1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אפשר לשים מפזר חום קטן באוהל?

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י BaZZ, ‏17/2/17.

1. התינוק החמוד

התינוק החמוד קנאביסט

לייקים:
    22
    אצלי יש מגשים ומתחת ל מגשים יש מפזר חום רק בלילה עד 25 מעלות וגם התאורה עובדת בלילה

2. sab

sab חבר חדש

לייקים:
    0
    תנסה כבל חימום
    מיועד בעיקר לגידול זוחלים
    ניתן לרכוש גם בחנויות הידרו
    לא יודע עד כמה אפקטיבי

3. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

לייקים:
    107
    רעיון מענין אבל לא נראה לי אפקטיבי,אולי רק לייחורים שעומדים על משטח מתחת לכבל הזה

4. התינוק החמוד

התינוק החמוד קנאביסט

לייקים:
    22
    זה מחמם לי את החלל וגם בלי אור

5. eden.heaven

eden.heaven קנאביסט

לייקים:
    99
    מה רמת הבידוד של החלל גידול מהסביבה החיצונית שלו? אני שמה קירות גבס עם ציפוי ספוג (מבודד חום וסופג קול)

6. התינוק החמוד

התינוק החמוד קנאביסט

לייקים:
    22
  7. BaZZ

BaZZ קנאביסט

לייקים:
    44
    שמע אתה גדול אני לא הפסקתי לצחוק ..
    אני מחפש מחפש לא מוצא ולא בא לי לבנות משו כי זה לא הכי הסטטי ויפה לאומת מוצר כולשהו שכן אפשר למצוא פה או באתרי קניות..
    מה זאת אומרת 2 ציפורים מכה אחת
    בשביל מה hid מה יתן לי? בשביל החום?
    יש לי מנורת לד באמאסטר god 6 לא בא לי להרוס את האפקטיביות שלה אני בסך הכל רק מנסה לפתור את בעיית החום ..

כרגע אני צריך לחמם את כל החדר בשביל האוהל אבל בא לי שהאוהל ידע לחמם את עצמו לבד מתי שהוא יצטרך ואני לא יצטרך כמו כלב בערב להדליק מזגן ובמשך היום להדליק תנור ולסגור ולהדליק ולסגור אני מרגיש שאני עובד יותר מידי
    בעיקרון קל לי לחמם את החדר של החלל גידול אהל אפשר לסדר את זה ולהתפנק קצת בשביל שיהיה יותר נוח ופחות מחשבות בראש ויותר שקט נפשי. החדר שהאוהל נמצא בו 1.40 רוכב 3 מטר אורך אז האוהל בפינה והקירות צמודים אליו.

8. BaZZ

BaZZ קנאביסט

לייקים:
    44
    אולי אני יקנה אותו כבר
    https://www.payngo.co.il/air-conditioning-all/winter/blow-heaters/re23.html

הוא עולה 50 שקל יש לו 2 עוצמות 1000/2000
    אם עושים חישוב אם אני יקנה אחד קטן קטן 200w כמה זמן יקח לו לחמם את האוהל? מלא נכון?
    אולי כדי לקחת תמפזר חום ששלחתי בקישור והטרמוסטט יסגור אותו הרבה יותר מהר ממה שהוא היה מכבה את ה200w כי ה200w הטרמוסטט היה נותן לו הרבה זמן לעבוד אני חושב..
    אגב מצאתי באיביי משו חמוד בכמעט 30 שקל וזה 300w אבל זה בלי מאוורר ואני בספק אם הוא יצליח להשתלט כמו שאני מצפה ממנו על הגודל של החלל גידול ויצליח לחמם אותו בפנים כשקר מאוד מחוץ לאוהל.

מקרן חום 300w ב27 שקל
    קישור/מספר: (תדביקו את המספר בחיפוש באיביי)
    322309001152

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!