1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

סאטלת רעות מירוק/חום עזרה!!

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י אלכס בוזנח, ‏22/2/14.

1. אלכס בוזנח

אלכס בוזנח חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום,אני התחלתי לעשן לפני חצי שנה ולא באופן קבוע בכלל
    תמיד שאני לוקח שאכטה ישר מתחיל לי דפיקות לב כ"כ מהירות שאני צרייך לחכות משהו כמו 10-15 דקות עד שזה יעבור ואני יקח עוד
    אני רוצה לספר חוויות ל מה שקורה לי שאני מעשן
    אחרי הדפיקות לב אני לוקח שאכטה קטנה וזה עושה לי כזה הרגשה שאני עומד להתעלף ואני מתפלל לאלוהים שיעזור לי
    למשל לפני חודש עישנתי עם עוד חברים 3 שאכטות של ירוק נקי ופאום אחרי 2 דקות שהלכנו נפלתי על הרצפה וכולי היה סחרחורת והתחלתי להשתגע והיה לי קשה לנשום והלב שלי כמעט התפוץץ וממש ביקשתי מחבר שלי שירים אותי ורציתי שיזמין לי אמבולנס ושיעזרו לי
    זה תמיד קורה לי דברים כאלה,אני רוצה ממש להתמסטל אבל אני יודע שאני לא בנאדם עם נפש כ"כ בריאה
    ומה שאני חוטף בעישונים זה לא חרדה או פרנויה/זה נראה לי משהו אחר
    חברים שלי תמיד אמרים לי שלפני שאני מעשן אני לחוץ ממש ושאני צריך להשתחרר מהלחצים כי הם רואים שאחרי כמה שאכטות אני כבר מתקשה לנשום ומתחיל כמעט לבכות,יש לי כמה שאלות

למשל הייי בחוף לפני כמה חודשים עם 2 חברים ושמה הפלתי ראש,עישנתי כמעט גוינט בוך המים ולא היה לי את כל הפראנויות,עשיתי צלילה ארוכה קמתי והרגשתי הכי טוב שבן אדם יכול להרגיש לדעתי

1 למה זה קורה דווקא לי?
    2 איך אני יכול לעלות את המינון לסאטלה טובה כי אחרי שכל הסאטלה הרעה יורדת ואני נשאר טיפה מסטולל אז כיף לי,מהאלכוהל פרשתי כי לא הפסקתי להקיא ממנו
    3 מה קורה עם אני דופק עוד שאכטות שיש לי תפראנויות?(לדעתי אני ינסה להתאבד או להתעלף,או שאני אבכה לאלוהים)
    4 אולי יש לי מחלת נפש?,אני בנאדם היפוכנדר ופראנויד לפעמים גם שאני מעשן סיגריה רגילה אני לא מרגיש טוב ואני מרגיש שאני הולך ממש להשתגע או שאני חולה סרטן או שאני עומד לרצוח מישהו ולפעמים שאני הולך בחושך לבד אני ממש נכנס למתח כי שהייתי קטן הייתי רואה מלא סרטי איה ובגלל זה זה גרם לי לנזק נפשי עד היום קוראים לו שיתוק שינה שמלווה אותי איזה 13 שנה

5 אולי יש אנשים בעולם הזה שסמים לא מתאימם להם,ולא משנה כמה זה בריא ורק עוזר,אבל עם הראש לא בריא אז אי אפשר לשפר אותו

מעונין לשמוע עצות מאנשים שאולי יש להם את זה/או שיכולים להגיד י מה אני צריך בשביל לעשן בכיף

תודה :)

2. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    איש יקר, כל התשובות אצלך.
    ה-כ-ל בראש. ככל שחושבים על משהו הוא קורה יותר חזק ויותר מוחשי .
    כמו שאמרת, בים, כשהאוירה הייתה רגועה, המים והרוח ציננו לך את הגוף והנפש, הכל היה עשר.
    קח הכל באיזי, תבוא רגוע לעישון ואל תחשוב אפילו לשניה שמשהו לא טוב עלול לקרות והוא פשוט לא יקרה.
    צריך להבין את שורש הבעיה- מדובר בקנאביס שגם ככה מקצין מחשבות ורגשות , ואם אתה מודע לעצמך כאדם כזה, פעל בהתאם.
    אם תחשוב לפי הישיבה על מה שעלול לקרות אחרי העישון - רוב הסיכויים שזה אכן יתממש , מחשבה יוצאת מציאות!!!!

