1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה בנוגע לחשיש.

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Av1s, ‏10/4/17.

1. Av1s

Av1s חבר חדש

לייקים:
    11
    תקופת העישון היא בערך 2-3 בשבוע, אני וחבר טוב, היינו מעשנים לרוב חשיש מהסיבה שלא היה לנו מספיק כסף וחשיש היה משתלם הרבה יותר מה"גרם" שאתה קונה ב100 ש"ח שנגמר אחרי 2 שאכטות. לאחרונה החבר התחיל לעשן בצורה קצת יותר אינטנסיבית, וחלו אצלו בעיות שינה קשות מאוד וכאבי ראש. בכלל ההרגשה כולה לא הייתה מעולה. גם אני לא הרגשתי 100 אחוז אבל הרגשתי שהגוף שלי היה יכול להתמודד עם זה. הוא הלך לרופא והרופא שאל אותו אם הוא מעשן והוא אמר לו שכן, הרופא הזהיר אותו ואמר לו שחשיש זה הדבר הכי גרוע שאפשר לעשן, כנראה המצב של החשיש ממש גרוע כיום אבל החבר לא יודע מה לעשות, לבנתיים הוא עושה הפסקה מכל סוג של עישון.
    מה אתם חושבים? החשיש עד כדי כך גרוע כיום? למה הוא פוגע כלכך? מה מוסיפים לו שהוא ככה פוגע?
    אתם חושבים שאם הוא יעשן ירוק הגוף שלו יקבל את זה יותר טוב?

2. Outdoor

Outdoor קנאביסט

לייקים:
    73
    דבר ראשון, יותר עישון, יותר טבק, כבר לא טוב.
    דבר שני כן יש הרבה מאוד חשיש מעורבב עם דברים אחרים בארץ על מנת לנפח את החשיש.(אפילו חול וגם דברים יותר גרועים לבריאות שלנו)
    אני עישנתי תקופה קצרה חשיש ואני לא מעשן חשיש מאז.
    אין אפקט כמו של קנאביס מבחינת הסטלה ואתה מרגיש בעיקר אינטנסיביות לא נעימה של הסטלה, משהו כמו כבדות לא נעימה שיושבת עליך.
    ממליץ לעבור לעישון נקי של ירוק, ועזוב אותך חארטות של זה בזבוז כי נמאס לי כבר לשמוע את זה, כמו שאני אומר תמיד לכל המאסטרים והגורוים שמספרים לי שטבק זה חסכוני ויש לך יותר ראשים, קח 0.1 ירוק ותשים בראש או תקח 0.1 ירוק עם טבק ותשים בראש, עם קצת חשבון פשוט אתה תגיע לזה שאתה עדיין מעשן את אותה כמות קנאביס רק עם הרבה מאוד חרא טהור בפנים.
    אז במקום לעשות ראש שלם שסתם מנופח מטבק, תעשה חצי,רבע ראש נקי, שזה גם ככה הכמות שיש לך בראש עם טבק.

בהצלחה :)

Potter ו-dianalv2 אוהבים את זה.
  3. Av1s

Av1s חבר חדש

לייקים:
    11
    אני מבין את מה שאתה אומר, וגם יצא לי לעשן ירוק איכותי לא פעם ולא פעמיים ואני מאוד מצדיק אותך.
    אבל תשמע הכסף כרגע קצת בעייתי כי מהאיזור שלי הכיוון של הירוק לא כלכך טוב והחשיש עזוב אני לא רוצה לשמוע עליו יותר.. בקיצור זרקתי חשיש נשאר רק הירוק! תודה אגב על התגובה.
    ואני אישית מערבב עם טבק כי קצת קשה לי לעשן את זה נקי.

4. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    אני מסכים מאוד, לערבב רעל כימי ותרופה אלוהית זה להעניש ת'גוף בגלל תירוץ כמו חיסכון. פשוט לא שווה את זה.
    מי שיש לו בעיה כספית - תתחילו לגדל ואל תתנו לסוחר להחזיק אתכם בביצים.

Umus ו-Outdoor אוהבים את זה.
  5. Av1s

Av1s חבר חדש

לייקים:
    11
    זה בדיוק מה שאני רוצה להתחיל, הבעיה היחידה היא שאני טיפה חושש מהסיכון של הזמנת זרעים מחו"ל ויש עוד בעיה קטנה של מציאת מקום לייבוש הפרחים אך אפשר להתגבר על כל דבר!

6. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    יש לך סיכוי אחד בלבד (1%) להיתפס. עוברים כ"כ הרבה משלוחים במכס שאין אפשרות לבדוק יותר מאחוז אחד.
    אתה יכול למצוא בהידרו שופ מין מובייל כזה שאפשר לייבש עליו את היבול, ובכללי את כל המוצרים הנלווים

7. Av1s

Av1s חבר חדש

לייקים:
    11
    תודה רבה! ושאלה אחרונה, אילו תנאים אני צריך לשמור בייבוש? נגיד אני חייב לשמור אותם בתקופת הייבוש בתוך מקום סגור?

8. yoniponi

yoniponi קנאביסט

לייקים:
    117
    נראה לי שאתה מקדים את המאוחר. אם עוד לא הזמנת זרעים אז יש לך לפחות 4-5 חודשים עד שתייבש משהו. הייבוש בכל מקרה לא מסובך במיוחד, שמים את הפרחים בסביבה מאווררת עם לחות נמוכה למשך כמה ימים. יותר חשוב שתקרא מה שאתה יכול על גידול כדי שבכלל יהיה לך תוצר ששווה לייבש.

9. Av1s

Av1s חבר חדש

לייקים:
    11
    האמת שקראתי הרבה, אני יודע את הכללים בגידול עצמו אבל נתקלתי בקשיי הבנה בשלב הייבוש.
    שאתה אומר סביבה מאווררת עם לחות נמוכה אתה יכול לתת לי דוגמאות למקומות כאלה? אם יכול להיווצר אטמוספרה כזו באופן טבעי ולא בעזרת עזרה של מפוחים\ונטות\וכו'

10. גרביים

גרביים חבר חדש

לייקים:
    5
    הייבוש זאת לא הבעיה שלך אם אין לך מקום ליבש בפנים פשוט תתלה אותם בצל.

11. גרביים

גרביים חבר חדש

לייקים:
    5
    להזמין מחול זה לא בעיה, אפשר גם לבקש שתגיע חבילה מוסווית בתור מוצר צריכה כלשהו.
    אתה יכול להזמין עם ויזה שקלית מbonza seeds

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!