1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

איך מורידים לחות מ70 % ל 40%?...

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י astro, ‏12/11/14.

1. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    יאלה תשלים פארים תן בראש!

2. קנאביסקה היפה

לייקים:
    2
    חחח אני על זה!!!

3. canna420

canna420 קנאביסט

לייקים:
    179
    רק תשמור על עצמך תכנס רק עם תור ותנקה תמונות לפני שאתה מעלה.

vvasili אוהב/ת את זה.
  4. Dankling

Dankling חבר חדש

לייקים:
    22
    לגבי הקולט הספציפי שמקושר פה. שימו לב שמדובר במוצר חדש של חברת United ולא של S&P.
    החל מ2016 שעברה היבואן (הקישור הוא ליבואן - א.א. וזה גם המחיר הכי זול שתמצאו בארף לקולט חדש) מביא אותם במקום את S&P (הם זהים חיצונית מלבד הפאנל שנראה קצת שונה) כי הם זולים יותר.
    שני הבדלים חשובים שהיבואן לא ציין באתר שלו כשאני רכשתי:
    לחדש אין הדלקה אוטומטית אחרי הפסקת חשמל, ז"א שאי אפשר לעשות איתו אוטומציה או טיימר.
    החדש יורד עד 50% לחות בעוד שהישן ירד עד 30% - קריטי, קריטי, קריטי.

היבואן אמר לי שאני היחידי שביקש את הדברים האלו ואין לו לתת לי דגם ישן במקום.
    בסופו של דבר, הוא נתן לי S&P ישן וחלש יותר שהיה לו ונאלצתי לבלוע את הגלולה.

אני לא רואה איך קולט לחות שלא יורד מתחת מתחת ל-50% אחוזי לחות טוב לנו..

5. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533

למה ואם אתה על 70/80% בפריחה?
    יוריד ל 50% זה בסדר גמור.
    עדיף מלהשאר על 70/80 נכון?

6. Dankling

Dankling חבר חדש

לייקים:
    22
    תלוי לאיזו אסכולה אתה שייך..
    עד לא מזמן 40-50% היה אידיאלי וכולם כולל אני, שאפו לזה. וזה עבד. אם אתה שייך לאסכולה זו - הקולט של יונייטד יעשה לך חצי עבודה. הוא מפסיק ב-50% ונכנס לפעולה ב-55-56, כלומר הלחות נשמרת בין 50 ל-60 ולא בין 40-50.
    לא המלצתי לא לקנות רק העליתי נקודה חשובה. בטוח זה רלוונטי למישהו פה..
    לאחרונה אני שומע יותר ויותר על VPD ובמחזור הקרוב אני אנסה להצמד לערכים המומלצים. בטמפרטורות של הארץ, לקולט מתאים לא צריכה בעיה להשאר בטווח.

7. קנאביסקה היפה

לייקים:
    2
    האמת שגם אני התעניינתי בהתחלה בs&p אבל לפי מה שאני הבנתי (וראיתי פיזית) שני הקולטי לחות נראים אותו דבר בדיוק פשוט המותג שונה..בעבר רציתי לרכוש את הs&p אבל הוא היה יקר מידי (תאכלס רק כי הוא מגיע מספרד)...לגבי ההדלקה האוטומטית אחרי הפסקת חשמל אני ביקשתי את זה גם, אמרו לי שאין בעיה שזה משהו שצריך להגדיר לפני במכשיר (לשנות ברמה הטכנית או משו כזה) ובאמת עשו לי את זה. אני לא דיברתי עם היבואן התקשרתי למרכז לאוורור וחימום.
    במקרה שלי 50% עם סטייה של 5 לכל כיוון הוא אידיאלי, פחות מ50% יש סיכון שיווצר חשמל סטטי ושאיכות הצמח ייפגע...

8. Dankling

Dankling חבר חדש

לייקים:
    22
    קנית את הקולט של UNITED השנה וסידרו לך שהוא ידלק לאחר הפסקת חשמל?
    נכנסתי לאתר של מרכז לאוורור וחימום ועל ה-S&P רשום שיש לו אתחול אוטומטי אבל UNITED לא.
    עוד משהו מוזר.. במרכז לאוורור וחימום יש דגמים של S&P שיותר זולים מ-UNITED o_O. מוזר

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!