1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

יומן גידול ירושלמי - מעודכן ל-31.12.2013

הנושא בפורום 'יומן גידול' פורסם ע"י גוזון, ‏31/12/13.

1. shoko

shoko חבר חדש

לייקים:
    1
    גוזון יקר
    נראה באופן כללי שעניין באדי עשה לך לא טוב . קציר מוקדם / מעבר הבנות / אי הנבטה לגידול הבה . ושאר מחשבות לא נעימות אך חיוביות ונחוצות בימים טרופים אלו
    אבל אתה כבר בסוף הדרך ואני בטוח שלכל אורך המחזור לא ישנת טוב במיוחד
    שווה לחכות לקציר בזמנו תקופה זניחה ביחס לכל המחזור
    הזורעים בדמעה ברינה יקצרו
    הייתי מוסיף רינה בזמנה

2. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    תודה על הדאגה שוקו :)

אכן, עשה לי לא טוב. ולואי וזה רק חששות שאין בהם מאום, גם זוגתי לא הבינה למה נכנסתי ללחץ והעברתי את הבנות (אגב, הם לא נפגעו כלל בתהליך, הייתי זהיר).
    ונכון, יש מחשבות על בציר מוקדם. אפילו כשהעברתי אותן עלה במוחי (רק לרגע...) לקחת את ה"מופרעת" שממילא אני פחות אוהב, לטחון אותה בפוד פרוססור ולעשות ממנה שמן :)

אבל לא, כעת שהן לא בבית אהיה רגוע יותר. אחכה בסבלנות (דגם ככה אין לי) רק חבל שאצטרך כל פעם לנסוע אליהם כדי לראות אותן - התרגלתי לקרבתן היומיומית... :)

3. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    אתם יודעים מה הם עשו הכחולים האלה? לא פתחתי להם את הדלת אז הם כיבו את החשמל ובתום לב, באמת תמימות טיפשית, יצאתי להרים את השאלטר ואז בום דופקים לי תעודה בפנים עם צו-חיפוש.

4. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    אחי, לא משנה מה, אל תעשה קציר מוקדם, אם דופקים לך תמנונים בדלת או שפתאום בלי סיבה מוצדקת נפל לך החשמל, לא לפתוח את הדלת!!! אבל להיות בהיכון לזרוק את זה לאיזה מקום, אני יכולתי פשוט לגזור את העלים ולזרוק לאסלה אבל אני נפלתי בפח ויצאתי מהדירה להרים את השאלטר.
    תלמדו מהטעויות שלי ואל תפסיקו לגדל- זה לא פשע!!!

5. shoko

shoko חבר חדש

לייקים:
    1
    נלמד מהטעות שלך אם נתמקד בעצם העניין
    איך הגיעו אילך
    ורק אתה תוכל לכוון אותנו איך

6. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    הכי טוב זה לא לחשוב על זה במשך הגידול אלא רק לפני הגידול.
    פרנויה זה אחד הכלים של המשטרה כדי להלחם בנו....

7. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    זהו שאין לי מושג איך הגיעו אליי אבל רוב הסיכויים שזה מהשכנים למה הם כל הזמן רמזו על הריח החזק וזה...

8. shoko

shoko חבר חדש

לייקים:
    1
    פרנויה זה אחד הכלים החשובים והנחוצים ביותר למגדל בכל שלב . אין לזלזל בזה . ולחשוב 10 צעדים קדימה
    וכמובן שסוף מעשה במחשבה תחילה ידידי הבורח שלא נצתרך לברוח

9. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    היום ה-90 להצצה.

הריחוק שנכפה עלי מהבנות קשה. למי שזוכר - הן כבר לא בבית, עקב אזעקת תמנונים בפורום (נכונה או לא איני יודע, אבל ליתר ביטחון). עכשיו צריך לנסוע לבקר אותן בכל פעם ואני מתגעגע, התרגלתי לראות אותן ולהריח אותם לידי. אז אני נוסע כמה שאני יכול ("זה לא נשמע טוב כשאתה אומר לי שאתה יוצא והולך לבלות עם הבנות", כך אשתי... אבל היא מבינה).

