1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה קצוות שרופים

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י BzKush, ‏27/4/17.

1. BzKush

BzKush חבר חדש

לייקים:
    1
    לקראת סוף שבוע 5 לפריחה
    3 זרעים נקביים AK49
    250W נל"ג, מפוח 250 + פילטר פחם + ונטה
    ארון 80X80X180

דישון :
    3 מ"ל BIO HEAVEN
    3 מ"ל ACTIVERA
    3 מ"ל BIOBLOOM
    1 מ"ל TOPMAX
    1 מ"ל BIOGROW
    1 מ"ל CALMAG

לקראת סוף שבוע שלישי התחלתי עם 0.5 מ"ל BLOOMBASTIC
    עכשיו אני כבר מדשן עם 0.6 מ"ל

ובנוסף Supervit של Hesi - מדשן טיפה אחת לכל 3 ליטר (רשום טיפה לכל 4.5 ליטר אבל קשה לי למדוד את זה ככה - זה כזה קריטי ?)

הקצוות מתחילים להישרף - זאת ממש ההתחלה אבל אני מפחד שזה יתפשט לכל העלה,
    מה הגורם לכך ? יותר מדי דשן ? (מינון לא נכון) ? צריך לבצע שטיפה ?

ושאלה נוספת : אפילו שזה אותם סוג של זרעים מאותה חבילה של אותה החברה - נראה כאילו לאחד מהם יש באצים פחות נפוחים בעוד שלאחר יש באצים ממש נפוחים - אפילו שהם גדלו באותם תנאים מהיום הראשון שלהם.. איך זה הגיוני והאם אפשר לאזן את זה ככה שלנקבה עם הבאצים הקטנים יותר יהיו באצים גדולים יותר שישתוו לאחרים?

#1 BzKush, ‏27/4/17
    נערך לאחרונה ב: ‏27/4/17
  2. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    הדישון לא נשמע חריג בכלל... סה"כ נראה בסדר גמור , בדרך כלל התופעה הנ"ל נראית עם השימוש בבלומבטסיק אז רק בעדינות.. לא חושב שיש צורך בשטיפה
    השילוב של מטען גנטי שונה אפילו אם זה אותו הזן ושל פיזור אור שונה ביחס למיקום בחלל הגידול יכול לגרום לתוצאה כזו... אפשר במהלך הגידול/פריחה לשחק עם מיקום הצמחים מידי פעם כך שיקבלו פחות או יותר אור בהתאם למצבם

BzKush אוהב/ת את זה.
  3. BzKush

BzKush חבר חדש

לייקים:
    1

תודה רבה ובמידה והבעיה מחמירה (קצוות שרופים) ? שטיפה/השקיות ללא דישון יספיקו ?

4. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    לא שטיפה בשלב הזה.. שתי השקיות ללא דישון יורידו את הערכים במידה וזה יותר מידי

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!