1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה בקשר לזירעי אלסקה לפעם רישונה

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י yuval1213, ‏5/4/17.

1. yuval1213

yuval1213 חבר חדש

לייקים:
    0
    כמה זמן מה הגובה אני לא מצאתי כולם באינטרנט הכול כבר מוכן

2. yaghu

yaghu חבר חדש

לייקים:
    11
    יצאו מקססה של אלסקה אתה מתכוון?

3. yuval1213

yuval1213 חבר חדש

לייקים:
    0
    לא יצאו מי שקית של תיקון עולם

4. yaghu

yaghu חבר חדש

לייקים:
    11
    אתה מתייחס אליהם כזרעים לא ידועים.
    אלה זרעים שיצאו מצמח שהיה בקרבת הרבה צמחים אחרים ולא בתנאי בידוד, ככה שגם אם היית יודע מידע על האמא עדיין יש סיכוי גבוה שיש אבא בסיפור ולא מדובר בהפריה עצמית. המשמעות היא שאין לך באמת סיכוי לדעת הרבה עליהם עד שתגדל אותם.
    המלצה שלי : סט-אפ נייטרלי בלי יותר מדי או מעט מדי משום דבר. והחל מהיום ה-55-60 לפריחה להתחיל לבדוק עם מיקרוסקופ. יכול להיות שזה יקח לך 50 יום ויכול גם 75 אין לך דרך לדעת עד שלא תגדל אותם.
    עוד כמה דברים :
    - קח ייחורים לפני הפריחה למקרה שממש תאהב אותם ותרצה לשמור אמא.
    - שים לב שהם יכולים לצאת גם זכרים או יותר גרוע הרמי.
    - שים לב לגובה. אין לך מושג כמה הם יגדלו ויש צמחים שממש ממש נמתחים בשבועות הראשונות של הפריחה אז תפריח כשיש לך עוד מקום וגובה להתמודדות.

סוטולבוטול ו-yuval1213 אוהבים את זה.
  5. yuval1213

yuval1213 חבר חדש

לייקים:
    0
    מזתומרת זכרים עד עכשיו לא הבנתי את הזכר נקבה הזה יכול להיות שהכול יצא זכר בשני העציצים

6. yaghu

yaghu חבר חדש

לייקים:
    11
    http://www.xn--4dbcyzi5a.com/2011/10/איך-להבדיל-בין-צמח-קנאביס-זכר-לצמח-קנאב/

בגדול כן. למרות שבפועל לרוב יש יותר סיכוי לזרע לא יודע שיהיה נקבה (הרבה פעמים הם מהפריה עצמית ואז הן נקבות) אבל בחישובים תתייחס לסיכוי של 50%-50% ככה שמתוך 2 יכולים להיות לך גם מצב מרפי של שני זכרים.
    עד שלא תפריח לא תדע.
    בגלל זה למגדלים בבית לרוב יותר קל לעבוד עם זרעים נקביים (feminized) שהם ב-99% מהמקרים נקבות. או מיחור מצמח אם שהוא ב-100% מהמקרים יהיה נקבה.

7. yuval1213

yuval1213 חבר חדש

לייקים:
    0
    זה או או לא יכול להיות גם וגם באותו אחד ועם תוכל בבקשה לעזור לי בעוד נושא של הדשנים יש לי דשנים שני לצמיחה ואחת לפריחה עם אני לא טועה של חברתageold

8. yuval1213

yuval1213 חבר חדש

לייקים:
    0
    שניים* עכשיו אני לא יודע כמה לשים איך לשים וגם המים באיזה כמויות

9. yuval1213

yuval1213 חבר חדש

לייקים:
    0
    שניים* עכשיו אני לא יודע כמה לשים איך לשים וגם המים באיזה כמויות

10. yaghu

yaghu חבר חדש

לייקים:
    11
    תנביט בכלים נפרדים אחר כך סתם יסתבכו לך שורשים ויקרעו כשתנסה להפריד אותם לעציצים שונים.
    בינתיים רק מים.
    עם איזה מצע אתה עובד?

11. yuval1213

yuval1213 חבר חדש

לייקים:
    0
    עד מתי רק מים מזה אומר רק כלים נפרדים ובמצע אתה מתכוון לאדמה או מים? ומתי אני כן צריך להוסיף דשנים למים

12. yaghu

yaghu חבר חדש

לייקים:
    11
    כלים נפרדים זה אומר אל תנביט באותו עציץ/כוס יותר מזרע אחד.
    אחי לגדל צמחים זה קל וכיף. הנבטת פעם שעועית לפני או איזשהו זרע כלשהו? קפוץ למשתלה קח כמה זרעים של כל דבר וקצת תשחק איתם כדי שתראה איך צמחים מתנהגים. כל צמח הוא שונה אבל תלמד מזה המון.
    חוץ מזה תעבור פה במגזין ותקרא את כל המדריכים של אדיב ותנסה ללמוד את הבסיס. מה שתלמד שם יהיה הרבה יותר מסודר מעצות שתקבל כאן, תשאיר את העצות למקרים ספציפיים.
    Age Old חברה ששמעתי עליה הרבה דברים טובים אורגני כמו ביוביז נראה לי אבל אין לי שום נסיון איתם. גידול ראשון שלך הייתי ממליץ לך ללכת על דשן פשוט ומינרלי כמו soil supermix. גידול אורגני דורש לדעתי יותר הבנה של הכל ואצל מגדלים בפעם הראשונה זה הרבה פעמים מאכזב אותם.
    לגבי עד מתי לתת רק מים - תלוי אם אתה שותל באדמת שתילה עם קומפוסט או באדמה קלה של חנויות הידרו. בגדול שבועיים ראשונים מהנביטה לרוב אין צורך. אם אתה רואה שהעלים התחתונים מתחילים להצהיב אתה מתחיל לדשן. חצי מהמינון שבטבלא (age old או מה שתבחר) ומשם אתה עולה.

13. Dankling

Dankling חבר חדש

לייקים:
    22
    אני מגדל מזרע של אלסקה (משקית חתומה) כבר שנתיים בלי בעיות.
    לקחתי יחורים מיחורים ויש לי גם אמא בת שנה בVEG ומעולם לא עשתה הרמי או בעיות.
    יותר מזה. נשארו לי כמה זרעים של אלסקה ושבוע שעבר הנבטתי אותם ואני חייב להגיד לך שהם חזקים ובריאים. 48 שעות במים (פעם ראשונה שאני מנסה במים, תמיד היתה לי הצלחה ישירות בג'יפי) וכולם הוציאו שורש. 4 ימים אחרי שהוצאתי אותם מאחסון העלים הראשוניים כבר זרקו מעצמם את הקליפה של הזרע.
    לגבי גובה - אני עובד ב-SOG ו-SCROG כך שלא נתתי לה מעולם לגבוה אבל אני יכול להגיד לך שהפינו שיש לי די נמתח עם מרווחים של 7-8ס"מ בין הצמתים. באוהל 2 מטר גובה כמו שלי היא לא תסתדר בלי כיפופים.
    גבעולים עבים וחזקים. כמעט ולא צריכה תמיכה.
    אל תחשוש מהזרע - יש הרבה זנים שנוצרו מהרמי והרמי יכול להניב לך זרעים טובים - לפחות לתקופה.
    מקווה שעזרתי

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!