1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה מוזרה

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתקדמים' פורסם ע"י goga, ‏17/2/17.

1. goga

goga חבר חדש

לייקים:
    20
    מתי הפעם הראשונה שלכם ואיפה התנסתם בפעם הראשונה שלכם? D:

2. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    סמים, סקס או שוד בנק? תהיה יותר ספציפי.

goga אוהב/ת את זה.
  3. goga

goga חבר חדש

לייקים:
    20
    אממ גם וגם וגם חח
    מתכוון לסמים..
    אם זה אמדי או אסיד או כל דבר אחר
    מתי הייתה הפעם הראשונה ואיפה?אם זה מסיבה בבית בגינה וכו'..

4. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    אצלי זה היה פעם אחת, פטריות .(למרות שלפעמיים לאכול הרבה קנאביס גם נחשב אצלי לחוויה פסיכדלית בקטנה כזה)

משהו כמו 1.5 גרם, היה היום הראשון של פורים, ואחרי חצי שעה כל מה שרציתי זה לצאת החוצה ולטייל.
    ואז ראיתי בחורה מחופשת לסופר מריו, צחקתי המון. חוץ מזה, המוח שלי פעל בלי להפסיק בקטע שלפרק את
    המציאות שלי עד שאתה מגיע לתבונה סופית כזאת, צוחק מזה כמו ילד קטן, וממשיך לפרק משהו אחר במוח שלך.

הגעתי הבייתה שמעתי מוסיקה ונדפקתי מזה. שמעתי הכל, את הפאקים בעריכה, זיופים, כל פיפס של אפקט, אז
    ישר שמתי שירים שאני ממש מכיר וצללתי. אחר זה התחלתי לעשות המון שכיבות שמיכה בגלל פרץ האנרגיה.
    הייתי חייב לדבר על זה בזמן אמת, אז התקשרתי לחבר וחפרתי לו איזה שעה קלה :)

הדבר שהכי זכור לי לטובה זה השקט בראש. למרות שהמוח עובד בלי הפסקה בלפרק ולהרכיב מחדש, במקביל
    יש שקט קוסמי. והשקט הזה די נשאר מאז.. כאליו מישהו טייח לי את השריטות.

goga אוהב/ת את זה.
  5. goga

goga חבר חדש

לייקים:
    20
    אני כלכך מבין אותך :)
    השקט שבא אחרי ההשפעה הוא ממש מרגיע אותך
    הירידה של הפטריות נורא נחמדה אתה מקבל אותה באיזי לאט לאט הויזואלים מתחילים להעלם לך ואתה מבסוט מזה שזה לא נעלם בבום

אגב היה לי דיי חשוב לכתוב את הפוסט הזה הייתי בפיק של קרטון שלם והגעתי למחשבות נורא עמוקות התחלתי לחשוב עד כמה כל העולם שלנו הוא עולם רובוטי כזה כל יום אותה שגרה אצל האנשים וכל תינוק שנולד יחייה את החיים כמו ההורים שלו לימודים ועבודה..
    ואז חשבתי לעצמי יהיה נחמד לבדוק כמה אנשים פה ניסו לברוח מהמציאות שלנו אבל לא כלכך הלך הפוסט :(

שולגין ו-בן אדם אוהבים את זה.
  6. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    בהתחשב בזה שחווית המציאות שלנו היא לגמרי אינדיבידואלית בהתאם לגוף\גנטיקה שקיבלת, מה שאתה מפיק מימנה, גזע, דת, לאום ומצב חברתי וכלכלי, "הבריחה" לי היא יותר להפשיט את כל זה ולהבין את ההקבלה למה שאני מרגיש, רוצה להשיג ולחוות אצל האחר.
    עולמות מקבילים זה די כאן ועכשיו רק צריך יותר להקשיב לאנשים ולנסות להזדהות במקום ישר לקפוץ ולהכריז "גם אני" גם לי" "לי יותר".

