1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כמה שאלות לגידול בארון

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י stonedsurfer, ‏20/2/17.

1. stonedsurfer

stonedsurfer חבר חדש

לייקים:
    1
    1.אני מתכנן להפוך ארון בגדים בחדר השינה לארון גידול, חלל גדול ויפה אבל אין חורים למעברי אויר, אני חייב לעשות חורים בצדדים בשביל האויר??
    2.כמה זה בעייתי מבחינת לשים בגדים בארון אבל במדפים נפרדים, הבגדים יסריחו לי?
    3.כמה קשה זה להסוות ריח בחדר בזמן הפריחה?
    4.כמה המערכת רועשת? אני לא רוצה שכשאני ישן שהמפוח יטחן תראש ולאבד את השינה

2. סרח

סרח חבר חדש

לייקים:
    6
    1. כדאי מאוד למען בריאותו של הצמח.
    2. הם יסריחו, כמה זה נורא זה תלוי בך.
    3. לא קשה, אני עם פילטר פחם ויש לי ריח רק כשאני פותח את דלת החלל.
    4. יש מפוח מושתק אבל גם הוא עושה רעש, כנראה תשמע אותו כשתלך לישון אבל לדעתי זה נסבל

stonedsurfer אוהב/ת את זה.
  3. stonedsurfer

stonedsurfer חבר חדש

לייקים:
    1
    תודה אחי, בקשר לפילטר פחם הוא מסווה את הריח ל100%? או שיש ריח כמו איזה 3 ג של וויד טוב פתוחים בחדר?

4. סרח

סרח חבר חדש

לייקים:
    6
    שוב, לי יש ריח רק כשאני פותח את דלת החלל שמעתי על זנים שמצליחים שהריח שלהם מצליח לחדור את הפילטר פחם. עקרונית אם אתה מתאים את הפילטר פחם למפוח לא אמורה להיות לך בעיה של ריח

5. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    בחלל אטום כאשר יש מפוח שמוציא את האוויר החוצה 24/7, פילטר פחם חשוב כדי לסנן את ריח העלווה/פריחה.
    ארון הוא לא חלל אטום, פילטר פחם בשילוב עם אונה בלוק כשהשרשור יוצא לתוך הבית עצמו רק יעצים את התחושה של ריח מוזר, אם זאת לא מדובר בריח של קנאביס.
    לצורך העניין בלי הפילטר יהיה ברור לכל שמדובר בקנאביס.
    הבגדים יקבלו "ארומה" קלה, לא ממליץ להשתמש באותן הדלתות שיש לך. לחלופין, אפשר לארגן מחיצות אבל זה לא עושה את העבודה בארון עץ.

6. eden.heaven

eden.heaven קנאביסט

לייקים:
    99
    1. חייב שיהיה מעבר אוויר החוצה. אם רווחים גדולים בארון זה יכול להספיק לגידול קטן
    2. אם יש הפרדה של אוויר ברמה גבוהה, ואתה גם שם פילטר אוויר. יהיה בסדר. אם אין אטימות מלאה. הבגדים שלך יסריחו. ככל שיהיו יותר פרחים- יותר ריח
    3. יש מה לעשות: קודם כל פילטר, יש אקווה ג'ל, וכמובן אטימה מוחלטת של חדר הגידול. מומלץ לקנות אוהל גידול! מאוד מומלץ! יחסוך לך כסף וכאבי גב מאשר לבנות אוהל גידול בעצמך
    4. יש מערכות שקטות, עם בידוד איכותי של קול אתה תשמע קול כמו של מאוורר לפטופ.

Kanoobie אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!