1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

החרמת באנג במכס

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י PuddingOfEvil, ‏5/2/17.

1. PuddingOfEvil

PuddingOfEvil חבר חדש

לייקים:
    0
    לפני מספר ימים נחתתי מאמסטרדם כשברשותי באנג יפייפיה כדלהלן - עוד מבדיקת הדרכונים התבייתו עלי שוטרים והעבירו אותי לחדר חיפוש ובו החרימו לי אותו.
    עכשיו לפי המידע המצומצם שראיתי בנושא פה בפורום או באינטרנט בכלל אדם עם רישיון רפואי יכול לשחרר אותו מהמכס.
    הבעיה היא שצילצלתי היום למכס נתבג כדי לשאול איך התהליך הזה עובד וכששאלתי את המוכסת בטלפון איך אני יכול לשחרר את הבאנג היא במיידית אמרה "אי אפשר לשחרר כלי עישון".
    לחצתי עליה מעט כמובן ואמרתי בחזרה "לפי מה שאני מבין אדם עם רישיון רפואי יכול לבוא ולאסוף אותו".
    היא אמרה שרק אם אני בעל הרישיון - בתור אותו אדם שהחרימו לו את המכשיר - יכול לשחרר את הבאנג מכלאו.

השאלה שלי היא כזו - האם היא מחרטטת אותי ולא אומרת לי את כל האמת והחוק? או האם אלו רק היו אגדות אורבניות לגבי זה שחבר עם רישיון יכול לשחרר את המכשיר?
    אשמח לשמוע מאנשים עם ניסיון עבר בפרוצדורה או מוכרים עם אנשים עם ניסיון דומה.

קבצים מצורפים:

2. RANCOHEN855

RANCOHEN855 חבר חדש

לייקים:
    5
    עד עכשיו אני לא מבין איך חנויות מוכרות באנגים חופשי בוטרינה בתל אביב , ובנתבג מחרימים

3. PuddingOfEvil

PuddingOfEvil חבר חדש

לייקים:
    0
    אשמח דיון על הבעיה, לא צריך לפתוח את הנושא הזה פה, מובן מאליו שזה אבסורדי.

4. RANCOHEN855

RANCOHEN855 חבר חדש

לייקים:
    5
    המכס צודקים במה שאמרו לך .. הלך הבאנג

יותר פשוט היה בשביל לבקש מבנאדם שיש לו רישיון שיזמין מחו"ל ואז אם נתפס במכס

הוא יכול לשחרר אותו

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!