1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

DMT - טריפ ריפורט

הנושא בפורום 'יומן מסע' פורסם ע"י CostaElMalek, ‏23/4/17.

1. lazy me

lazy me חבר חדש

לייקים:
    13
    תודה על השיתוף! נשמע באמת מדהים.

@שולגין, תוכל לספר באיזה סלוויה השתמשת? (כלומר X5\X20 וכו' וכו')?

ה'פסיכודל' היחיד שהשתמשתי בו בחיי היה סלוויה. ואני מאד מבין למה המון אנשים אומרים שהחוויה לא נעימה, חסרת משמעות, ופשוט מאד מאוד מוזרה או 'מעניינת' לכל היותר, במובן מסוים. כך גם אני הרגשתי אחרי הפעם הראשונה, ובהתחלה החלטתי לא לנסות אותו שוב. אבל גם קראתי עליו ועל ההיסטוריה שלו המון, והיה לי מאד חבל לא לחוות את מה ששמאנים או אנשים אחרים שכן היה להם טוב מתארים.
    ולכן אילצתי וממש חייבתי את עצמי לנסות שוב.
    וככל שניסיתי יותר ויותר פעמים גיליתי כל מיני דברים מעניינים:
    דבר ראשון - לקח לי זמן להבין באיזה סביבה ומצב גופני אני צריך להיות כדי להיפתר מ'אי הנעימות'. לדוגמה - הבנתי שהבגדים שאני לובש מאד מפריעים לי וגורמים לי לאי נוחות מטריפה, ולכן ניסיתי סלוויה עם תחתון בלבד. וזה שיפר את החוויה שלי פלאים. חוסר הנוחות הגופני נעלם כלא היה.
    שנית - השתדלתי לשכב על מיטה מאד נוחה, בחדר קר, בחושך כמעט מוחלט ועם מוסיקה מוכרת ואיכותית (אזניות נוחות וטובות). כל הדברים האילו פילסו לי את הדרך לחוויה אופטימלית.
    ומה אוכל להגיד? זה פשוט עבד.
    זה אולי נשמע מייגע והרבה עבודה, אבל זה בהחלט היה שווה את זה.
    אני גם מניח שאין תנאים אופטימליים אוניברסליים. כלומר כל אחד צריך להבין מה מתאים לו. ומה שמתאים לאחד - לא בהכרח מתאים לאחר. כך גם לגבי החוויה עצמה. אולי גם עם תנאים מעולים - לא כל אחד יהנה.

בסופו של דבר, אחרי כמה ניסיונות - היו לי חוויות מאד מאד מעניינות (אפשר לומר אפילו טובות).
    לא אתיימר לומר שהם היו 'רוחניות' או 'משנות חיים' באופן קיצוני, אבל בהחלט יש שם 'דברים' או 'ישויות' מוזרות. המציאות משנה את פניה, ואתה הופך לחלק ממנה. יש גם בחינה של מציאות גאומטרית.
    [שמעתי תיאור מסוים שאני מאד מתחבר אליו מבחינת החוויה שלי: ביום יום אנחנו רואים את העולם רק דרך העיניים. עם סלוויה - אתה רואה את המציאות דרך כל הגוף].

מסקנה שלי: אני נוטה להגיד שלא כדאי לוותר על סלוויה כל כך מהר, כי היא באמת מספקת חוויות מאד מעניינות. אבל אם אדם מרגיש שאסיד, dmt וכו' מספקים אותו, אין צורך להכריח את עצמו. ושכל אחד יעשה מה שטוב לו :)

לגבי ה'מימדים' שאנשים חווים:
    ברשותכם, אביע את דעתי בנושא.
    אני חושב שכבני אדם וכתוצר של היקום, התפתחנו לקלוט את הסביבה שבה אנו חיים, כלומר אנחנו בעלי חושים מסוימים כי הם אילו שנדרשים לנו כיצורים שחיים על פני כדור הארץ לשרוד ולהתפתח.
    אבל אין בין התפיסה שלנו את המציאות לבין המציאות עצמה כל קשר הכרחי (אם יש משמעות בכלל למושג 'המציאות עצמה'). ובהחלט ייתכן שחומרים מסוימים, כמו אסיד, סלוויה וכו' פותחים לנו, כבני אנוש, צוהר ל'מרחבים' או 'מימדים' שאין ביכולתנו לתפוס סתם ככה. אולי אלה באמת סתם הזיות ומשחק של המוח, אבל אולי זו גם נקודת מבט שונה לחלוטין על המציאות האמיתית. וכבני אדם - זה מדהים אותנו לחלוטין. איני יודע להגיד בדיוק מה טבעם של המימדים האחרים האלה, אם הם פיסיקליים לחלוטין, טרנסצנדנטיים למציאות, או משהו אחר לגמרי. אבל אין ספק שלא ירדנו לעצם העניין עדיין כתרבות, כחברה, או יחידים, ורב הנסתר על הנגלה.

