1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

צבא

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י מלשביחואנה, ‏24/2/14.

1. מלשביחואנה

מלשביחואנה חבר חדש

לייקים:
    0
    שמעו אני רוצה להתחיל לעשן אחרי שקראתי ים מחקרים
    אבל יש בעיה,הצבא זה אחד הדברים הכי חשובים לי אני רוצה להיות בסיירות מובחרות אבל אם רוצים לעבור אותם יש לעבור סיווג בטחוני,שם שואלים אותך אם ניסית סמים(שאתה מחובר לפוליגרף)
    בצו ראשון שאלו אותי גם ועניתי בשלילה כי באמת באותו זמן לא נסיתי.
    יש לי בערך עוד שנה וחצי עד שיהיה את הסיווג הביטחוני ואני בטוח לא מתכוון לעשן בשירות או לקראת הסיווג.

יש פה מישהו שעישן לפני צבא ועבר את הבדיקות והתקבל ?
    עוד חשש זה מהמשטרה שלא יפתחו לי תיק ואז הכל ילך לפח.
    אם אני לא קונה ולא מתעניין בזה ביום יום רק בא מעשן והולך וגם זה בבית של מישהו זה בסדר?

תודה ;)

2. Baluka

Baluka חבר חדש

לייקים:
    0
    איך אתה יודע שאתה רוצה לעשן אם עדין לא ניסית את זה בכלל? אתה כבר מתכנן עולמות..
    תנסה פעם אחת שב עם חברה סבבה תעשנו קצת תראה איך אתה מקבל את זה.. בכל מקרה לא שמעתי בחיים על דבר כזה שמחברים אותך לפוליגרף כדי להתקבל לסיירת הזוי.. :s

3. IsraelEtl

IsraelEtl חבר חדש

לייקים:
    0
    לא מומלץ לעשן לפני הצבא...אני שמעתי על אנשים שעישנו (ואני מדבר על טווח של חודשיים-שלוש), ותפסו אותם בבדיקות שתן. אבל אם כבר הגעת לעניין הזה, כדאי לך לקרוא את זה-http://www.xn--4dbcyzi5a.com/2013/12/%d7%9e%d7%93%d7%a8%d7%99%d7%9a-%d7%9c%d7%97%d7%99%d7%99%d7%9c-%d7%9e%d7%94-%d7%9c%d7%a2%d7%a9%d7%95%d7%aa-%d7%91%d7%91%d7%93%d7%99%d7%a7%d7%aa-%d7%a1%d7%9e%d7%99%d7%9d-%d7%a9%d7%9c-%d7%9e%d7%a6/ יש פה מידע טוב...מצליח להיכנס?

#3 IsraelEtl, ‏25/2/14
    נערך לאחרונה ב: ‏25/2/14
  4. Canabis

Canabis קנאביסט

לייקים:
    1
    תעשן עכשיו וחודש לפני הגיוס שלך תפסיק כי יש בדיקות פתע בטירונות ובסדיר

5. Baluka

Baluka חבר חדש

לייקים:
    0
    אני עישנתי לפני ואחרי הגיוס, עישון קבוע, הצבא לא יבדוק אותך סתם אלא אם כן יש להם חשד או מודיעין עליך.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!