לגבי הדופק המהיר, קנאביס עושה את זה לכולם. לחלק יותר לחלק פחות.
    אצלך זה כנראה יותר מורגש אבל שוב, תבין שבזמן שהלב דופק ואתה נכנס למחשבות על איך וכמה ולמה הוא דופק.
    זה בדיוק מה שמגביר את הדופק ויוצר מצב של סחרחורות ועילפון בסופו של דבר.
    היפוכונדריה זה מחשבה שמגשימה את עצמה , מדובר בעיה נוראית .

הערה חשובה - (אני אישית הייתי בודק קודם לכן את עניין הדופק המהיר ומוודא שלא מדובר בבעיה שקיימת בלב).

3. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    חבריקו סלח לי שלא קראתי את הכל,
    אבל ממה שהצלחתי להבין מה שאתה מתאר נשמע די דומה להתקף חרדה, זה לא ההשפעה של הגראס.
    כנראה שעמוק בפנים יש לך איזה שהוא פחד מזה ואתה צריך להתייצב מול הפחד הזה ולהבין אותו ולמה הוא שם כדי שתוכל להתגבר עליו ושזה לא יקרה לך בעתיד.

פאק היו צריכים לתת לי תואר של כבוד בפסיכולוגיה p:

4. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    פנדורה - קנאביס לא אמור לעשות לך דופק מהיר
    להפך - הוא אמור להאט אותו !
    לפעמים קורה, בגלל השילוב עם טבק, ובדרך כלל אחרי שמפילים ראש גדול עם הרבה טבק (או מעשנים ג'ויינט גדול עם הרבה טבק) שאתה מקבל דפיקות לב לאיזה כמה דקות אבל זה אמור לעבור יחסית די מהר.
    בקטע הזה זה דווקא לא עניין של המחשבות, זה לא איזה סם פסיכדלי שאתה נכנס ללופ ממנו (למרות שאתה יכול להכנס ללופים)...
    אבל כן יכול להיות (בעצם בטוח) שברגע שלמישהו יש התקף חרדה, אפילו קל, אז הקצב לב יעלה.

סתם לד"א היפוכונדריה זה לחשוב כל הזמן שאתה חולה ושמשהו לא בסדר איתך [: .

ואחי, אל תמליץ לבן אדם סתם ככה ללכת לרופא ולגרום לו לחשוב שאולי יש לו בעיה בלב.
    תעבדו על היגיון בריא.
    אם משהו קורה באופן חד פעמי (או רב פעמי, אבל לא קבוע), במקרה הזה הדפיקות לב, זה לא (בהכרח) מצביע על זה שיש בעיה בלב, וסביר מאד להניח לפי מה שהבחור מתאר שזה סה"כ התקף חרדה,
    כמו שפנדורה בוקס אמר - הרבה דברים בגוף ובחיים נמצאים בשליטה של המחשבה שלנו - אם תלמד להשקיט ולהרגיע את המחשבות, הגוף יעקוב.

קח כמה נשימות עמוקות,
    אפילו תלמד מדיטציה,
    תקרא משהו פילוסופי
    ופשוט תעשה מה שעושה לך טוב.

ד"א תנסה לשמור על שיגרה כלשהי, להיות בן אדם מסודר פחות או יותר לפחות.
    גם בקשר לעישונים - אם אתה ממש ממש אוהב לעשן ויכול לתמוך בתחביב\הרגל - תעשן סתם לדוגמה 7 פעמים ביום - בוקר, לפני צהריים, צהריים, אחרי צהריים, לפנות ערב, ערב, ובלילה לפני השינה.
    אם אתה מאלה שאוהבים לעשן לפני השינה אז תעשה לעצמך הרגל לעשן כל פעם לפני השינה, או נגיד רק בסופי שבוע.. מבין תעיקרון ?
    אבל מה שחשוב זה לעשות לעצמך הרגל ולדבוק בו - כי אם לדוגמה תתרגל לעשן כל לילה לפני השינה ויום אחד יגמר לך או לא יהיה לך כסף לקנות או משהו כזה אתה תהיה בדיכאון (מה שנקרא בדודה), וסמוך עליי זה לא הכי כיף (עצבנות, אי אפשר להרדם, וכו' וכו').
    בקיצור -שיגרה .

