1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אני מגלה דברים חדשים כשאני מעשן

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י יניב123, ‏3/3/17.

1. יניב123

יניב123 חבר חדש

לייקים:
    3
    אהלן,

תמיד כשאני מעשן יש לי השפעה חזקה על המוח ואני מגלה דברים שלא גיליתי בעבר.. ודברים שאני לא יודע אם הם נכונים...

אז השאלה שלי היא האם מה שאנחנו חושבים כשאנחנו בסטלה זה באמת נכון?

תודה.

י.מ. אוהב/ת את זה.
  2. Clutters

Clutters קנאביסט

לייקים:
    29
    ..מה?

3. canna420

canna420 קנאביסט

לייקים:
    179
    סיקרנת אותי, מה אתה מגלה בדיוק?

4. Potter

Potter קנאביסט על

לייקים:
    277
    כן

5. מומין טרול

מומין טרול קנאביסט

לייקים:
    115
    בוא נתחיל מזה, האם גם שאנחנו לא בסטלה מה שאנחנו חושבים באמת נכון ?

satlabatla אוהב/ת את זה.
  6. Clutters

Clutters קנאביסט

לייקים:
    29

7. Emit

Emit חבר חדש

לייקים:
    10
    לא, כשאתה על אסיד אתה רואה visuals ומציאות שונה מאוד מהמציאות כשאתה לא על אסיד או סם פסיכדלי, אבל המוח שלך לא פתאום השתנה, ולא כל המציאות השתנתה. הוא רק מנתח את המידע שהוא מקבל מהסביבה בצורה שונה. אז אם המידע שהוא מנתח מנותח בצורה לא נכונה (נגיד וזה ככה, לדעתי על אסיד המציאות יותר אמיתית מכשאתה לא על אסיד/פסיכדליים) אז מי אמר שכשאתה sober/נקי/רגיל אתה מנתח את המידע בצורה נכונה?

vvasili אוהב/ת את זה.
  8. דוררר

דוררר קנאביסט

לייקים:
    27
    נראלי שהבנתי את מה שאתה מנסה להסביר. שאיזה זוויות הראיה היא נכונה עין בהשפעת סם פסיכודאלי או סאחי אבל לא יודע מה לענות זה נראלי שהזווית הנכונה היא שאתה סאחי כי סם פסיכודאלי נחשב לסם שינוי תודעה אז זה העולם שעובר בתול הראש לדעתי.

9. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533

בוםםםם!! בול במטרה. זה הבעית האנשות!! סחיות יתר

doltaraneik אוהב/ת את זה.
  10. Rasen

Rasen קנאביסט

לייקים:
    45
    אני חושב שכל אדם חווה השפעה אחרת.
    אני יכול להעיד על עצמי, שכאשר אני מסטול, המוח שלי מסוגל להתפקס הרבה יותר טוב על נושא אחד בלבד.
    זה נדמה כאילו המשאבים של המוח ממוקדים באותו נושא, וכל השאר נדחק הצידה.
    אני מסוגל להבין ולנתח מצבים מסויימים שלא עולים בדעתי כאשר אני סחי .
    זה כמובן תלוי בזן ובכמות.

11. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    כבר פרסמתי את הציטוט הזה פה בפורום לא מזמן,אבל זה זמן מעולה לפרסם אותו שוב :

I believe that with the advent of acid, we discovered a new way to think, and it has to do with piecing together new thoughts in your mind. Why is it that people think it's so evil ? What is it about it that scares people so deeply, even the guy that invented it, what is it ? Because they're afraid that there's more to reality than they have confronted. That there are doors that they're afraid to go in, and they don't want us to go in there either, because if we go in we might learn something that they don't know. And that makes us a little out of their control.

(נאמר על ידי Ken Kesey)

אנשים פוחדים לגלות יותר,פוחדים להכנס לעומקים האלה,אז הם שמו להם כמוסכמה שהסאחיות היא האמת.וזה בולשיט.הסאחיות זה הברירת מחדל של הבן אדם,ככה הוא נולד,ולפי החברה של היום,ככה הוא צריך להשאר כל חייו.

vvasili אוהב/ת את זה.
  12. י.מ.

