1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

האם אני זכאי לקבל אישור לרפואי?

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י yosi66, ‏4/3/17.

1. yosi66

yosi66 חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם, לפני שנתיים עברתי תאונת אופנוע ושברתי את הקרסול. עברתי ניתוח ובו קיבעו לי את השבר עם פלטינה בגודל 10 סמ.
    עקב התאונה, יש לי 12% אחוזי נכות ואני סובל מקושי בהליכה וכאבים בקרסול בעת שינויי טמפרטורה .
    צרכתי קנאביס בעבר והבחנתי בהקלה משעמעותית בכאבים, ואני מתנגד לקחת כדורים.
    עקב זאת אני מעוניין לקבל רשיון. הבנתי שבעבר קבלת האישור הייתה מותנית בתהליך לקיחת כדורים לתקופה של שנה .

רציתי לדעת האם אוכל לקבל רשיון רפואי ובנוסף האם אוכל לקבל זאת ללא התהליך, ואם כן למי כדאי לפנות?

2. שלומי סנדק

שלומי סנדק חבר חדש

לייקים:
    24
    לצערי ללא הוכחה לרכישת תרופות נגד כאב וללא ביקור/ים במרפאת כאב, אין מצב שיאשרו לך טיפול בקנאביס. התהליך לא חייב בהכרח לקחת שנה, בעיקר אם הפגיעה שלך היא מלפני שנתיים. אם תרצה ליווי בתהליך דבר בבקשה עם מאיר (הוא עובד איתי ומתאם לי פגישות) 054-9753003 - מיום ראשון בצהריים.

י.מ. אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!