1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

האם קנאביס מרפא טינטון באוזנים

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י tomer k, ‏26/10/14.

1. tomer k

tomer k חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום רצית לדעת אם קנאביס יכול לרפא טינטון באוזנים ?
    תודה

2. tomer k

tomer k חבר חדש

לייקים:
    0
    //////////

3. tomer k

tomer k חבר חדש

לייקים:
    0
    אשמח לתשובה

4. יניב אליה

יניב אליה חבר חדש

לייקים:
    0
    אני יכול בתור מעשן עם טינטון שהקנביס לחלוטחן מקל לי על הטינטון ובזכותו אני שומע אותו פחות ופחות עד כדי בכלל לא מידי פעם

5. מיכאל_רומיאו

מיכאל_רומיאו חבר חדש

לייקים:
    15
    יש לי טינטון, אבל הוא מספיק מינורי שאני מרגיש את זה רק לעיתים רחוקות כשאני הולך לישון (אין רעש).
    כשאני ממש מסטול לעיתים קרובות (בעיקר כשאני לבד) הטינטון ממש ממש מורגש לי פתאום ומאוד מציק לי.
    כשאני מסטול קל-בינוני זה לא קורה לי.
    אין לי ניסיון עם הרבה זנים, אבל אני חושב שזה תלוי מאוד בזן. אני בטוח שיש זנים שבכמויות הנכונות יעזרו לך לפחות מעט. צריך לנסות פשוט ולראות מה עושה לך הכי טוב.

6. PTSD420

PTSD420 חבר חדש

לייקים:
    0
    מאוד מאוד אישי.

לי יש טנטון חזק בשני האוזניים למשך כל היום.

בתקופה שהטנטון התגבר (בלי קשר לקנאביס) , שמתי לב שב15-20 דקות לאחר עישון הטנטון התגבר מעט אך מצד שני נעשה סביל יותר.

לאחר מכן , כעבור חצי שעה הטנטון יחזור לרמות פחות או יותר אך עדיין עוד יותר סביל.

כמובן שלדעתי אם זה לא ברור, קנאביס לא תרופה לטנטון. (אך כן יכול לגרום לאנשים מסוימים לסבול את הטנטון בצורה יותר נסבלת)

צריך להבין מה מקורו , ולנסות לטפל בשורש הבעיה.

7. man d

man d חבר חדש

לייקים:
    0
    מנסיוני (עם טנטון כשנתיים )אצלי הטנטון בהחלט פחות נוכח לאחר עישון אפילו נעלם לפעמים.
    מן הסתם העישון מפחית מתח ומרפה שרירים ומשפר מצב רוח כך שיכול להיות שבפועל אלו הדברים שגורמים למח להתייחס לטנטון כמאיים פחות.

8. קרן א

קרן א חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם, אני סובלת מטינטון כבר חצי שנה ועוד שניה משתגעתתתת!!! יש כאן מישהו שהוציא רישיון לקנאביס רפואי בגלל טינטון??? אשמח לעזרה בתהליך :(

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!