1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

"לא בא לי לדבר על זה"

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י research, ‏4/2/17.

1. research

research חבר חדש

לייקים:
    21
    היי חברים...
    תופעה מוזרה שמתרחשת בי מאז הטריפ האחרון שלקחתי...
    האמת שכמו שבכותרת של הדיון בתכלס "לא בא לי לדבר על זה"
    אתם בטח תבינו כבר בהמשך הכתיבה שלי על מה אני מדבר, יכול להיות לזה כמה וכמה הבטים הכל פתוח מבחינתי.
    מה שבטוח בטוח ויש דברים שאין עליהם ספק...(סוג החומר)
    הטריפ האחרון שלי למעשה היה בסיני עם 2 חברים טובים
    במהלך הטריפ הכל היה טוב ויפה ממש כייף ונעים צחוקים קצת ויזואלים והבטן תפוסה כולל הלסת
    מרוב שהצחוק לא מפסיק להתגלגל...לקראת האמצע הכל התהפך ופשוט שכבתי שם שאני חצי מחוסר הכרה
    כל מה שמופיע לי מול העיניים באותו זמן היה מסך של טרייבלים פסיכודלים בכל הצבעים שרק אפשר לדמיין
    ובין שאני פותח עיניים ולבין שאני חוזר לעצום הטרייבלים רק מתרבים(בכמות שלהם) אל מול עיניי.
    כמו שאמרתי כמה וכמה פעמים אני משתדל תמיד גם במצבים קיצוניים להבין שהכל בראש ולנשום עמוק
    וליהנות גם מה"סיוט" הקיים כרגע, פשוט שכבתי שם על סלע ענק אל מול הים והעוצמות היו מטורפות.
    אך בתוך כל זה בכל אותן 10 שעות תמיד חזרתי והדגשתי בפניי חברי, כיף נעים צחוקים אושר וכל מה שרק אפשר
    אבל חברים שלי תזכרו זה לא LSD אה?!

אז הסיוט עבר והכל נגמר יום למחרת קמתי שהכל עוד טיפה עקום בויזואל וכמובן הרגשה כבדה של מה קרה אתמול?!
    שפשוט מאותו יום שלמחרת ועד עכשיו משו כמו 4 5 חודשים שמלווה אותי הרגשה אחת
    שלא משאירה מקום לספק, לא בא לי יותר סטלות, לא לעשן, לא לשתות, בטח ובטח שלא עוד טריפים...
    האמת שמאז אני כבר לא יוצא למסיבות וגם פחות שומע טראנס שמאוד אהבתי.
    כאילו נתלשה לי איזה מציאו מול העיניים ועכשיו כבר לא מעניין אותי כל נושא הסטלות למיניהם.
    כל פעם שאני רק שומע על אנשים שמדברים על להידלק או לשתות עולה בי הררגשה ממש מגעילה כזאת של עייפות
    שהמוח שלי פשוט מרגיש עייף ושאין לו עוד כוחות...בטח לא לשקר הזה שרק נמכר כ-LSD 25

מעניין מה דעתכם בנושא, מעניין אם יש עוד אנשים שעברו את זה.
    אבל הכי מעניין האם זאת רק תקופה כזאת?...

2. jizzpants

jizzpants קנאביסט

לייקים:
    34
    השאלה איך התקופה הזו באה לך.. בא בטוב ? בא ברע? בטוח שזה בא לך מוזר..
    אם נעלמה האהבה לטראנס, היא התחלפה במשהו אחר ? אם הרצון לסטלה הלך, משהו אחר בא במקום ?
    נשמע מאוד מעניין.. האם עוצמת החוויה היא זו שגרמה לסלידה מכל מה שקשור לסטלות או שהיה משהו בחוויה עצמה שנכנס לראש וגרם לכל זה?

3. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    תהליך של התנייה קלאסית.

