1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

טיפים לחסןך בחשמל

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י R6r6r6, ‏17/4/17.

1. R6r6r6

R6r6r6 חבר חדש

לייקים:
    0
    מישהו יכול להביא כמה טיפים איך לחסוך בחשמל??
    דירה 2-2.5 חדרים
    מתכוון לעשות את המחזור בקיץ!
    מתכוןן לעשות מחזור מיוחורים באוהל 1.2*2.4*2 שהצמיחה תיקח חודש פריחה עוד חודשיים.
    הציוד הוא 2 מנורות קולטיוב 600w
    לגבי מפוחים , איזה מפוח יעשה את

1. המינימום לשטח הזה והאם עדיף 1 או 2? מבחינת מחיר ומבחינת חשמל.
    ברגע שיש 2 מפוחים צריך 2 פילטר פחם?

2. לגבי מזגן , בחברת החשמל רשום אם מחובר מזגנים/ או כמה מזגנים מחובר?
    שיהיה פחות חשוד מבחינת צריכת חשמל.
    נגיד ואני שם את האוהל בצד של בחדר וקונה מזגן נייד בחדר זה יספיק לקרר נכון? שאני לא יקנה סתם...

כמה כסף המזגן הזה יצרוך?
    והאם ההבדל הוא משמעותי בין מזגן נייד למזגן רגיל מבחינת צריכת חשמל ?

3. יש בעיה לישון עם האוהל באותו חדר? מבחינת אור או משהו כזה..

4.האם יש חשיבות לגיל הבניין מבחינת חשמל כלומר אם אני יהיה בדירה ישנה אז יהיה מוזר שיהיה צריכת חשמל גבוהה מדי?

5.בדירת 2 חדרים- 2 חדרים וחצי צריכת החשמל עם מזגן רגיל ועם האוהל עם 2 המנורות מפוחים וכל זה לפי החישוב שלי יוצא בערך 1400 שקל זה מרגיש לי מלא..
    האם יכולים לבוא אלי בגלל זה??

6. מאוד לחוץ מהסיפור עם החשמל , אם יש למישהו כמה עצות(מתכוון לגדל בקיץ!!)כמו למתי לכוון את השעות של האור, זמן השימוש במזגן להפעיל לסירוגין או משהו כזה, אולי בהתחלה של הצמיחה אפשר להשתמש עם מנורות יותר חלשות ולחסוך כמה שקלים ... כל דבר...

תודה רבה !!

2. R6r6r6

R6r6r6 חבר חדש

לייקים:
    0
    אם מישהו יכול לענות לי על 2,5,6 אני ישמח!!

3. נופי

נופי קנאביסט על

לייקים:
    273
    תשובות

2. חברת חשמל לא יודעת איזה מכשירים ספציפים מחוברים אצלך לחשמל, יש אפשרות בתאוריה לדעת לפי כמות החשמל שאתה מושך אבל קח בחשבון שיש 3.5 מליון בתי אב בישראל, כל עוד אתה משלם את החשבון שלך את נחשב לקוח טוב.

5. חשבון החשמל שלי יוצא 2200 שקל בחודש. אף אחד לא יבוא גם בחשבון של 3000 שקל.
    1400 בדירת חדר או בדירת 3 חדרים זה לא משנה. זה לא חשבון גבוה וזה חשבון מתחת לממוצע בחודשי הקיץ בישראל.

6. את הגידול תבצע עם נורת 400 וואט אחת בתוך החלל של ה80 ס"מ.
    את שלב הצימוח תעשה בסבב של 18 שעות אור ו6 שעות חושך ששעות החושך נופלות על השעות החמות של היום (מ11 בבוקר עד 5 אחר הצהריים לדוגמה).
    בשלב הפריחה תפעיל את הנורה החזקה יותר (במידה והיא 600 וואט).
    את הזמן שבו הנורה דולקת תפעיל בלילה, גם יותר קר וכך תוכל לחסוך בפעילות המזגן והעוצמה שהוא עובד.

שיהיה בהצלחה חבר.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!