המיקום החדש פחות מאוורר, וגם הבידוד בקירות המבנה פחות טוב. כתוצאה מזה ובשל עליית הטמפרטורה החיצונית בימים האחרונים אני משקה כרגע פעם ביומיים, והאדמה כבר יבשה לגמרי שאני משקה. אני מניח (אבל זו רק השערה, לא מידע מדעי מבוסס) שיתכן גם שהבנות צורכות יותר מים עם התפתחות הפריחה.
    העלתי את הדישון ל-3 מ"ל לליטר, בינתיים הן מגיבות טוב, ז"א אני לא רואה שינוי כלשהו, אבל גם לא שינוי לרעה של עלים מצהיבים וכיו"ב.

מס' 3 ממשיכה להצהיב שערותיה במרץ. למרות שאני אוהד הפועל אני שמח על כל שערה צהובה חדשה שמגיעה, חלקן כבר מתחילות להכתים. כשרובן יהיו אוהדות בני יהודה - הגעתי ליעד. הערכתי כבר פעמים רבות וטעיתי בכולן, אז מה אכפת לי להעריך עוד פעם: אני מעריך היום שמדובר בעוד כשבוע וחצי.

הנה מס' 3

מס' 4 קיבלה מרץ בשבוע האחרון והחלה להצהיב אף היא. אני מעריך שזמנה יגיע לא הרבה אחרי מס' 3.

הנה היא

מס' 1 היא תעלומה. החלה לפרוח ראשונה ואף תפסה גובה יפה (65), אבל מאז התפתחות הפריחה שלה היא איטית הרבה יותר ממס' 3 וממס' 4. גם אצלה יש קצת צהוב, אבל בקטנה.

הנורת'רן בלו פורחת יפה, היא כמובן בשלב הרבה יותר התחלתי כי היא צעירה משאר הבנות בכחודש. היא הגיעה לגובה הממוצע של הזן שלה (60) ולא נראה לי שתגבה עוד. המבנה שלה שונה לגמרי מאחיותיה לזן הביג בנג: היא מתמקדת הרבה יותר בקולה המרכזית והענפים הצידיים שלה הרבה פחות מפותחים. גם הפרחים נראים שונים לגמרי. כבר רואים שהיא תניב הרבה פחות מאחיותיה, כצפוי. הביג בנג אגב נקרא כך בשל מראה ה"מפץ הגדול" שלו, עם המון ענפים עבים שיוצאים מהשורש לצדדים ונותנים לו מין מראה מתנפץ כזה.

הנה הנורת'רן

וכהרגלי, שמרתי את מס' 2, "המופרעת", לסוף. ובכן היא הפסיקה את הצמיחה המטורפת שלה לגובה ונעצרה (בינתיים?) על 1.04 מטר. היא מוציאה המון פרחים קטנים לכל האורך, אבל הפרחים הם קטנים ורזים, וגם העלים סביבם דלילים. ממש דרדלה. כשמשווים אותם לפרחים של אחיותיה התמונה עגומה. אני עוד נותן לה צ'אנס שאולי לפתע הפרחים יתעבו ויחזירו מעט מן ההשקעה והעבודה הרבה שהיא גרמה לי עם כל ההגבהות האלה, אבל ביני לביני אני מתחיל לחשוב שאם המצב ישאר ככה, כשיגיע יומה היא תמצא את כל כולה - ענפים, עלים, פרחים וגבעולים - בתוך מעבד המזון, בדרכה להפוך לשמן מריחואנה. אבל אולי המוטציה עוד תפתיע, וכמו איזה X-MAN תגלה כוחות על ותפתח פרחים יפים.

הנה המופרעת (2 תמונות)

סופשבוע רגוע לכולם.

10. shoko

shoko חבר חדש

לייקים:
    1
    שבת שלום
    אשמח למסקנותך לגבי הגידול
    בייחוד דעתך לגבי דישון אורגני ? או מינרלי

שבת שלום גוזון
    אשמח למסקנות לשלב זה
    1 גידול כללי
    2 דישון אורגני ? מינרלי ?
    3 יישומים למחזור הבה ביחס לראשון ?
    אגב אוהד הפועל מקווה שפוליטית מרכז וימינה ?

