1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

Lean - קודאין

הנושא בפורום 'תרופות מרשם' פורסם ע"י Buddy Jack, ‏30/1/17.

1. Buddy Jack

Buddy Jack חבר חדש

לייקים:
    2
    מה נשמע
    הייתי רוצה לדעת יותר פרטים על קודאין, איזה סירופ בדיוק צריך כדי להכין את הlean, והאם אפשר להשיג אותו בארץ?

מישו יודע איזה כמויות ספרייט ואיזה כמויות של סירופ צריך לשים ביחס לאיזה גודל של כוס?
    בנוסף הייתי רוצה לשמוע טריפ ריפורט ממישהו שניסה ;)

תודה לסטלנים העוזרים:D

2. לונה טונס

לונה טונס חבר חדש

לייקים:
    2
    יש כמה סוגי סירופ, כולם במרשם רופא, וגם הם מכילים יחסית כמויות מועטות של קודאין וניתן במקרים של שיעול יבש(ומעורבב עם חומרים כמו פסאודו וכו.. לגודש באף) יש גם כדורים קודיקל שהם מכילים רק קודאין.

חלק קטן מהקודאין הופך בגוף למורפיום, אבל הוא לא גורם לאותה הסטלה אולי לכזו שמזכירה מאוד מאוד בקטנה, ועם הרבה יותר תופעות לוואי(הסירופ של הlean מכיל בנוסף לקודאין גם פרומתזין שהוא אנטי-היסטמין שמחזק את ההשפעה של הקודאין. בארץ הוא לא קיים בסירופים בשילוב עם קודאין)

לגבי מינונים, כמויות, מה מומלץ ומה לא החתול שלי אומר שלא יצא לו לנסות, והוא מעדיף לא להמליץ על מה שהוא לא יודע.
    אבל הוא הוסיף שהוא ניסה פעם אחת את הכדורים שמכילים רק קודאין וגם את הסירוף וזה נתן לו סטלה כיפית לשעה שעתיים. אבל שוב הכמויות והמינונים הם משתנים בהתאם לסבילות של האדם. כדאי להזהר מאוד.

3. Yat

Yat חבר חדש

לייקים:
    3
    מניסיון של כמה וכמה פעמים עם רוב סוגי הסירופים בארץ היחיד שיכול להתאים הוא Codivis של חברת כצט, הבעיה היחידה - הפסיקו את הייצור שלו בתור סירופ וניתן להשיג אותו רק בקפסולות. כל שאר הסירופים בשוק פשוט לא כוללים כמות מספקת של קודאין אפילו בשביל לדגדג אותך. החוויה הכי חזקה שחוויתי מקודאין הייתה מהסירופ הזה (קודיביס) שדרך אגב היה בין האחרונים שהיה אפשר להשיג בבתי מרקחת עם מרשם, והוספתי למשוואה כמות מדויקת של סירופ פרומטזין סטלה חזקה וכיפית בעיקר משחרר את כל הגוף. אם יש עוד שאלות שלח לי הודעה בכיף :)

#3 Yat, ‏4/3/17
    נערך לאחרונה ב: ‏7/3/17
  4. לונה טונס

לונה טונס חבר חדש

לייקים:
    2
    איך קוראים לסירופ פרומטזין? ובשביל אילו התוויות נותנים אותו? כי הבנתי שפרומטזין מחזק סטלה של אופיאטים באופן כללי ולא רק קודאין.
    אגב סטלה חזקה מקודאין? איזה מינון לקחת? ולכמה זמן היא נמשכה?
    אולי כי יש לי כבר סבילות לאופיאטים קודאין לא באמת מזיז לי.( סבילות לאוקסיקונטין וכאלה)

