1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

צריך עזרה דחופה - בקשר לאמא שלי

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י מושיקו כהן, ‏4/3/17.

1. מושיקו כהן

מושיקו כהן חבר חדש

לייקים:
    0
    חבר שלי (Lip the great) פתח פה כמה פוסטים אבל חשבתי שכדאי שאני אפתח גם משתמש עם כל המידע שיש לי.

***מודיע מראש שזה יהיה ארוך כי אני אפרט את הכל בשביל שתוכלו לעזור כמה שיותר טוב. (תודה(
    מאז ועד היום:

אז ככה, ב2005- גילו לאמא שלי סרטן בשד. היא עשתה כימותרפיה וכרתה חצי שד כדי להיפטר מהמחלה.
    לקח זמן אבל אחרי הרבה כימו והרבה בדיקות הגענו למצב שהצליחו לטפל.
    לפני כ-4 שנים גילו גרורה בארובת עין ורק אחרי שדרשנו אישפזו אותה וגילו שזה גידול סרטני. היא עברה עוד פעם כימו וטיפולים והיא עברה את זה גם. (הוונדר וומן שלי)
    לפני כ-7-8 חודשים חזר לה שוב הסרטן לחלל הבטן, והיא הייתה מטופלת שוב בכימותרפיה וזומרה פעם בחודש.
    כרגע, בחודש האחרון, הייתה החמרה וזה הגיע לרמה שהיא לא הייתה יכולה לאכול מבלי להקיא ולפעמים לילות שלמים היו הקאות וחוסר שינה.
    היא מ-2013 על פרקוסט ובנוסף נלחמנו כדי להעלות לה את המינון של הקנאביס ל-70 גרם בחודש. הרשיון שלה הוא לתיקון עולם.
    היא הייתה מאושפזת בלניאדו ארבעה ימים, ביום הרביעי עשו לה בדיקת גסטרו + לקיחת ביופסיות.
    אני מפרט כעת את תוצאות הבדיקות של הגסטרו ואת המצב הנוכחי:
    מצאו חסימה מאסיבית בושט שמונעת ממנה לאכול דברים מוצקים (מקבלת תזונה נוזלית בלבד).
    בנוסף, מצאו שיש גושים שונים בתוך הקיבה שחוסמים את האפשרות להתנפח ובגלל זה בעצם היא מקיאה החוצה כל אוכל שהיא אוכלת (אין לקיבה מקום לעכל את האוכל).
    האונקולוג שלה קבע, לפי תוצאות הגסטרו, שאין מה לעשות ושנשאר לה רק כמה שבועות לחיות, ושנקח אותה להוספיס.
    מבחנתנו אין דבר כזה. אנחנו (אני ו2 אחים שלי הגדולים) לא הולכים לוותר כי הרופא קבע שאין סיכוי. תמיד יש סיכוי.
    הבאנו אותה הביתה ומאז היא נראית הרבה יותר טוב, הצבע חוזר לה לפנים, היא מחייכת יותר וכבר לא מקיאה כמו שהיא הייתה (מיום רביעי בצהריים עד הרגע הזה ברוך השם היא הקיאה פעמים מועטות בלבד כשהממוצע היה 2-4 פעמים ביום( .
    כרגע היא שותה מים, מרק ונוזלים שונים כדי שלא תתייבש. בנוסף, היא שותה אינשור שזה סוג של תוסף תזונה עם הרבה ויטמינים וקלוריות.
    היום היא מסיימת בקבוקון ביום, השאיפה היא להגדיל את המימון כדי שתהייה לה תזונה מזינה יותר.
    כרגע אנחנו ממתינים לתוצאות הביופסיה בשביל לדעת איך אפשר לטפל בה בהקדם. הרופאים רוצים לבדוק אם זה גידול קיבתי או גרורות מסרטן השד ולפי זה להתאים לה טיפול.

יש לי כמה שאלות שאשמח לקבל עליהם מענה **רק** אם זה מידע ודאי, ולא משהו שאתם חושבים שהוא נכון (לא בקטע מתנשא, זה פשוט עניין של חיים ומוות) כמובן שאשאל את השאלות האלה גם גורמים מוסמכים, אך חשוב לי לקבל תשובות גם פה.
    ביום שני הקרוב אני אלך לקנות לה המפוח שקיים בחנויות של מספקי הקנאביס, ככה שתוכל לצרוך את הקנאביס מבלי לעשן אותו. קשה לה לעשן כרגע כי הושט שלה עם סתימה ודלקת חריפה.
    1. כמה קלוריות היא צריכה ביום בשביל תזונה מלאה? היא מטר וחצי (1.50) ושוקלת בערך 42-43 קילו, רב היום היא שוכבת.
    2) כרגע אנחנו בתיקון עולם. במידה ולא נצליח לשנות את הספק שלנו עד המועד הקרוב (13 לחודש) איזה זנים הכי כדי לתת לה שיתאימו בדיוק למצבה הנוכחי.
    3) האם אפשר שהרשיון שלה יהיה חצי חצי, כלומר 35 גרם פרחים, וכל השאר שמן קנאביס? האם השמן בכלל יכול לעזור במצבה?
    4) חבר שלי שיתף אותי במחקר הזה ולא כל כך הצלחתי להבין ממנו יותר מיד. האם זוהי צורת טיפול שיכולה להתאים בנוסף לטיפולים של הרופאים?
    המחקר הזה הוא על השפעות הקנאביס כנגד גושי הסרטן, ואיך טיפלו בסרטן עם קנאביס.

