1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה בקשר לשימוש בקנאביס רפואי ונהיגה

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י RPMI1640, ‏31/1/17.

1. RPMI1640

RPMI1640 חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם,

אבא שלי אמור לקבל את רשיון הקנאביס שלו בעוד חודש ואני מנסה לברר מה ההשלכות של זה על הנהיגה מבחינת החוק.
    האם ידרשו ממנו להגיע למרב"ד (מכון רפואי לבטיחות בדרכים) והאם הוא יהיה מדווח למשטרה או לכל גורם אחר?
    האם יש סכנה לשלילה? לגופו של עניין איך אפשר לנהוג ולהיות בעל רשיון רפואי לקנאביס?

תודה

2. Dor new user

Dor new user חבר חדש

לייקים:
    0
    בגדול אסביר לך, אין קורלציה(תיאום) בין הגופים בנושא, כך שמבחינה חוקית אמנם אסור לנהוג אבל אף שוטר לא יכול לדעת מי נושא רישיון. לא יעשו בעיות בחידוש הרישיון ולא יופנה למרבד. כשהוא נוהג עדיף שלא יימצא עליו קנאביס, ואם ייתפס עם קנאביס בנהיגה הרישיון (לקנאביס)לא יעזור לו. אם הוא משתתף בתאונה יכולים לעשות לו בעיות מהביטוח.

3. Dor new user

Dor new user חבר חדש

לייקים:
    0
    בנוסף המלצה אישית, בחודשיים הראשונים כדאי להימנע מנהיגה ככל הניתן, לא אומר להיסתגר בבית אבל אם יש מי שינהג אז עדיף ואם חייב לנהוג אז להגביר זהירות. הריכוז נעלם לפעמים לשברירי שנייה ויכול להיות מסוכן

4. Wicked420

Wicked420 חבר חדש

לייקים:
    0
    ככל הידוע לי עושים בעיות במרבד רק בכמויות של 50 ומעלה... עד 40 לא עושים כלום.
    מסיפורים ששמעתי זה מאוד רנדומלי. מסיפורים על אנשים שמקבלים מעל מאה ולא עשו להם כלום ועד אנשים שקיבלו את הרשיון בבית חולים כבר ויחד עם זה ביטלו להם את רשיון הנהיגה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!