1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ערכה לבדיקת LSDה רבה

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י Toker655, ‏5/2/17.

1. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    תשאל חבר'ה שניסו אותו.

2. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    הוא רחוק מלהיות זבל.לא ניסיתי מוצרים אחרים מהדרקנט,רק את האלפנט,והוא מצויין.

האמירה של שולגין שהאלפנט יותר מתאים למסיבות יכולה לקבל משמעות קצת לא נכונה,כזאת שאומרת שהוא חומר נטו למסיבות ולא יותר מזה.מנסיון,הוא חומר מעניין.העניין הוא שהוא מגיע בקרטונים של 125 מיקרו,ובעיני 125 ממנו מעביר חוויה לייט פחות או יותר.
    200 מיקרו ממנו ולצאת לטייל בפארק בערב העביר לי משהו קסום מאד.אתה צריך לתכנן את המיקום והמוזיקה נכון,לעומת LSD שישלח אותך לאלף עזאזל גם אם תישב על ספה בבית,זה לא עובד עם האלפנט,אם אין לו על מה לעבוד,הוא יתחיל לשעמם מהר מאד.טבע זה הפתרון לזה לדעתי.מבחינת חיבור למוזיקה הוא מעולה.אבל,לא הייתי לוקח 200 מיקרו ממנו למסיבה.ברגעים מסויימים הרגיש לי שהוא הציף אותי קצת יותר מידי,ואתה צריך שקט.125 להתחרע במסיבה נשמע סבבה לגמרי.

אני יכל להגיד לך שאני בספק מאד גדול אם אני אנסה משהו אחר חוץ ממנו מהדרקנט.לא רואה שום סיבה לחפש מוצרים אחרים כשיש משהו איכותי כמו האלפנט.

אם יש לך עוד שאלות עליו אתה מוזמן לשאול

:)

3. Solari0

Solari0 חבר חדש

לייקים:
    1
    אוקי, תודה לכם על ההמלצות.

4. דוס

דוס חבר חדש

לייקים:
    0

5. דוס

דוס חבר חדש

לייקים:
    0
    המולקולות שמנית ald 52 ו 1p lsd, נחשבים לפסיכדלים בטוחים לשימוש ומאד דומים לlsd 25.
    האם ידוע על חומר ליסרגי נפוץ ומסוכן?
    אם לא ידוע על כזה, אז הערכת בדיקה אולי יכולה להעיד שזה לא מסוכן.
    אלא אם כן החשש הוא מערבוב של חומרים אחרים דוגמת NBOMe עם חומר ליסרגי.

בנוסף, האם החומרים האלו שמנית יותר קלים לסינתוז מאשר lsd 25?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!