עצם העובדה שקנאביס נלחם בסרטן ובתאים שלו מלהתפשט זה כבר מדהים!

הרופאים אומרים שלא ניתן לעשות ניתוח. לא הבנתי אם זה כי היא חלשה, או שפשוט לא ניתן לעשות ניתוחים באיזורים הספציפיים שבהם יש לה גושים.
    כרגע המצב שלה ברוך השם משתפר מיום ליום, ולאט לאט אנחנו מקווים להחזיר אותה למצב טוב יותר ולהעלות אותה במשקל.
    לפי מה שכן הבנתי מהמחקר ומחבר שלי, החומרים המצויים בקנאביס עוזרים להילחם בסרטן ומונעים ממנו לשלוח גרורות ולהתפשט.
    כרגע צורת הטיפול שאני חושב עליה היא כזאתובבקשהתתקנו אותי אם אני טועה או אם אפשר "לשפצר" את זה.
    אנחנו רוצים להעלות אותה במשקל עד לרמה שיהיה אפשר לטפל בה בצורה קונבציונלית עם כימו או עם מה שיצטרך, ובו זמנית לטפל בה עם קנאביס בצורת פרחים ושמן כדי להרגיע את הגוף מתופעות הלוואי והשפעות הטיפולים.
    בעצם לתת ל-CBD להילחם בדלקת שלה, ושהTHC- ילחם בסרטן וימנע ממנו להתפשט ולאט לאט יהרוג אותו עם הטיפולים ועם הקנאביס.

אני מתחנן בפניכם, אני לא מוכן לוותר על אמא שלי, לא מעניין אותי מה הרופאים בארץ יגידו. אנחנו משפחה בלי הרבה כסף, אבל בשביל להילחם בזה נעשה כל מה שידרש. גם אם הפתרונות יקרים ושניתן לעשות רק בחו"ל- תשתפו אותנו כי אנחנו נעשה הכל!

תודה רבה לכם, ושיהיה שבוע מבורך.

2. Pablo escobar

Pablo escobar חבר חדש

לייקים:
    1
    vvasili אוהב/ת את זה.
  3. מושיקו כהן

מושיקו כהן חבר חדש

לייקים:
    0
    היי פבלו,
    תודה על התשובה המהירה קודם כל.
    כפי שציינתי, יש לה מרשם לקנאביס רפואי ולכן אם יש אפשרות לקבל את השמן הזה מספק ולא להכין אותו בעצמי זה יכול להיות מושלם במיוחד כי להכין אותו בעצמנו פשוט לא נראה לי יתן את המקסימום שאפשר.
    מי בארץ יכול לספק את השמן הזה?
    והאם הוא/הם יוכלו להגיד לנו מה המינון הנכון?

4. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    אין את השמן הזה ברפואי בארץ..
    אני מציע לך להתקשר לתיקון עולם ולספר להם את הסיפור, אולי יש להם משהו ניסיוני לתת לה (משהו חזק ומרוכז כמו השמן של ריק)

או לנסות למצוא משהו שיודע להכין לך מהפרחים שתקבלו.

5. מושיקו כהן

מושיקו כהן חבר חדש

לייקים:
    0
    https://www.cannabliss.co.il/products
    זה לא הכי קרוב שיש לשמן של ריק?

6. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    "שמן שחור" כנראה זה זה. אבל גם כן יש מגבלה בארץ של עד 30%THC בעוד שבשמנים שנלחמים בתאים סרטניים הריכוז הוא בסביבות ה 80% אם אני לא טועה.