5. Yat

Yat חבר חדש

לייקים:
    3
    פרותיאזין Prothiazine, אמרתי לרופאה שנטילת הקודיביס עוזרת לי מאוד אך מתלווה בתופעות של בחילה חזקה - מכאן תבקש מרשם (לפרותיאזין) שאמור להקל על בחילות.
    סאטלה חזקה? כן! השילוב של השניים בסודה האהובה והמינון הנכון השפיע באופן חזק - על כל 5מ"ל של סודה 6.25mg פרומטזין ו10 מ"ג קודאין. בבקבוק של ליטר ל-- אנשים. תעשה את החישוב.
    הסאטלה נמשכה כ3-4 שעות. מאוד אינטנסיבית וכיפית בגוף.
    הסבילות לאופיאטים יכולה להיות קשורה. אך לא לדעתי זו הסיבה. אולי פשוט מינונים או מוצר שונים?

#5 Yat, ‏7/3/17
    נערך לאחרונה ב: ‏7/3/17
  6. nicenfluff

nicenfluff חבר חדש

לייקים:
    3
    פרומתזין אכן מקל בחילות ומונע הקאות! אבל נהג במשנה זהירות... מניסיון אישי, פעם הגזמתי ו... קצת לא יכולתי ללכת (או בקושי לראות מה הולך נגמרתי לגמרי)
    בתור אנטי היסטמין הוא גם ניתן להתוויית אלרגיות.
    תמיד טוב שיהיה בבית^^

7. delysid

delysid קנאביסט

לייקים:
    21
    נורופן + 20 כדורים לרסק במים קרים מאוד לסנן דרך איזה בד ש כל האיבופרופן ישאר כגוש(איבופרופן לא נמס במים קרים) ...לשתות את המיץ הזה..יש לכם קודאין נקי בלי מרשם

8. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
  9. nicenfluff

nicenfluff חבר חדש

לייקים:
    3
    נורופן הוא רק איבופרופן ללא קודאין

10. nicenfluff

nicenfluff חבר חדש

לייקים:
    3
    זה כן יעשה סחרחורת ה"מיץ" הזה אבל אין בו טיפת קודאין, הוא רע לך לכבד ולכליות ופשוט אל תעשה את זה.

11. delysid

delysid קנאביסט

לייקים:
    21
    נורופן +
    12 mg codeine
    200 mg ibuprofene
    פעם הייתי מפרק עד 4 קופסאות ביום ככה... יותר מזה אני אגיד הייתי אוכל אותם לפעמים גם בלי לנקות מ איבופרופן שאין איפה לרסק כדורים ואין מים קפואים עד 36 כדורים פשוט איבופרופן בכמות גדולה מאוד עושה בחילה
    נורופן R פלוס טבליות הרכב כל טבליה מכילה: Ibuprofen 200 mg Codeine phosphate hemihydrate 12.8 mg
    https://www.old.health.gov.il/units/pharmacy/trufot/alonim/3824.pdf
    כך ש פשוט מי שלא יודע על מה הוא מדבר סחרחורות חחח פשוט אל תרשמו חח

12. nicenfluff

nicenfluff חבר חדש

לייקים:
    3
    נורופן /פלוס/.
    אני ואגרונום חשבנו שמדובר בנורופן רגיל (תנסה לקחת 20 רגיל תראה יעשה סחרחורות)
    צודק צודק, לא ידעתי שיש כזה דבר בגלל זה לא הבנתי את הפלוס שלך עד שלא כתבת במילים.

13. delysid

delysid קנאביסט

לייקים:
    21
    למה לאכול 2 גרם איבופרופן ...חוץ מבחילה שגם זה לא בטוח מ 20 כדורים לא יהיה כלום גם לא סחרחורת חח...20 כדורים של פאראצטמול זה אותו דבר

14. nicenfluff

nicenfluff חבר חדש

לייקים:
    3
    לא באמת.. חח

15. jizzpants

jizzpants קנאביסט

לייקים:
    34
    תיזהרו מלא לסנן איבופרופן \ פרצטמול מהכדורים שלכם! מוות לכבד

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!