1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה לגבי טמפ' ומרחק מהמנורה ועוד :)

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י nemo, ‏30/3/17.

1. WindForce

WindForce קנאביסט

לייקים:
    77
    חלל גידול - אוהל אטום לאור - 90X90 בגובה של 170
    מפוח להוצאת אוויר מהאוהל - מפוח שקט 350 מק"ש
    כניסת אוויר לאוהל תתבצע פסיבית.
    סילוק ריחות על ידי פילטר פחם - פילטר פחם 360 מק"ש
    תאורה יש לך, זרעים יש לך.
    נותר לך לקנות אדמה, עציצים, ומד טמפ'+לחות.
    זה לדעתי סוגר לך את הפינה ב2000 שקל בערך.
    אולי אפשר ביותר זול ממקומות אחרים או ממותגים אחרים, אני אשאיר זאת לאחרים.

2. SaTLaTiMe420

SaTLaTiMe420 קנאביסט

לייקים:
    30
    טוב אז אם את מתכוונת לגדל 5 עם מנורה של 400w תצטרכי חלל של מטר על מטר וגובה תלוי בך, כמו שאמר פניקס תעשי לך לך פריוקט קטן ותבני את החלל עם כמה קרשים וציפוי מיילר (הוא לא יקר בכלל) בחיפש מהיר בגוגל באנגלית תמצאי המון מדריכים לבניה במקרה ותתקשי, אז נורה יש ,רפלקטור יש ,משנק יש, חלל יהיה , זרעים יגיעו בעזרת השם בלי נדר, דשנים את אומרת שיש, נשאר רק מפוח- לחלל של מטר על מטר תצטרכי מפוח של 360 מק"ש , כי כמונו העציצים צריכים אוויר נקי וחדש, זה יוציא לך את החום מהחלל וזה יפתור לך את בעיית הריח במידה ותוסיפי מסנן פחם . וגם מאוורר קטן תצטרכי עולה 50 שקל וזהו את מסודרת תכלס... ומד טמפ 'ולחות חשוב מאדדד . וזהו אני מקווה שלא הזמנת ישר לבית שלך את הזרעים כמו ששמת את התמונה שלך יסטלנית עללל

3. Tuta

Tuta קנאביסט

לייקים:
    27
    מנורה כזאת חזקה שמפיקה חום גבוהה בכלל לא הולכת טוב עם קרטון, במיוחד כזה קטן. הייתי מציע לך לכבות את המנורה ובינתיים להתאמן על הזרע קססה מהאור שמש של המרפסת. עד שיגיעו הזרעים שהזמנת.

בנוסף למה שכתבו כבר הייתי חושב במקומך לסגור פינה במרפסת בישביל החלל גידול. לקחת פינה ולתחום אותה עם קרשים/חלקי ארונות/דיקטים שזרוקים הרבה ברחוב. את מצפה הכל במיילר או צובעת בלבן מבפנים, עושה חורים לכניסה ויציאת אוויר ואת מסודרת

*משהו שיותר חשוב מכל דבר אחר. תורידי את התמונה שלך מהפרופיל, אל תצלמי פרטים שיכולים להסגיר את המיקום שלך והכי חשוב-תשתמשי בדפדפן TOR כשאת גולשת בפורום. שום עציץ לא שווה תיק פלילי

4. nemo

nemo חבר חדש

לייקים:
    4
    חח תודה ענקית!
    הזמנתי מד לחות וטמפ!
    אבנה את החלל!
    [אגב ראיתי מלא מדריכים שונים.. אולי יש לך מדריך ספציפי שאתה ממליץ עליו ?
    אשמח אפילו ללינק.. יש כ"כ הרבה אופציות באינטרנט אני לא יודעת מה הכי כדאי, אשמח ללמוד מהניסיון שלך,ושל כולם פה :)

אגב, החלפתי תמונה P:
    תודה! חח

5. nemo

nemo חבר חדש

לייקים:
    4
    היי, תודה רבה, אני באמת קצת שאננה...
    שמעתם על מקרים שתופסים אנשים דרך האתר?...
    וTOR זה " גלישה בסתר"? סורי על חוסר הידע ואולי השאלות שנראות מטופשות...
    אלה דברים שאני לומדת בפעם הראשונה...
    תודה!

6. Potter

Potter קנאביסט על

לייקים:
    277
    בשונה מ" גלישה בסתר " tor הוא באמת בסתר

ואוהל גידול זה לא כ"כ יקר אולי יותר פשוט לרכוש

nemo אוהב/ת את זה.
  7. Tuta

Tuta קנאביסט

לייקים:
    27
    Tor זה דפדפן בפני עצמו שנחליף לך את הip כל כמה שניות ובנוסף לזה מעביר את הכתובת של המחשב דרך כמה מדינות כדי שיהיה קשה לאתר אותך. פשוט תעשי גוגל על tor browser ותורידי.

אני בניתי ארון ממזנון ישן שהיה זרוק בחוץ, העליתי אותו הביתה והפכתי אותו על הצד כדי שיהיה כמו ארון. גזרתי קרש למידות של הדלת, הוספתי צירים, ציפוי במיילר מבפנים, חור כניסה מלמטה+יציאה מלמעלה ונוצר לו ארון לגידול. את כל הציוד קניתי בתקציב שהיה הולך לי רק על האוהל.
    את יכולה לבדוק ארונות באתר agora, שם אנשים מפרסמים דברים למסירה בחינם, הבעיה שלרוב צריך לפרק ולקחת אותם בעצמך. אז הכל עיניין של תקציב וידיים. אם יש לך תקציב תקני אוהל, אם אין ואת מוכנה לעשות עבודה תבני לבד

8. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    טוב מעט קשה להתעלם מנושא הבטיחות בתמונות שלך וכמו שאמרו פה לפני.. אנא ממך אל תקלי ראש ..
    אפשר לראות פשוט יותר מידי מבעד לתריסים ... אוהל גידול זו ההשקעה הכי קריטית כרגע... זה יפתור את שתי הבעיות המרכזיות ... דיסקרטיות ושליטה על האקלים בחלל ...
    אפשר לראות שיש לנבט הצעיר כוויות חום בקצוות העלים (על גבול המתבשל)
    חלל יעודי ומפוח יתנו לך מעט שקט.

בהצלחה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!