1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

דיכאון וחרדה | עזרה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י סולידי, ‏17/4/17.

1. סולידי

סולידי חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום חברים , לפני כמה חודשים אובחנתי כסובל מדיכאון וחדרה , החלטתי שאני לא רוצה לגעת בתרופות ושאני יכול לצאת מזה לבד . בהתחלה הייתי מעשן וזה היה עוזר לי להירגע הייתי צוחק והכל היה סבבה .
    בזמן האחרון כשאני מעשן אני נהייה תאבן , אני ממש לא מקבל את זה טוב לא מצליח להגיב לסביבה פשוט אוכל ניתוק רציני ולא מבין כלום , אני מרגיש שאני נראה מטומטם ולא מצליח להבין כלום ממה שמדברים איתי , כשאני חוזר הביתה יש הרגשה חזקה של מחשבות שאני חושב שאני משתגע כי אני לא יודע איך לאכול את ההרגשה הזו של הדפיקות שאני מרגיש (קורה לי יותר מחשיש) . חשוב לציין שכל החיים כשהייתי מעשן הייתי מקבל את זה ממש טוב ואני אוהב מאוד לעשן אבל אני מרגיש חסר אונים זה כל הזמן קורה לי בתקופה האחרונה . מישהו יודע לייעץ אולי למה זה קורה ? מה לעשות עם זה?

2. Gucci

Gucci חבר חדש

לייקים:
    17
    תפסיק אחי
    לא צריך לעשן
    אם אתה רוצה לצאת לבד מזה אז קנאביס לא יעזור לך חחחח

3. אורח

אורח חבר חדש

לייקים:
    15
    אני סובל מדיכאון וחרדה כבר 7 שנים. אני ארשום לך כאן מה שאני עושה. שים לב, מה שאני עושה זה מה שטוב לי ואני לא יודע אם זה יהיה טוב לך, אז תיקח את הדברים בערבון מוגבל...

אני התחלתי עם הכדורים שהביא לי הפסיכיאטר ורק לאחר מכן התחלתי לעשן קנאביס ובו זמנית להפחית בכדורים.
    היום אני על מינון נמוך מאוד של הכדורים ובעוד חצי שנה אני מקווה לרדת מהם לגמריי.
    מה שכן, צריך לעשן את הקנאביס 3 פעמים בשבוע בלבד ורק לפני השינה.
    הזנים שאני מעשן הם קנדי קוש, וספוטניק.

אני מציע לך להתייעץ עם עוד אנשים שסובלים מחרדות ודיכאונות.

בהצלחה!

4. גרביים

גרביים חבר חדש

לייקים:
    5
    קח את התרופות שהרופא רושם לך, זה יסדר לך את הראש, וככה גם תוכל להמשיך לעשן.
    אם אתה מתכוון לא לקחת תרופות כדאי לך להתפכח ומהר.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!