11. shoko

shoko חבר חדש

לייקים:
    1
    סורי על הכפילות

12. חייזר

חייזר חבר חדש

לייקים:
    0
    עשית בשכל שהעברת אותן למקום בטוח יותר למה גם המשטרה עכשיו מחפשת במרץ את המגדלים, נראות יפה מאוד עשית עבודה טובה מאוד, מקווה בשבילך שיהיו עוד גידולים ושגם הם יהיו מוצלחים לא פחות מהיפות האלה.

13. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    lookin good

14. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    ימים אחרונים של גידול. שלושה צמחים בפריחה מתקדמת. אני חושב שמחזור האור של 24 שעות שהחלתי בו לפני כשבועיים-שלושה זרז במעט את הפריחה - אני ס"ה בשבוע השישי לפריחה.
    לאחר דיונים רבים בנושא השטיפה, החלטתי ללכת בכל זאת עם woogs והתחלתי לשטוף אותם 3 ליטר לכל עציץ, עם כפית סוכר חום. בהמשך אצמצם את כמות המים. את הראשונה אקצור ככל הנראה בימים הקרובים, אני חייב להיות אחרי היבוש ב-9 למרץ, יש ארוע משפחתי שהבטחתי מראש (לאחיותי היקרות-אך-נודניקיות) להתארגן אליו.

הנה מס' 3 הכתמונית

גם מס' 4 לא רחוקה ממנה

הקולה של מס' 1 נראת מוכנה, אבל הענפים התחתונים עדיין לא

והנה הנורת'רן בלו שפורחת גם היא יפה. במקרה שלה אצטרך עוד לראות איך לזהות שהיא מוכנה מכיוון שלמיטב ידיעתי השערות שלה לא מזהיבות ונהיות כתומות (בבקשה אל תגידו לי שוב על מיקרוסקופים וטריכומים - מוותר על זה מראש)

מי חסרה? המופרעת. לאחר ניסיונות צילום כושלים בתוך הארון ניצלתי את השטיפה כדי להוציא את הבנות ולעשות להן בוק. את המופרעת לא הוצאתי כי זה מסובך יותר עם הקונסטרוקציה, וגם האמת - אין הרבה מה לראות. היא עדיין גבוהה, רזה, דלילה, עם הרבה פרחים קטנים מאוד. השערות עדיין לבנות והיא רחוקה מבשלות. כזכור, אני כבר לא מצפה ממנה להרבה, אבל ממשיך לתת לה דשן וטיפול, מקסימום היא תהפוך לשמן.

15. חייזר

חייזר חבר חדש

לייקים:
    0
    וואו, אחלה של גידול ויופי של פרחים, אלו זנים אוטומטיים? כי הם גדלו ממש יפה.
    אל תדאג בנוגע להצהבה של העלים (לא שדאגת, אני רק מציין את זה), זה תמיד קורה לפני הקציר שחלק מהעלים מפסיקים להשקיע בשביל הפרחים (שכנראה מוכנים או כמעט מוכנים).
    תהנה מהן ותזהר מהכחולים, תמיד לשמור על דיסקרטיות וחשאיות :)

16. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    זנים אוטומטיים. 4 ביג בנג ואחד נורת'רן בלו. מחזור קצר מאוד - פחות משלושה חודשים ! ובאמת גדלו יפה :) כל המחמאות מגיעות לפורום הזה. בלי הליווי הצמוד והעצות המועילות שקיבלתי מהחבר'ה פה - לא הייתי מגיע.

17. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    יפה מאד גוזוניקו [:

18. jizzpants

jizzpants קנאביסט

לייקים:
    34
    איזה יופי גוזון שמח בשבילך הפרחים נראים עסיסיים ! גם תמונות באיכות סופסוף :)
    זה רק אני או שהקולות המרכזיות הגדולות בגודל של ראש של בנאדם? חחחחחחח

19. Baluka

Baluka חבר חדש

לייקים:
    0
    וואו איזה גידולל, קולות מרשימות במיוחד! :)

20. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    כל הכבוד גוזון!

הם נראים מאוד מוצלחים, ועוד גידול ראשון.
    בהחלט מרשים!

בקשה קטנה,
    אני מאוד רוצה לראות את המופרעת.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!