1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה דחופה, הפסקת חשמל

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י white diesle, ‏5/2/17.

1. white diesle

white diesle חבר חדש

לייקים:
    2
    העירייה מנתקת את החשמל למשך 10 שעות, אין לי אפשרות להיות ליד הצמח אפילו בשביל להדליק לו תאורת חירום, אני רק רוצה לשאול אם יכול לקרות לו משהו, הוא בתקופת צמיחה בחודש השני

2. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    למה שלא תכניס כמה פנסים בפנים?
    המתרה שלך לתת לצמח לפחות טיפה אור רק כדי שלא התבלבל.

Eff אוהב/ת את זה.
  3. white diesle

white diesle חבר חדש

לייקים:
    2
    אני יודע, אבל אני בעבודה ואין לי אפשרות

4. CannacowGirl

CannacowGirl חבר חדש

לייקים:
    0
    למזלך בשלב הצמיחה לא אמורה להיות השפעה לנפילת המתח, כי דרוש מינימום של 12 שעות כדי לבלב את הצמח למקרה קיצון. כל דבר פחות מזה יעבור חלק.

הכי טוב אם תוכל לשים בפנים תאורת חירום או כל סוג של מנורה/נורה לבנה או צהובה, תכלס מספיק גם לוח לדים קטן, פנס של פלאפון שמחובר למטען, כל פתרון יצירתי כזה או אחר שיפיק מספיק אור כדי שהצמחים לא יכנסו לספירת שעות לילה.

5. הידרוגארדן-בינימינה

לייקים:
    0
    אם באמת אין לך מה לעשות מלבד לשבת ולדאוג, עדיף שלא תדאג. צמח לא אמור לקבל נזק קיצוני מ-10 שעות חושך בלבד. תקווה שהמצב לא יימשך מעבר לכך.

לשם הבהרה כמו שקנאקאוגירל אמרה למעלה, גם פנס חזק של פלאפון יכול להספיק לצמח כדי להמשיך לחשוב שעדיין יום. יש משיהו מלבדך שיכול לעזור?

6. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    צמח לא חושב ש"יום" בגלל האור.
    הצמח מבצע פוטוסינתזה כשהוא ניזון מהאור עצמו בגלים שהעין האנושית לא יכולה לראות.
    הגלים האלה נקראים "Photosynthetically active radiation" או PAR כפי שרובנו מכירים.
    לצורך העניין, בפלאש של מכשיר סלולרי אין את הקרינה הדרושה להזנת הצמח, וצמח שלא ניזון מס' שעות יחשוב שהגיע הזמן לישון.

@white diesle מה שעליך לעשות הוא לכוון את השעון שלך מחדש (בהפסקת חשמל הוא ממשיך מהנקודה בה הוא עצר) ולהדליק את האור רק מחר - כך שאתה ממשיך את משטר התאורה כאילו לא הייתה הפסקת חשמל כלל.
    בפריחה היית מבזבז שעות אור חיוניות. מנגד, בצמיחה התהליך לא יגרום לסטרס ביום אחד.

7. white diesle

white diesle חבר חדש

לייקים:
    2

הפעלתי את הנורות לפני שקראתי את ההודעה, זאת אומרת שיהיה לו עכשיו 13 וחצי שעות אור עד שהוא יחזור בחזרה ל18/6 בעוד יומיים, אני מצטער שאני לחוץ ככה אבל אני חייב מישהו שמבין שירגיע אותי שהכל ימשיך כשורה.

8. התינוק החמוד

התינוק החמוד קנאביסט

לייקים:
    22
    לגבי החשמל אחי אני מבין מעט בחיים זה לא 10 שעות באמת הם לוקחים תמיד זמן ספייר של 3/4 שעות עבודה . ואני לדוגמה חיברתי הכל דרך אל פסק יחסית גדול שגם במקרה שנופל החשמל יש לי גיבוי ..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!