ככה יותר קל לי לשלוט במציאות שלי ולהפיק מימנה את המיטב (לא שזה עובד תמיד, חח) אני לומד המון מאנשים שונים וחברים, מנסה לאמץ את הדברים שאני מעריץ אצלם ובמידה ואני שם לב לתכונה בהם שאני שונא, שלרוב זה בגלל שגם אני נוהג בדפוסים כאלו לפעמיים, אני מנסה להיות ער להתנהגות כזאת בעתיד על מנת להימנע מימנה.
    ככה אני פחות נטל לסובבים אותי, המוח שלי יותר נקי וחד.

כל זה ידעתי לפני השימוש בפטרייה, פשוט לא היה את "החותמות" השקט הזה על מנת להוציא את התבונות לפעול.

goga אוהב/ת את זה.
  7. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    מוקדם להגיד את זה. תחילת השבוע, אנשים עוד נוחתים מהסופ"ש, כולל אנוכי. הנושא מעניין, טיפה סבלנות, אתה תקבל תגובות בהמשך :)

goga אוהב/ת את זה.
  8. SaltyNippel

SaltyNippel חבר חדש

לייקים:
    24
    חצי קרטון של "אסיד" במסיבת טבע.. טעות נוראה טו מאץ בשביל פעם ראשונה יותר מידי מהכל מוזיקה/אנשים/ צפיפות בלאגן אז קיבלתי חוויה של עד השיא העלייה הייתה ממש כיפית , זמן השיא היה קשה מאוד ואינטנסיווי ברמה שהיה מאוד קשה להתמודד עם זה איך שזה התחיל לרדת מהשיא חזר להיות מדהים.. חחחחח אני זוכר שכשזה התחיל לרדת פתאום נרגעתי חזר לי החיוך ובמוח אמרתי פפפפפפ עכשיו הכל בסדר בוא נהנה מזה ממש הרגשתי כמו פורק לחץ של משאית ואני מסבוט שסיימתי את החוויה עם חיוך :) ועקב כל מיני דברים שקרו תוך כדי התחלתי פתאום לקבל מגוון רחב יותר של אנשים.. מדובר על סוגי אנשים שרואים ואומרים WTF? אחרי הטריפ פתאום הבנתי ש.... מה אכפת לי הוא בנאדם בדיוק כמוני בוא נתחבר אליו וכן אני עכשיו ממש פתוח לאנשים אחרים משהו שלא הייתי במשך 20 שנה לפני

goga אוהב/ת את זה.
  9. goga

goga חבר חדש

לייקים:
    20
    נשמע אחלה חוויה בסך הכל העיקר שנהנת :)
    אגב זה היה במחתרת או בפסטיבל?

10. SaltyNippel

SaltyNippel חבר חדש

לייקים:
    24
    פסטיבל כן אבל זמן השיא אני מודה שהיה פשוט סיוט זה היה פחד בלתי נישלט וחוסר התמצאות בסביבה באמת שללא האנשים הנכונים לא הייתי חוזר תקין

goga אוהב/ת את זה.
  11. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    בגיל 17 בדוף (לפני 10 שנים בערך), אכלתי חצי לא הרגשתי כלום אכלתי עוד חצי לא הרגשתי כלום, אולי באמת לא היה כלום אבל גם אחרי זה במסיבות הראשונות היה ל קשה מאוד לחוש משהו בעוד שחברים שלי מאותם קרטונים היו טסים על 1000. :/

goga אוהב/ת את זה.
  12. עידו חדד

עידו חדד חבר חדש

לייקים:
    18
    אמדי פעם ראשונה פסטיבל אינדיגו..חוויה..אממה עשיתי קצת ולא נפתח לי עד הסוף...התיקון הגיע במסיבה אחרת בגלבוע...עפתי לקיבינימט..וכל האושר שהכרתי פשוט התקבץ ויצא החוצה. אסיד פעם ראשונה בפינקה בבית שמש מסיבה קטנה עם אפגרייד שעוד רק התחילו ובליס...היה תענוג..האמדי הוציא ממני את כל האושר..האסיד הכיר לי אושר אחר!.

goga אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!