7. weed smoker

weed smoker קנאביסט

לייקים:
    98
    קצת קשה לי לענות לך אחרי שאתה כותב
    ״שאשמח לקבל עליהם מענה **רק** אם זה מידע ודאי, ולא משהו שאתם חושבים שהוא נכון״
    כי בסופו של דבר אם היה מידע ודאי כלשהו בצורה נחרצת, בקשר למחלות ולדרכי טיפול
    לא היו אנשים חולים לפי ההיגיון שלי

אבל מה שכן אענה לך לגבי תזונה

זה השמן בעל ריכוז thc הכי גבוה שיש לנו בארץ
    והתהליך מיצוי הוא כמו של ריק
    לאבא שלי למשל זה עוזר יותר לתאבון מאשר לתופעות לוואי של הטיפול הכימותרפי והבחילות
    אבל קנאביס בכללי זה משהו מאוד אינדווידואלי

תמשיכו לטחון לה הרבה נזידים כמו עדשים שידועים כמכילים הרבה פרוטאין
    שזה מה שאמא שלך צריכה בשביל באמת לעלות במשקל
    לא סוכרים וחארטות כאלה..
    הרבה פירות וירקות, אבל במינונים שלא מכבידים על מערכת העיכול
    זאת גם בעיה גדולה לפעמים במקרים כאלה, המאנצים. גורם לחולים לאכול יותר ממה שהם צריכים
    שגם ככה במקרים כאלה מערכת העיכול לא מתפקדת ב100 אחוז

ממליץ לכם ללכת לתזונאי מוסמך
    רפואה שלמה

8. מושיקו כהן

מושיקו כהן חבר חדש

לייקים:
    0
    אתה צודק.

אני שמח שענית לי לגבי התזונה. זה הכי חשוב כרגע.
    היא במצב של תת משקל כי כשהיא אמרה לרופאים שהיא לא מסוגלת לאכול התשובה שלהם הייתה "אז אל תאכלי." היא מטר חמישים ושוקלת 40.6.
    דבר חמור אחר זה שהרופאים לא שמו לב שיש לה חסימה בושט העליון ועקב כך היא לא יכולה לאכול שום דבר מוצק רק דברים נוזליים.
    חברה של חבר לומדת תזונאיות והיא סיפרה לי על חברת הדסה ביימל ועל המרכיבים שלהם שנותנים בוסט של קלוריות/חלבון לכל דבר.
    אתה יודע משהו על זה? (או כל בנאדם שיודע על זה וידע להרחיב?)
    http://www.hadassa.co.il/about-15.html
    המוצרים שנמצאים פה, אבל ספציפית ה הדסה לאנץ', הדסה שייק, הדסה מיץ והפודינג.

9. PTSD420

PTSD420 חבר חדש

לייקים:
    0
    תפנה דחוף לקרוא ולנסות טיפול של שמן RSO בלבד!!!!

זאת אומרת שמן עם אחוזים של 80-90% חומר פעיל, מתחיל בו טיפול לאט ובהדרגה ובסמוך לטיפול של אמך.

לצרוך שמן RSO לטיפול והקלה בגידולים סרטניים הוא פי כמה וכמה יותר יעיל מעישון בלבד המספק בעיקר הקלה ולא ריפוי לסרטן מתקדם שכזה.

שמן הRSO עושה לפעמים פלאים ואפילו למשל העלים גידולי GBM (גידולי מוח מאוד אלימים)
    במקרים מסויימים.

את השמן הנ״ל לא ניתן לקבל במרשם רפואי בארץ, אך כן ניתן ללמוד איך למצות את השמן הזה בריכוז החומרים הגבוהה, בעצמכם!!!

ניתן לפנות לקבוצה הישראלית בפייסבוק שדנה בדיוק על נושא זה , וללמוד איך להכין מהתפרחת שאתם מקבלים מתיקון עולם.

אל תרימו ידיים עד שלא נגמר / עד שזה כבר לא מכבד את חייה ואת חייכם, עד אז מנסים את כל התותחים שיש.

אם כבר 4 שנים על פרקוסט (אתה מוזמן לקרוא עליו) אין סיבה לא לנסות שמן RSO אמיתי.

שולח לכם בהודעה פרטית את שם הקבוצה בפייסבוק.

+ התחלה של טיפול בשמן עלולה ליצור השפעה של היי וכו׳ (ממש כמו הקנאביס עצמו) , אך לרוב בגלל שמתחילים במינון קטן מאוד וממשיכים משם מצמצמים את ההשפעות הלא רצויות לרמה אפסית.

עוד טיפ אתן לכם בכך שמצבה של אמכם, לעשן 70 גרם זו משימה לא פשוטה למרות שיש לה הצדקה רפואית ברורה - לעומת לצרוך את השמן 3 פעמים ביום בצורה מדודה. (נשמע כמו תחליף צריכה עדיף ויעיל בהרבה)

10. WindForce

WindForce קנאביסט

לייקים:
    77
    רפואה שלמה, מאחל לכם שיקרה לה נס ושתשוב להיות בריאה וחזקה.

green&love אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!