1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קושיה בנושא אוורור, סליחה אם טחון כבר

הנושא בפורום 'עיצוב חדרי גידול ואביזרים' פורסם ע"י סוסו, ‏16/3/17.

1. סוסו

סוסו חבר חדש

לייקים:
    5
    אהלן

אתמול העברתי את ארבעת השתילים שלי מהחממה לתוך מחסן הגינה שלי (מחסן בגודל כ-3 מ"ר).
    הכוונה שלי היא להשאיר אותם שם לשבועות הקרובים ואח"כ להוציא אותם לגרילה. העברתי אותם מהחממה כי יותר מדי סקרנים באזור.
    תמונה
    -שתי נורות לד ביתיות, לא זוכר כמה W
    -מאוורר 4''
    -תרמוסטט דיגיטלי ששולט במפזר חום ומכשיר אדים (שומר על מינימום 17-18 מעלות בלילה)
    לקחתי קופסת עץ ושמתי את השתילים בתוכה על מדף במחסן. לא יודע אם אפשר לראות בתמונה אבל אני חושב שאצטרך להסיר את המדף העליון כדי להרים את המנורות, כי השתיל הגדול יותר למשל בגובה של המנורות.

שאלה לגבי אוורור -
    יש לי ונטה 4'' - האם יספיק לשים אותה בחלק העליון של המחסן להוצאת אוויר ולעשות בחלק התחתון ממול כניסת אוויר פסיבית (פתח עם תריס)? או לשים שתי ונטות - אחת שתכניס ואחת שתוציא?

2. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    גודל של מחסן כזה לתקופה קצרה לא היה מדאיג אותי מוציא רק מכניס כרגע וצריך מפוח לפחות 150 מק'ש מאוורר אני לא יודע אם יעשה עבודה טובהאת המאוורר תשים ליציאה.ולמה אתה מתכוון 2 לדים ביתיים מה בבנייה עצמית? אם לא הייתי ממליץ לך לשים מנורה טובה של 100w cfls מעל זה הרבה יותר טוב ממנורות שאתה לא יודע מה הם נותנות

3. סוסו

סוסו חבר חדש

לייקים:
    5
    לא הבנתי אותך בנושא האוורור...
    שתי ונטות לא יספיקו בחלל כזה? אחת שתכניס ואחת שתוציא?

#3 סוסו, ‏16/3/17
    נערך לאחרונה ב: ‏16/3/17
  4. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    אני לא יודע אם המחסן שלך אטום או לא.אם הוא אטום אני מציעה לך לשים מפוח לפחות 150 מקש לכניסה ואת המאוורר 4 שים ליציאה.ככה זה אצלי עבד ולא הייתה לי אף פעם בעיה

5. סוסו

סוסו חבר חדש

לייקים:
    5
    המחסן לא אטום הרמטית. יש לו למעלה פתחי אוורור משני צדדים ובנוסף אני משאיר חריץ בדלת.
    אם הייתי הופך את המחסן לחלל גידול לכל תקופת הגידול הייתי משקיע במפוח אבל לתקופה של שבועיים שלושה זה קריטי?

דוד גו אוהב/ת את זה.
  6. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    אחי אם זה מה שיש אז זה מה שיש תעשה מה שאמרת ויש מצב שהכל יהיה בסדר.אני כתבתי לך מה אני בדרך כלל עושה וזה עובד יפה מאד לא מרגיש שהצמחים מראים לי איזה בעיה.אני זוכר ששאלתי את השאלה הזו בעבר וזו התשובה שקיבלתי.שיהיה לך בהצלחה אחי

7. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    לא קריטי

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!