י.מ. חבר חדש

לייקים:
    6
    כן, חד משמעית, אני נהיה למשל יותר יצירתי במחשבה, אז אני "מגלה" דברים חדשים שלא חשבתי עליהם בעבר. אני חושב על דברים מתמטיים הרבה פעמים, ונהנה להתעמק בהם

13. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    נראה לי שאתה פשוט חושב מחוץ לקופסא.

14. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    הרבה אומרים לי "כשבנאדם מסטול, זה לא הוא, אלא מישהו אחר. כשהוא נהייה לכאורה שמח יותר, הוא בורח מהמציאות. החשיבה שלו ומתעוותת והתודעה שלו נפגעת."
    אז אני חושב, שבחיי היומיום אנשים מושפעים מהמציאות, הקושי היומיומי והצרות לא מניחים להם וזה גורם לראיה שלהם להשתנות ולהיות פחות חיובית. כי הגיוני מאוד שלבנאדם יהיה קשה להישאר אופטימי ושמח כשהוא כל החודש רודף אחר מספרים והם אחריו. נכון?
    החשיבה שלו משתנה ומושפעת מהרבה דברים שסובבים אותו, וזה בא לידי בהמון דוגמאות.
    אז שוב, לדעתי, כשבנאדם מסטול, הוא רואה את החיים איך שהם. יפים, שמחים, צבעוניים. המוח שלו מנתח דברים בצורה יסודית יותר והתודעה שלו מתיישרת.

15. עידו חדד

עידו חדד חבר חדש

לייקים:
    18
    שאתה מסטול אתה לא משתנה...אתה פשוט מוקצן יותר - ברגשות במחשבות וכו'.המציאות היא אותה מציאות עם נגיעות קטנות של דמיון מפותח יותר...
    בינינו..אין כמו הסחיות..שהדברים כמו שהם לטוב ולרע ויש כאלה שלא מוכנים לקבל את המצב,אז הם חושבים שהם מסטולים אז הם יותר טובים..בולשיט.
    זה טוב להיות מסטול מידי פעם קצת להתנתק..אבל בוא לא נשכח...שאתה קם בבוקר אתה לא בסוטול..וזה המציאות

MrT אוהב/ת את זה.
  16. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    ממליץ לך לקרוא את התגובה שמעליך, זו שאני כתבתי. אולי היא תזיז משהו

17. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    לא הייתי אומר מוקצן, אתה מקבל הכל בצורה אחרת זה משנה את המחשבה קצת ואתה חושב מחוץ לקופסא רוב הזמן

18. מומין טרול

מומין טרול קנאביסט

לייקים:
    115
    חברים אין מציאות אחת שהיא אמתית ואבסולוטית
    כל אחד מספר לעצמו סיפור שונה. עם חומר כזה או אחר או בלי

וכן זה תקף גם ל LSD שאנשים שצרכו אותו חושבים שהם יודעים את ה"אמת"

19. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    מסכים לגמרי. תכלס, מי קבע שאנחנו רואים את העולם איך שהוא "באמת" ומה שאנחנו רואים זה לא ניתוח שגוי של המוח?

20. DOP77

DOP77 חבר חדש

לייקים:
    2
    כן , זה חושף אותך למימדים חדשים . מה שאני אוהב בקאנביס , זה שבשונה מאלכוהול , גם אחרי הסטלה יש עדיין מודעות למקומות האלה שהגעת אליהם . אמנם לא בעצמה של הרגע , אבל זה כן קיים ואתה יכול לבחור באופציה הזו והכל נהיה קליל יותר ורגוע , אתה לא לוקח קשה כל דבר ובכללית אתה מרגיש יותר טוב את עניין החיבור של הנפש עם הגוף והאיחוד המופלא ביניהם . חחח באתר אחר הודעה כזו ישר לאבחון פסיכיאטרי בכפיה :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!