1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קראו לפני שאתם מזמינים דרך דארקנט!

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י שולגין, ‏5/10/16.

1. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    לגבי הסעיף הראשון, קצת קשה לי להבין על מה אתה מדבר. אני גולש בפורום הזה לא מעט אבל מעולם לא היה לי שם חשבון. אם תבצע חיפוש ממוקד תוכל למצוא שם דיונים שבהם משתמשים נחסמו אחרי שהטילו ספק באמינות של הנהלת הפורום. למשל, אשכול בשם LSD-25 not RC. שלושה יוזרים נחסמו באשכול הזה אחרי שטענו שכל החומרים שמסתובבים בדארקנט הם חיקוי.

אני לא מסתמך על תחושות שהיו לי לפני 20 שנה ידידי. החומר שצרכתי בשנות התשעים זה LSD. אני יודע כי ביום שישי האחרון היה לי הכבוד לצרוך אותו שוב.

צר לי בשבילך על זה שאתה נאלץ לחיות בשקר בגלל תעשייה כל כך אינטרסנטית. מקווה שיום אחד גם לך יזדמן לנסות את הדבר האמיתי.

2. Smoke2000

Smoke2000 חבר חדש

לייקים:
    0
    dardush ואתה מתנסחים באופן דומה, מביאים את אותן הטענות והצעתם לחלק דוגמיות מאסיד "אמיתי" בערך באותו הזמן. אני לא מאמין בצירופי מקרים אבל כמובן שאין לי איך להוכיח את זה. אם אתה עוקב באמת בTMG אני חושב שאתה יודע על איזה אשכול אני מדבר (שמו "a few facts about modern lsd" פחות או יותר).
    ואולי ביום שישי צרכת גם כן תחליף כלשהו? על אנרג'י קונטרול אתה בטח גם כן טוען שהם משתפ"ים של הונדורים אז איך בדקת שזה אכן LSD 25?
    בנוסף אני חושב שאתה סתם רוצה לנטוע ספק שבלתי ניתן להוכחה אצל טריפרים, שתסלח לי אבל זה פשוט מרושע או לפחות טיפשי וחסר אחריות. אתה כמובן תגיד שאתה רוצה שידעו את האמת, אבל אתה יודע שהם ימשיכו לקנות במסיבות או בדרקנט ואתה בעצמך טוען שאין להם שום דרך לקבל גישה לאסיד המקורי אם הם לא בין המעטים שמקושרים בסצינה המגעילה הזאת (למה מגעילה? כי דברים כאלה צריך להפיץ, אם לא את החומר אז את הידע לגבי הקיום שלו).
    הספק שאתה נוטע בנוסף על כך שאתה יודע שאנשים ימשיכו לצרוך את החומר ה"לא אמיתי" יוצר מצב בו בכל טריפ יש את המחשבה שמקננת "אני לקחתי חרא של דבר ובגלל זה קורה לי כך וכך"\"בגלל זה אני לא מצליח להתמודד" וכו'.
    צר לי בשבילך שהביטחון שלך כל כך נמוך שאתה צריך להמציא מיתוסים על פסיכדלים כדי להרגיש נעלה על פשוטי העם שלוקחים "חיקויים". סוג של "לי יש הכי גדול" גרסת הדלוקים.

3. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    מעולם לא הצעתי לחלק דוגמיות לאיש בדארקנט ומעולם לא היתה לי כוונה כזו. אין לי מושג מהיכן אתה שואב את המידע שלך.

חוסר אחריות זה למכור רעל לצרכני "אסיד" ולספר להם שזו התרופה של הופמן. המניע היחיד שלי הוא לדאוג שאנשים יידעו את האמת על החומרים שהם צורכים.

לשאר הדברים שאמרת אני לא מתכוון להתייחס.

#23 שולגין, ‏19/12/16
    נערך לאחרונה ב: ‏21/12/16
    kingstar אוהב/ת את זה.
  4. FlowerMan

FlowerMan חבר חדש

לייקים:
    0
    היי @שולגין צריך עזרה בפרטי אשמח אם תפנה אליי

#24 FlowerMan, ‏17/1/17
    נערך לאחרונה ב: ‏17/1/17
  5. orangebloom

orangebloom חבר חדש

לייקים:
    0
    יש חדש לגבי ונדורים בDN?

6. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    איזה ונדור אתה מחפש ?

7. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    עדכון!

חברים יקרים שימו לב!

המצב בטלגראס לא שונה מהמצב בדארקנט אם לא יותר גרוע. סוחרים השתלטו על הפלטפורמה ופיזרו שתולים בכל הקבוצות על מנת לקדם את הסחורה שלהם.

אין LSD בטלגראס! אל תאמינו למידע שמופץ בקבוצות, בטח לא למידע שהסוחרים מפיצים בנוגע למוצרים שלהם. ערכות הבדיקה אינן מאשרות שהחומר שנבדק הוא LSD, הן מאשרות כי בדגימה קיימות קבוצות מסויימות של אלקלואידים ושוללות נוכחות של חומרים אחרים כגון DOX וכו'. מה שאומר שהחומר שנבדק בערכה ונצבע בסגול (למשל) עשוי להיות לפחות עשרה חומרים שונים שהם לא LSD.

חשוב להבין ש-LSD הוא חומר מאוד פוטנטי ו-70 מיקרוגרם נחשבים לטריפ מאוד אינטנסיבי, גם למנוסים. המינונים שמופצים בטלגראס לא נכונים ורחוקים מהמציאות, וכל זאת רק בשביל למכור יותר. אל תמהרו לרכוש מוצר שמוצהר כ-200 מיקרוגרם. אין במוצרים האלה מינונים כל כך גבוהים, וכמובן הם אינם מכילים LSD כלל.

שמרו על עצמכם.

8. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    תגיד לי שולגין זה נכון שכל האופיאטים חוסמים את ה lsd? למשל נגיד שאני לוקח סבוטקס (שזה אופיאט סינטטי) אז אני לא ירגיש את הlsd?
    כי לפני כמה זמן לקחתי שלוש טיפות שכל אחת 280 מיקרון לדבריו, אז זה כמות מתורפט , אז זה באמת היה בגלל הסבוטקס או שזה משהו אחר, פשוט אני זוכר גם שאכלתי שתי טריפים וכלום וגם אמרו לי שזה בגלל הסבוטקס שלי!
    זה נכון שולגין?

9. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אופיאטים חזקים בהחלט עשויים להוריד ואף לכבות את השפעת הטריפ, אבל בוא נאמר ככה - אם באמת היית צורך קרוב ל-900 מיקרוגרם כמו שסיפרו לך, סביר להניח שלא היית כאן עכשיו בשביל לשאול את השאלה הזו :)

10. aaa

aaa קנאביסט

לייקים:
    5
    אז הליקוויד הוא לא האמיתי ?

11. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    הוא אמיתי.
    לא סתם עדכנו בפורום ספציפית לגביו ולא על שאר החומרים שמסתובבים שם

12. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    הליקוויד הוא LSD-25. הוא לא נמכר בטלגראס או בכלל. מחולק בחינם למי שמצליח להגיע אליו.

הצטרפו למשפחת הפורום בטלגרם!

https://t.me/joinchat/FiaOAUJUWL1wOzFF9bCAzw

#32 שולגין, ‏3/7/17
    נערך לאחרונה ב: ‏26/7/17

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!