1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אנונמיות ברשת ? אם באמת אפשר לדבר כאן ?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י תוצארת ארץ =P, ‏31/7/13.

1. תוצארת ארץ =P

תוצארת ארץ =P חבר חדש

לייקים:
    0
    תקשיבו כולם כבר ממזמן מיודעים שאין דבר כזה להיות אנונמי לחלוטין ברשת
    גם תוכנות כמו tor לא מספקות לך הסוואה מספקת ?
    אני רוצה להיות הרבה יותר פעיל בפורם ובמגזין אבל זה קצת מפחיד לא ?
    אז מה אני שאני רוצה לשאול אתם יודעים מה מתור לגיד מה אסור?
    אם משפט כמו "תגידו למשהו יש כיון באיזור המרכז?" יכול לשמש לגיד בחקירה של מצח?
    את מכירים משהו יכול לאפשר לנו לדבר חופשיות דרך להיות באמת אנונמי ברשת?

2. Admin

Admin מנהל
    מנהל

לייקים:
    301
    שלום,
    גם אם אף אחד לא עוקב אחר מה שנכתב בפורום, איננו מאשרים "התארגנויות" בפורום וכל נסיון כזה יימחק.
    מקווים שאתה מבין :)

3. hash_chunks

hash_chunks חבר חדש

לייקים:
    11
    אם יהיה לך מחשב "נקי" אז עם שימוש נכון של tor תוכל להניח בסבירות גבוה מאוד שאף אחד לא יכול לקשר את ההודעות אליך.
    כל עוד אתה לא עושה את זה, אין באמת אנונימיות. במיוחד כשאין אפילו ssl פה בפורומים

כל מה שאתם כותבים ניתן לקשר אליכם!
    מפחיד לחשוב מה יכול לקרות אם השרת של הפורום יפול לידי עבריינים כחולים.
    אני חושב שהנהלת הפורום צריכה:
    א) להעביר את איחסון הפורום למדינה אחרת שבה לא יוכלו לבוא שוטרים ולהחרים את השרת
    ב) תמיכה ב https. כרגע כל ההודעות לא מוצפנות ואם מישהו מאזין הוא יכול לקשר בין תוכן ההודעה לכתובת השולח.

4. BigBud

BigBud חבר חדש

לייקים:
    1
    אני חושב שבנוסף לנאמר מעליי, הנהלת הפורום צריכה לאסור דיבורים על התארגנות, מחירים של סמים בעיר ספציפית (כי זה ישר גורם לאנשים לדבר, להשוות סוחרים ולנסות להתארגן בהודעות פרטיות). כלומר זה בסדר להגיד "קניתי אתמול 200 שקל של מריחואנה", וזה בסדר להגיד "קניתי אתמול 2 גרם של מריחואנה", אבל זה לא בסדר להגיד "קניתי אתמול 2 גרם של מריחואנה ב200 שקל", - אלה דקויות קטנות שלפיהן פועלים האתרים הגדולים שרוצים לדבר על הנושא בצורה אינטלקטואלית ובלי למשוך תשומת לב ממנאייק, יש סיבה לחוקים האלה בפורומים. והכי גרוע זה "קניתי אתמול 2 גרם של מריחואנה ב200 שקל בקריית נופים" - זאת הודעה שבקלות יכולה לתפוס תשומת לב לא רצויה לאתר, ומעקב צמוד.

רק דעתי בקיצור, חייבים להיות בטוחים ברשת.

5. תוצארת ארץ =P

תוצארת ארץ =P חבר חדש

לייקים:
    0
    ולעלת תמנות של הצמחים שלנו לא נירא לך בעייתי או סתם לתמוך בלגליזציה... הכולמסמן אותנו

6. oferpo

oferpo חבר חדש

לייקים:
    0
    "משלא"-- או באנגלית swim הוא ביטוי שמשתמשים בו הרבה בפורומים בעולם.המשמעות: Someone Who Isnt Me
    או בעברית:"מישהו שהוא לא אני"
    מומלץ מאוד להשתמש בביטוי הזה ת מ י ד -ולעולם לא לומר "אני"

וחד משמעית-הפורום הזה לא בטוח .נקודה

7. BigBud

BigBud חבר חדש

לייקים:
    1
    swim כבר יצא מהאופנה, הוא גם לא מספק שום הגנה משפטית...

להעלות תמונות של צמחים בהחלט נראה לי בעייתי, במיוחד אם בתגובה אחרת אתה גם חושף את המיקום שלך... לעומת זאת תמיכה בלגליזציה היא אידיאולוגיה, שלא בהכרח אומרת שאתה משתמש בקנאביס. יש הרבה אנשים שלא משתמשים בכלל בקנאביס ותומכים בלגליזציה - זה פשוט עניין של היגיון.

8. THC

THC חבר חדש

לייקים:
    0
    בקיצור שתמש בשכל שלך אל תעלה דברים שיכולים לפייל אותך והיה בסדר =)

9. Hadar Revivo

Hadar Revivo חבר חדש

לייקים:
    1
    כל עוד אתה משתמש ב tor אף אחד לא יכול להגיע אליך, גם אם יגידו לך שאחרת, אי אפשר להגיע אליך כל עוד לא נתת שום פרטים עליך ואתה משתמש ב tor.
    עבריינים אמיתיים משתמשים בתוכנה הזאת לדברים הרבה יותר גרועים ולא חוקיים ממה שאתה עושה פה ולא מצליחים להגיע אליהם דרך tor אז אתה יכול להיות רגוע.
    אף אחד לא סוחר פה ואף אחד לא נותן פרטים על עצמו יותר מידי וזה חשוב מאוד שאף אחד לא יפחד ושיהיו מספיק אנשים ביחד עם רצון אחד .

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!