1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הקנביס הרפואי

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י אלכימאי, ‏30/7/13.

1. אלכימאי

אלכימאי חבר חדש

לייקים:
    0
    חברים וחברות יקרים ,אני חייב לשתף אתכם והנושא הזה חייב להיות בוער בקרבנו ואם לא נתחיל לעשות ,אנחנו נתחיל לספור חללים תרתי משמע , חברים יקרים אני מקבל תרופה אחת לחודש וכמ רבים וטובים לפעמים נתקעים , ושתקועים עושים טעויות ולפעמים הן יכולות לעלות לנו בחיינו !!! אתמול אני חוויתי חברים יקרים חווית מוות תרתי משמע , וכל הנורות האדומים צלצלו לי בהמוניהם ,וכל זה מבנג של ״נייס-גיא״ חברים וחברות יקרים אני לא יודע איך אני מזעזע את אמות הסיפים במדינה הזו שזה לא יהיה בפיצוציות זו רולטה רוסית ואת הוואקום הזה יצרו ההנהגה הממשלה אל סם המלחמה האבודה בסמים וכל המצב המזופת פה בארץ הזו ובשביל כסף כל חיי אדם שווים כלאמר לחיי אדם יש מחיר ולפעמים הוא פחות מנזיד עדשים , אי לכך ובהתאם לזאת אני בנתיים הופך בקרבי מה לעשות בנידון ואיך להגיע למנכ״ל או למפקד מחוז תל אביב חייבים שיחה שם אני לא מוצא מנוס מישום פעולה אחרת אלה משיתוף פעולה מלא שלהם או להאשים אותם ששוטרים מוכרים את הזבל הזה כי עם מוכרים בתל אביב עדיין נייס גיא סימן שזה בשיתוף פעולה של המשטרה או ביודעין והם מעלימים עיין , כמו בחשיש איך שהיה בזמנו נכון להיום הם יצרו וואקום מהלחץ של המודעות ששחררתי לחברי הכנסת על המעורבות שלהם ביודעין שכספי הצריכה שלנו כמיליארד שקל הולכים לחיזבאללה ולציר הרשע עזה משפחות הפשע הערביות ששולטות בשוק הסמים הארצי אבל הם טועם לאורך כל הדרך הכוונה לא הייתה לסגור את השוק אלה לצעוד לכיוון ליגליזציה ואת זה הם עדיין לא הפנימו ונכון להיום הם שותפים לאותו שקר ישן וטוב ״סם מסוכן״ בזמן שאלכוהול סמי מרשם סמי פיצוציות טבק ״חוקיים״ חברים יקרים נהיינו מעוותים ?? היושבים בהנהגה סומים עיוורים מוכרים את נשמות ילדינו ונותנים להם תחושה שחוקי זה בסדר בזמן שאלו הם הרוצחים השקטים תרתי משמע איזו מן חברה נהיינו עם אנחנו שותקים נוכח סימום ילדינו למוות רוצחים בנו בנפשותינו ואנחנו נאלמים דום ??? לא אכפת לנו מגורל ילדינו לחברה כזו אנו שולחים אותם?להתמודד עם איזה כלים ??עם כל הפיתיונות והלחץ החברתי ??? ועוד עם הנהגה שנוהגת ככה עם עתיד ילדינו ? מה אנחנו בתור הורים חברה אזרחים הומנית אכפתיות הייתכן שנזרוק את ילדינו לשרשרת מזון חולנית שכזו ????? האם אנחנו אחראים אוהבים הורים מבינים ומגנים על ילדינו עם יד על הלב שאנחנו עושים הכל לטובתם ולשלומם העם האמון שלנו בנהגה שכזו טובה לנו ??? האיך איננו מזדעקים לנוכח אותו דילול אוכלוסייה ביודעין כמאין קונספירציה בנוסח רצח עם חברים אני יודע רק דבר אחד אנחנו לא עושים הכל על מנת להגן על ילדינו ולא משנה מאיזה חתך סוציואקונומי באנו ??? זה מגיע לכולם תעשו חושבים חברים יקרים הגיע הזמן לעשות מעשה ולא לשבת בחיבוק ידיים שלא יאלץ אותנו חלילה ,, פעם איש ח(כ)ם אמר לי את השמחות אנחנו יוצרים ,האסונות באים לבד !! חברים יקרים לא עלינו חיבים לנקוט פעולות מנע בתור הורים ואזרחים אחראים יום מעולה לכל חברי הקבוצה המגזין הפוסט כולל לכולם דרור קרייף

2. טאז

טאז חבר חדש

לייקים:
    0
    מילים כדורבנות - יום נפלא חבר!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!