אהה - וקח את זה בקלות חבר [; !

5. jizzpants

jizzpants קנאביסט

לייקים:
    34
    אני גם מעדיף ארוחה טובה מאשר להתחיל לקרחן חטיפים :) &&^^^^^^^^^

6. AMForever

AMForever חבר חדש

לייקים:
    0
    היי,

מה שתיארת טבעי לגמרי אצל אנשים מסוימים. למרות מה שאומרים כאן, אם תשאל אותי- קנאביס לא מתאים לכל אחד! ישנם אנשים עם מועקות נפשיות ומופנמות, וקנאביס גורם להם להתפרץ החוצה, מה גם שאתה משלב את זה בסביבה סגורה ולא טבעית לך (אני מתאר לעצמי שאתה עושה את זה לא בבית שלך) וזה גורם לסוג של התקף פרנויה.
    אם אתה מתעקש לעשן, אני אישית הייתי ממליץ לעשות את זה במקומות שאתה מרגיש בנוח בהם- בבית שלך, או במקומות אחרים ששמת לב שאתה מרגיש בהם בנוח כמו בחוף, למרות שאני תמיד ממליץ לעשות את זה רק בבית ולא לצאת עם חומר החוצה.
    אגב, אני יכול להעיד על חבר קרוב שיש לו תסמינים דומים לשלך, אך לא כאלה חמורים כמו שאתה מתאר, והוא דווקא כן פרש לבירות :)
    אם שואלים את דעתי הלא מקצועית, הייתי ממליץ דווקא ללכת לכמה פגישות עם פסיכולוג ולפרוק מטענים שכנראה מופנמים אצלך. בלי שום קשר לקנאביס, זה תמיד טוב!

בהצלחה

7. Arik Rosman

Arik Rosman חבר חדש

לייקים:
    0
    תעשה ספורט, ותדאג שאתה לעשן חומר טוב, לצערי במחוזותינו יותר קל לעשות ספורט מהלשיג חומר טוב. בהצלחה.

8. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    אם אתה מקבל התקף חרדות מאינדיקה למשל... אז עדיף שלא תעשן בכלל קנאביס.

אוליי זה פשוט לא עושה לך טוב, למה להמשיך לעשן משהוא שאתה יודע שהנפש שלך לא יכולה להתמודד עם זה?
    אני מכיר כמה אנשים שאשכרה כמה זה נשמע הזוי התאפשזו בגלל עישון קנאביס בקטע של פרנויות וכאלה.

9. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    woogs יקר, כל מילה ומילה שכתבתי היו נכונות.
    קנאביס גורם לדופק לב מואץ גם ללא טבק ובלי להפיל ראש שגומר לך את החמצן במוח.
    במיוחד בזנים מסוג קנאביס סאטיבה בעלי אחוז thc גבוה או אצל אנשים רגישים/לא מורגלים לקנאביס ניתן לראות עלייה חדה בקצה הלב.
    לגביי לופ מחשבתי מקנאביס, חח, אתה כנראה לא מבין ומזלך וטוב שככה . קנאביס חזק ללא cbd שימתן אותו אצל אותם האנשים שהזכרתי קודם ואפילו אצל מנוסים יגרום ללופים, לחרדות, לסטרס, ולשלל לחצים מה שתמיד מתקשר עם עלייה בקצב הלב. אתה יכול להתכחש לזה, אתה יכול שלא.

היפוכונדריה, זה אכן אנשים שמתעסקים כל הזמן בבריאות ותמיד חוששים שהם חולים במשהו.
    משום כך אמרתי שהיפוכונדריה זו מחשבה שמגשימה את עצמה.
    אם אדם יחשוב שיש לו בעיה מסויימת - גם אם היא לא קיימת, כאבים ותסמינים שהיו אמורים לקרות מאותה בעיה יקרו למרות זאת.
    לכן, גוף בריא חייב נפש בריאה!

אה ו ... , מצטער ששלחתי אותו לעשות בדיקה קלילה אצל הרופא שיוודא שהכל תקין בלב.
    קנאביס יכול להיות טריגר לבעיות לפעמים. אם הכל תקין, אחלן מן אחלן!

ק-נ-א-ב-י-ס ל-א מ-ת-א-י-ם ל-כ-ל א-ח-ד !!!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!