1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

התמודדות עם סאחיות

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י sUP, ‏23/2/14.

1. sUP

sUP חבר חדש

לייקים:
    0
    מאחר ואני כרגע במצב רגיש אני מעדיף שלא להכניס לביתי פרחים
    הבעיה היחידה היא שזה הדבר היחיד שהצליח להשקיט לי את הראש ועזר לי לישון בלילה כמו בנאדם

אני מודע לזה שקשה לי להתמודד עם המציאות, ושהמציאות די מחורבנת, אבל אני פשוט לא מצליח לתפקד
    כל היום המוח שלי כמו פינג פונג קופץ ממחשבה למחשבה, העצבים שלי עלו לרמות מאוד גבוהות בעבודה ובכללי קשה לי

חוץ מלשתות, שעושה לי ממש רע, מה הדרכים שלכם להתמודד עם עצם היותכם סאחים?

2. Hashuana

Hashuana חבר חדש

לייקים:
    0
    אני מבין אותך אחי בשבילי זה כמו תרופת הרגעה במקום כדורים שאני מקבל ....
    אני מאובחן adhd בעיות קשב וריכוז והיפראקטיבי עם 90 מג קונצרטה שלא עושה שיט בנוסף כדורים לחרדות ודיכאון....
    ירק הדבר היחיד שבאמת עובד ואצלי יבש...
    אני גם עצבני מאוד במצב שאני מוציא עצבים על חפצים לדוגמא לפני שבוע הצלחתי לשבור 2 צירים בדלת ועכשיו תיקון זה הרבה כסף.
    אני מבין אותך תדע שאתה לא לבד גבר
    אני לא מצאתי דרך להתמודד ממש כמו שאתה מבין.
    טוב לדעת שאני לא היחיד

3. חייזר

חייזר חבר חדש

לייקים:
    0
    נשמע שהמצב שלך קשה, חבל שבגלל חולירות שמנהלות את המדינה אומרים לנו מה להכניס ומה לא להכניס לגוף ואז עושים פרסומת על סגריה או וודקה, בגלל הצביעות הזאת כולם צריכים לקחת את עצמם ולהלחם למען החופש.

אני מזדהה עם המצב שלך בחור רק שאצלי פעם ב.. (ממש לעיתים רחוקות) אנשים מלוד מארגנים אותי על ירוק אז ברגעים שאין, אני מתמודד עם עצם היותי סאחי בכך שאני יוצר קשרים חברתיים עם אנשים ומנסה לשכוח מכל הבעיות (זה קשה מאוד אבל אפשרי), תנסה לדבר עם אנשים או חברים על נושאים מסויימים שלא קשורים ממש לחיים הקשים שרובנו סובלים מהם בארץ..

נסה להשיג כיוון או שתקנה סמים חוקיים [לא נייסגאי!!! יותר בכיוון של סאלוויה או כמהין (הזיות) באינטרנט שדרך אגב - חוקי]
    רק אל תשתה, זה רק מדכא אותך עוד יותר בסופו של דבר.
    תזכור שאפשר להסתדר גם בלי ירוק (זה קשה במיוחד לאנשים בדיכאון או שרואים את המציאות), למצוא תחביב, לקרוא ספרים אנאערף, רק לא להסתמך על הזמן או על העובדה שיום יבוא וזה יהיה חוקי, לעשות משהו, להעסיק את עצמך כי בסך הכל גם החוסר מעש הוא זה שגורם לאנשים לחשוב (יותר מדי ברוב המקרים).

#3 חייזר, ‏23/2/14
    נערך לאחרונה ב: ‏23/2/14
  4. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אני לא מסוגל להתמודד עם החיים סחי, בגלל זה אני אף פעם לא סחי.
    לא מסוגל לדמיין יום בלי שאכטה.

5. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אם אתה אומר שאין לך אפשרות לעשן הדבר הכי טוב שאתה יכול לעשות זה פשוט לקבל את המצב

אני מדבר בתור אחד עם מצב דומה,
    אני גם לא יכול לעשן בגלל הרבה הרבה סיבות ופשוט החלטתי לקבל את המצב
    ברגע שתקבל אותו אתה תמצא דברים אחרים לעשות - מה שעוד יותר יעזור לך עם ההתמודדות,
    מה שלא תעשה, אל תנסה למצוא תחליף, כי התמכרות זה דבר מחורבן,
    אני הייתי תקופה ארוכה פשוט לא מסוגל להפסיק לעשן (טבק), והרבה פעמים בכלל זה היה מרוב דודה לעשן ירוק, אבל זה פשוט לא עשה לי את זה ובשלב מסויים אתה נהיה מכור, ובקיצור זה חרא של הרגל
    פשוט תמצא משהו אחר לעשות,
    תקום בבוקר, תשטוף פנים דבר ראשון, תשתה משהו, רצוי שלא קפה כי קפאין כל יום זה גם לא מי יודע מה טוב (עושה אותך עצבני), אני שותה מיץ תפוזים או לימונדה או מיץ גזר או בתכלס כל מיץ טבעי אחר, מידי פעם מערבב קקאו עם קצת סוכר וחלב קוקוס או חלב צמחי אחר,
    תמצא לך תחביב ותנסה לשמור על שגרה,
    עם הזמן אתה פשוט תשכח מזה שאתה בכלל צריך ורוצה לעשן, כאילו לא הכרת את זה אף פעם.

אני מצאתי גם שהרבה דברים "נאים" ובמיוחד כשהם טריים מהווים תחליף ממש טוב לסטלה (לא להרגשה הגופנית של הכבדות, אלא למצב רוח, ודווקא להרגשה גופנית מלאת אנרגיה), כמו להוסיף לארוחה איזה צלוחית קטנה של כוסברה או פטרוזיליה קצוצים (בכלל עלים ירוקים זה בן זונה, מלא כלורופיל, מנקה את הגוף), בכלל להשתדל לאכול ארוחות פשוטות, לא דברים שעברו יותר מידי עיבוד, פירות זה בן זונה - נותן לך בוסט של אנרגיה,

אם אתה צריך עוד משהו אני פה

6. מוריס

מוריס קנאביסט

לייקים:
    1
    הבעיה שבמדינה הזאת דוחפים לנו נייסגאי בצורת עגבנייה ופטרוזיליה

7. Dawg

Dawg חבר חדש

לייקים:
    2
    נראה לי שהדבר הכי חשוב שלמדתי בסאטלה זה להעיז. להעיז להיות מאושר.
    כי אושר כמו חופש הם לא דברים שמישהו יכול לתת לך,הם לא תלויים במאורע מסוים
    בקידום בעבודה
    בכמות הכסף
    או החומר
    במתן זכויות פיקטיביות ממוסדות פיקטיביים שרוצים להשאיר אותך נזקק ומפוחד כדי שתמשיך להיות עבד שלהם [שהרי ברור שזה לא מיקרי שאתה לא יודע איך להתמודד. מנעו ממך את הכלים בכוונה]
    או בוואטבר דה פאק

תנקה את כל הרעש הזה מאן
    תתעסק אך ורק במה שחשוב לך
    אין צורך להתנצל יותר

כמו שאמרו פה,ליצור קשרים עם אנשים
    ליצור ממקום כנה
    שלא מפחד לחשוף

כשאנחנו חוסמים את עצמינו לדברים הרעים אנחנו חוסמים את עצמינו גם לדברים הטובים.
    אם אתה מרגיש שאתה רוצה לדבר צריך שמישו יקשיב שלח לי פרטי

ביג אפ מאן. כל יום שאנחנו פה זה ניצחון. כל יום שאנחנו מעשנים בניגוד לחוק זה לחיות לגליזציה
    כל יום שאנחנו מתמודדים עם הפחדים והחרא שלנו אנחנו מנצחים
    הבאבילון לא יישבור אותנו

8. Bong

Bong חבר חדש

לייקים:
    2
    ספורט והרבה אורגזמות טובות

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!