פווו. סליחה מראש על האריכות, אבל שמחתי לקרוא ולשתף :rolleyes:

2. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    קשה לי לענות לך על זה מפני שבתקופה שניסיתי את החומר אף אחד לא באמת ידע מה הוא צורך. ידעתי שזו סלוויה וזהו. היום, בעידן האינטרנט הכל ברור יחסית. אפשר לדעת בדיוק מה אתה צורך ומהו המינון.

אני מבין את מה שאתה אומר ואתה לא הראשון שאומר את זה, אבל הגישה שלי לחומרים שאני צורך היא שונה. אם החומר לא גורם לי להרגיש שהשתניתי באופן משמעותי אחרי שצרכתי אותו, אני מאבד בו עניין. לכן אני לא נוגע אפילו בקנאביס. זה לא שלא ניסיתי, אני דווקא מאוד פתוח להתנסויות חדשות, פשוט לא מוצא עניין בחומר שלא תורם לי להתפתחות התודעה. זו הסיבה שבגללה התחלתי לאבד עניין ב-DMT. זו חוויה בלתי רגילה להיות בצד השני, הדברים שרואים שם הם לא מהעולם הזה, ליטרלי. אבל בזה זה מסתיים. אני באופן אישי לא מצליח להביא מהעולם הזה שום דבר, בסוף הטריפ הכל נשאר שם. שום דבר לא חוזר איתי לפה.

LSD, פסילוסיבין ומסקלין הם החומרים היחידים שתמיד, לא משנה כמה אצרוך מהם, ארגיש שחזרתי עם תחמושת ותובנות מהחוויה. LSD הוא החומר היחיד שגם נשאר איתי ו"עושה עלי עבודה" כמה חודשים לאחר שצרכתי אותו. לכן הוא נחשב לחומר הפסיכדלי הטוב ביותר מבחינתי. הוא משפיע לי על החיים בצורה קיצונית. הוא גורם לי לחשוב אחרת, לפעול אחרת ולבחון הכל מזווית שונה לפני שאני בוחר בדרך פעולה.

שוב, יכול להיות שאם הגישה שלי היתה שונה לגבי החומרים שאני צורך, אולי הייתי נותן לסלוויה עוד צ'אנס. אבל אני מכיר את עצמי, אני יודע שאין לחומר הזה מה לתרום לי מלבד חוויה טריפית של כמה דקות. אין לי עניין בזה.

3. פטריה צבעונית

פטריה צבעונית קנאביסט

לייקים:
    34
  4. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    זהו באופן חגיגי עשיתי היום לראשונה עם 2 חבר'ה שעשו גם לראשונה N. N-dmt בבאנג (סנדוויץ), התחלנו כל אחד ב-20 היה פעם שנייה עשיתי 28 הם עלו קצת ופעם שלישית בערך 35 ששיגר אותי הכי הרבה אבל לא ברמות שלך, כן היה לי מלא דברים יפייפיים בעניים סגורות ועצומות וכן יכולתי להרגיש עוד ממד באוויר ובראייה אבל לא עברתי למקום אחר, טוב תכלס עשיתי גם יחסית קצת לכמות שלך, בהחלט נהנו כולנו, חבר אחד חשב שנאבד לרגע מרוב שזה היה לו חזק כנראה יותר התקרב למה שעברת.

בהחלט אתנסה בזה עוד פעם הבאה אתחיל מ-40 ונעלה משם.

CostaElMalek ו-SaltyNippel אוהבים את זה.
  5. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    תודה לכם חברים יקרים.

6. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    מה עם איוואסקה ?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!