1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלות לגבי הגידול הראשון

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י shlomo, ‏4/3/17.

1. shlomo

shlomo חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום, התחלתי לגדל לפני 3 חודשים שתיל אחד (גידול ביתי בתוך הבית ) ההתקדמות שלו נורא נורא איטית הוא נראה ממש מפותח אבל אין שום סממן למיניות או איזה שהו סממן לפריחה.
    בתחילת הגידול השקעתי אותו רק עם מיים ורק לפני ארבעה שבועות קניתי הומוס ואקוגן ביו לדישון בזמן גדילה.
    את ההומוס פיזרתי רק פעמיים(כל שבוע חופן) לאחר שהמליצו לי להפסיק, את האקוגן אני מכניס למי השקיה במינון הנכון כבר ארבעה שבועות פעם בשבוע שאני משקה את העציץ ,רק לציין שכל הזמן גדילה חוץ מההנבטה הוא היה 24 שעות עם שתי מנורות לד .
    אני מעלה כמה תמונות להתבוננות על השתיל .רציתי לדעת אם יש לכם המלצות מה לעשות כדי לבדוק אם זה שווה משהו בכלל או שאפשר לזרזז או מה אני עושה לא טוב אולי להפסיק עם האור לדשן פחות/יותר מה עם ההומוס ?

2. shlomo

shlomo חבר חדש

לייקים:
    0
  3. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    1.בשביל להפריח את הצמח אתה צריך לעבור למשטר אור 12/12.
    2.מתפתח לאט מכיוון שהתאורה חלשה . 3.תעביר את התאורה ששמת בעציץ למטה , למעלה . הצמח קולט אנרגיה מהעלים העליונים ומעביר את האנרגיה לחלק התחתון של הצמח.
    בסה''כ הצמח נראה בריא אחי ;)

4. Pablo escobar

Pablo escobar חבר חדש

לייקים:
    1
    מצטרף לסוטולבוטול והייתי ממליץ לקפוץ לחנות הגידול הקרובה ולהתייעץ לגבי דישון מתאים

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!