1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מסוכן לעשן? קראתי שזה יכול לגרום לסכיזופרניה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י גיא678687, ‏10/4/17.

1. גיא678687

גיא678687 חבר חדש

לייקים:
    0
    לפני שנה לקחתי בערך 4 שכטות מחום ולא קרה לי כלום, לסבתא רבתא שלי היה סכיזופרניה ואני מפחד לעשן ולחלות בזה, אני לא רוצה להתחיל לעשן קבוע, רק בשביל להתמסטל. יכול לקרות לי משהוא מפעם אחת? ובגלל ה4 שכטות מחום שלא קרה לי כלום זה אומר שגם לא יקרה כלום?

2. Outdoor

Outdoor קנאביסט

לייקים:
    73
    המחלות האלה יכולות להיות תורשתיות.
    אומרים שקנאביס יכול לגרום להתפרצות מוקדמת של המחלה במידה והיא קיימת.(לפי מה שאמרו לי, אף פעם לא חקרתי את הנושא)
    אין כאן רופאים למייטב ידיעתי, אז ממליץ לך לא לקחת עצות ממני שאומר לך לעשן בכל זאת.
    הכי טוב ללכת לדבר עם רופא.
    בהצלחה.

3. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    כמו שהחכם מעליי אמר, פנה לרופא.
    בינתיים אני רק ממליץ לך לא לצרוך אם יש אצלך במשפחה מחלות נפש.

4. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    לא חושב שרופא יוכל לדעת אם יש לך סיכוי להתפרצות של סכיזופרניה, אם מישהו מהמשפחה שלך היה חולה בזה ממליץ לא להתקרב ולא לגעת בזה גם אם זה פעם ב.., שתה בירה או משהו במקום זה לא שווה בכלל את הסיכון.

5. weed smoker

weed smoker קנאביסט

לייקים:
    98
    אני במקומך לא הייתי נוגע אם עדיין לא נגעת
    תיבת פנדורה רצינית מדי במקרה הזה

MrT אוהב/ת את זה.
  6. lulli kush

lulli kush חבר חדש

לייקים:
    0
    אסביר קנאביס הוא דוקא טיפול אידאלי לסכיזופרניה בקנאביס יש הרבה קנבינואידים (חומרים פעילים) והדומיננטיים מבינהם זה הthc שהוא בעל השפעה פסיכואקטיבית שהוא ממש יכול להזיק לסכיזופרניים והוא נמצא בכמויות ברוב הזנים שקיימים היום בשוק השחור וגם ברפואי. אבל הקנבינואיד השני בצמח
    ה סי בי די הוא דוקא אידאלי לטיפול בסכיזופרניה ומחלות נפש בפרט והוא קיים בכמות גבוהה מאוד בזנים אבידקל ורפאל של חברת תיקון עולם הסי בי די הוא חומר אנטי פסיכוטי חזק מאוד יותר מהתרופות הכי חזקות שקיימות לסכיזופרניה ההבדל היחיד הוא של סי בי די אין תופעות לוואי חריפות כמו של האנטי פסיכוטיים הרגילים והוא לא רעיל במינונים גבוהים מקווה שעזרתי...

7. GiladErdan123

GiladErdan123 חבר חדש

לייקים:
    4
    הבעיה היא שבזנים של היום CBD נמצא בכמויות נמוכות מאוד.
    בתאכלס מה שהוא צריך לעשות לפי מה שהבנתי זה לעשן רגיל אבל גם להשתמש מידי פעם במיצוי CBD טהור.

8. guy23523

guy23523 חבר חדש

לייקים:
    1
    זה אני אבל ממשתמש אחר כי שחכתי את הסיסמא, אז אם אני מנסה פעם אחת לא יקרה כלום?

9. GiladErdan123

GiladErdan123 חבר חדש

לייקים:
    4
    חכה שמבינים יגיבו לך

10. guy23523

guy23523 חבר חדש

לייקים:
    1
    תודה וניסיתי ולא קרה לי כלום

11. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    אל תקל ראש, אם ישלך סכיזופרניה במשפחה אל תצרוך קנאביס! הוא עלול לגרום להתפרצות מוקדמת שלו.

MrT אוהב/ת את זה.
  12. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    זה לא קורה ישר אחרי, לאט לאט עם הצריכה זה יותר מתקרב אליך..ממליץ לך לא לעשן חבל עליך אם יקרה משהו

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!