גירוי מותנה (כל החוויה של הטריפ והמחשבות שעלו לך, למשל קנאביס, המקומות שהייתה בהם, דברים שצפית בהם וכו) נקשרו עם גירוי בלתי מותנה (השפעה של ה-LSD שבוילה לתגובה בלתי מותנית - השפעות פסיכולוגיות לכאן או לכאן / חיוביות או שליליות) שהובילה לתגובה מותנית שזהה לתגובה הבלתי מותנית בנוכחות הגירויים המותנים - המחשבות, החשיפה וכו' לגירויים האלה. אלה מעוררים בך סלידה כמו זו שהיתכן שהתרחשה בשלב שתיארת.

אפשר להסביר את זה בעוד הרבה דרכים, אבל זה שהפסקת לעשן, לצרוך סמים וכד' דווקא נשמע לי אחלה לגמרי והייתי מאחל את זה לעצמי, השאלה אם באופן כללי הרגשת מצב הרוח שלך היא טובה.

4. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    זה יכול לקרות, יש כאלו שהאסיד מעצים להם את החוויה והם רוצים לנסות שוב, ויש כאלו ש"שבעים" ממנו לתקופה
    גם אני לא עיכלתי בטריפים הראשונים שלי את "התקופה שאחרי", וזה בסדר.
    אני מקווה שאתה מרגיש טוב נפשית ואל תהסס לדבר על מה שמפריע לך.

5. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אני אשאל את זה ככה: אם היית יודע בוודאות שאתה יכול להשיג LSD-25, ההרגשה שלך לגבי הנושא היתה משתנה?

6. research

research חבר חדש

לייקים:
    21

אני חושב שעוד קצת לפני זה התחיל להרגיש לי מעוס וכמו תמיד אחרי טריפ אני נדחף יותר חזק נפשית להתרחקות מדברים שחשבתי עליהם לפני שברצוני לעשות...
    לפני שעברתי דירה לקח לי הרבה זמן אחרי שאכלתי טריפ תוך חודש מצאתי תצמי בדירה!
    אז אני די מקשר את זה לזה...
    האמת שלא מרגיש רע בכלל דווקא מרגיש טוב כי אין ברירה חייב פשוט להתכל על הכל בצורה כזאת
    אחרת נכנסים לכל מיני מחשבות לא רצויות...
    ואהבה לטראנס עצמו עדין קיימת רק שבמקום ללכת לבעוט במסיבות אז אני נהנה יותר לשמוע
    טראנס תוך כדי אימון למשל...

7. research

research חבר חדש

לייקים:
    21
    האמת שמצב הרוח ממש מעולה והראש חד מאוד לא מעורפל או הרגשה של התפלפות
    אם כי ההפך הוא הנכון מרגיש חד ומבין דברים על דיוקם עד כדי כך שזה לפעמים מצחיק
    שאתה מבין משו אבל מעדיף לשתוק.

kingstar אוהב/ת את זה.
  8. research

research חבר חדש

לייקים:
    21
    כמובן שאם עכשיו אשיג את החומר האמיתי אקח אותו זאת לא שאלה בכלל.
    אבל אדאג שזה יהיה בזמן הנכון ובמקום הנכון עם האנשים הנכונים וזה יהיה יום שיותכנן בצורה מדויקת
    כל כך אפילו יומיים שלמים או 3 של שקט לנפש.

9. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    נו יופי אני לא רואה בזה שום דבר רע, בתכלס LSD (האמתי) עשוי לשמש לגמילה מסמים מסוימים (דרוש מחקר).

10. research

research חבר חדש

לייקים:
    21
    אני גם מאמין בזה ובכללי כל מה שתרצה, תחפוץ בו, תחשוב עליו הרבה שזה מה שאתה רוצה לעשות או להשיג
    אחרי לקיחת טריפ לפחות אותי זה מביא לעשיה של הדבר הזה!

בתכלס הכל בסדר סתם מדאיג אותי שאני לא כל כך נמשך לזה כבר כמו פעם.

11. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    לדעתי פשוט מיצית את מה שהיה לחומרים שצרכת להציע. על אף החוויות האינטנסיביות. מעניין אותי, תוך כדי החוויות האלה, הרגשת שזה משעמם אותך? שזה לא מוביל לשום מקום?

12. research

research חבר חדש

לייקים:
    21

האמת שאני חושב על בזמן שאני קורא את מה שכתבת...
    וכן אבל ממש ככה זה פשוט תמיד אותו דבר מצחיק כייף אינרגטי קצת בלבלות קצת לא...
    ופשוט בסוף אחרי הכל אתה שבור טוטאל והכי מעצבן שאתה יודע תאמת שזה לא אל אס די 25
    אבל מנסה להיכנס לתוך "הקארמה" או לפחות מה שסיפרו לך שאל אס די 25 עושה ואתה מאמין לעצמך.
    אני חושב שהנקודה המרכזית בתוך כל התמונה הזאת היא: שפשוט נמאס לי לשקר את עצמי.
    ואם תשאלו אותי הייתי פותח תדיון הזה מחדש עם כותרת חדשה "נמאס לי לשקר את עצמי".

כי תאכלס כן נמאס לישמוע "אסיד" "אסיד" אני אוכל "אסיד" די כבר אנשים די צאו מהסרט הזה
    אתם אפילו לא קרובים למולקולה האלוקית הזאת אז מה? בכוח? בלשקר את עצמכם העיקר להראות או להשמע
    "מלאי טובנות"? די נו באמת!

13. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    אז מה נעשה? בסדר הרעיון של שולגין נהדר ויפה אבל אנחנו אוהבי פסיכדליה עוד לפני ששולגין הגיעה ואנחנו צורכים ממה שחשבנו ל-lsd בין אם זה באמת ובין אם לא, היו לי דברים מאוד טובים והיו שלא. היו לי דברים כאלה וכאלה, את רוב הטרמפים עשיתי בבית ועשיתי המון באמת המון, מחלקם הרגשתי ואני מרגיש שהקפתי תועלת אבל אני תמיד לוקח בחשבון גם את הגיל את התקופה והכל, אני לא יכול להשליך כל דבר רק על החוויה של ה-LSD (או שלא) אבל בכל מקרה כרגע עד כמה שהרעיון של שולגין באמת נהדר ומקסים אמשיך לצרוך דברים שהכי קרובים או דיי קרובים או אולי הדבר האמיתי. אתאר את החוויה וכבר כיום לאחר דור שולגין שאני מתאר חוויות וכו אני מדגיש שכנראה זה בכלל לא lsd וגם כל החברים כבר בקיאים בנושא דרכי אבל עדין כולנו נמשיך אם כי במתינות (גם בשל הגיל וכד׳) לצרוך את מה שיש להציע (כל עוד אני חושב שזה לא פוגע בי)

14. research

research חבר חדש

לייקים:
    21

מבין אותך, רק שלי נמאס מזה חבר, ממש ממש נמאס.

15. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    קודם כל אחי,העיקר שהכל בסדר עכשיו.אם לקחת את החוויה לצד הטוב שלה,והשכלת ולמדת ממנה,זה הכי חשוב.לא צריך תמיד לחשוב על אם זה LSD או לא.כל עוד הפקת משהו טוב מהחוויה,זה העיקר.
    בסופו של דבר,כל פעולה בחיים שאתה עושה,אתה בוחר איך להסתכל עליה,בהכל.אם זה לטוב או לרע.גם אם צרכת כימיקל כזה אחר שמוגדר ע"י מישהו כLSD ,והוא לא LSD,אתה עדיין יכל לצבור חוויות וללמוד ממנו.
    כשתפגש עם LSD אתה כבר תדע,אתה תבין שאין לך מנוס ,והוא יטמע בך לנצח.
    אין טעם לחפש את החוויה של הLSD בחומרים אחרים.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!