.. אין לי תיקים על סמים או משהו זה פעם ראשונה.. אני לא קטין יש לציין. הפחד שלי שיבקשו בדיקות שתן כי אז כולנו בבעיה.. מישהו נתקל במשהו דומה ויודע מה זה אומר ההזמנה לחקירה הזאת באמצע החיים? מה הזיכוי לבדיקת שתן? לעשות אוצה במידה ויש או לסרב? יהיה לי תיק? שלילה? תעזרו לי, תודה רבה.
    חשוב לציין שזה שהיה עצור אמר שאין לנו שום קשר למה שהם מצאו וזה גם מה שכולנו אומרים.

#1 gazugo, ‏13/2/14
    נערך לאחרונה ב: ‏13/2/14
  2. Canabis

Canabis קנאביסט

לייקים:
    1
    לכם לא יקרה כלום
    הם כנראה רוצים לחקור אותכם שהנהג יפול ויוכלו להגיש כתב אישום
    תילכו עם הגרסא של הנהג אחרת יש ביכוי שיידפק בגלל גרסאות שונות למקרה

3. gazugo

gazugo חבר חדש

לייקים:
    0
    חבר אמר שיש סיכוי שיעשו גם לנו בדיקת שתן.. כי פעם עצרו מישהו וראו בשיחות שהוא דיבר על זה עם חבר והזמינו אותו גם לחקירה ובסוף עשו לו בדיקה והוא קיבל תיק..

4. Canabis

Canabis קנאביסט

לייקים:
    1
    הם יכולים לבקש בדיקות שתן למרות שלא נראה לי כי הם עושים את זה בנקרים של חשודים שהם לא הצליחו לתתאמין או לא בדיקות שתן במשטרה זה רק במקרי אלימות תאונות דרכים וכאלה ולא על זה שתפסו אצלכם קצת גראס
    בהצלחה ותעדכן

5. Marijuana

Marijuana קנאביסט

לייקים:
    5
    משטרת ישראל מתעסקים בקקה... כמה עצוב.
    משטרת ישראל מלאה באנשים מתוסכלים וממורמרים ללא כבוד עצמי שרק יחפשו איך לזיין אותך.
    במילים אחרות אם היה להם משהו עליך היו עוצרים אותך ממזמן בלי שום "תבוא ל20 דקות לדבר"
    אישית אם הייתי במקומך לא הייתי הולך לשום מקום (אתה יודע אתה לא חייב לשתף פעולה וכמו שאמרתי אם היה להם משהו היו עוצרים אותך)

6. gazugo

gazugo חבר חדש

לייקים:
    0
    כן אבל מה יקרה במידה ואני לא ילך והם יבואו לקחת אותי מהבית? רק זה מה שחסר לי בלאגן עם ההורים

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!