1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חוות דעת מעניינות על ה-MDMA שמסתובב היום

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י שולגין, ‏8/5/17.

1. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
  2. aaa

aaa קנאביסט

לייקים:
    5
    מצד אחד אומרים שהוא חזק יותר מצק שני מדברים שם על דאון של כמה ימים
    מה זה מעיד על האיכות של החומר?
    ובדיוק ציטטתי אותך שצריך לדון קצת יותר על MD חזרתי לפורום ורואה את הטרד חחח:eek:o_O

3. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    הייתי מתמקד בתגובות. נראה שיש שם אנשים בעלי נסיון של לפחות 15 שנים והם טוענים בדיוק את מה שאני טוען. החומר שנמכר היום הוא לא MDMA.

4. De_Vinci

De_Vinci קנאביסט

לייקים:
    32
    נשמע שכולך בתיסבוכים וקונספירציות, האם די לא אמדי האסיד לא אסיד, פיטריות זה מלפפונים...
    למה הכל חייב להיות כל כך מסובך :(

5. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    כי משעמם לי בחיים ואני רוצה לבאס את כולם. אתם צורכים חומרים מסוכנים, אתם מטגנים לעצמכם את המוח. לי קשה לשבת מהצד ולהסתכל על זה קורה. לא רק אני טוען את זה חבר, למשל אחת התגובות:

Johnny Fann

The mdma thats out now is different from the stuff that was out in the 80s/90s ,although the molecular structures the same ,the precursers that are used in making it are different ,due to a clampdown on obtaining safrole oil ,weather its better or worse is a matter of personel preference i suppose ,but it is not the same thing .

6. aaa

aaa קנאביסט

לייקים:
    5
    מאכזב מאוד לשמוע , קראתי שם תגובה וחוץ ממנה זוכר שקראתי עוד איפהשהו שהתהליך שמכינים את החומר השתנה בדומה ללסד , מה ההבדלים בחוויה בעצם ?
    עריכה: בדיוק התגובה שפרסמתה למעלה חחח , השאלה האם זה באמת עניין של טעם או שיש הבדל באיכות החוויה

7. De_Vinci

De_Vinci קנאביסט

לייקים:
    32
    חששתי שתיקח את התגובה שלי בקטע רע
    הבעיה היא שיש יותר מידי תקלות ולא מספיק פתרונות
    אין אסיד? אוקי לא עושים אסיד
    אבל גם אין אמדי, אז לא נעשה אמדי
    ואומנם יש הרבה דברים אחרים אבל גם יותר קשים למציאה וגם פחות מוכרים ואולי פחות מועדפים.
    אפשר בבקשה דוגמא לחומר פסיכידלי איכותי שניתן למצוא בארץ (נפוץ ומחיר שפוי)?

8. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    פטריות!

9. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    יש הבדל עצום, בעיקר באפטר אפקט. הדאון של החומרים שנמכרים היום מחריד. הוא מלווה אותך במשך כמה ימים והוא כולל בחילות, סחרחורות, כאבי ראש וחולשה כללית. ל-MDMA שנמכר בשנות התשעים היה דאון בסוף הטריפ, אבל יום למחרת מתעוררים חדשים.

האמת, גם לא ממש הבנתי את החוויה שהחומרים המודרנים מעבירים. מרגישים נעים לשעתיים, שלוש ואז צריך לחזק אחרת מרגישים ששום דבר לא באמת קרה. צרכתי לפחות 400 מ"ג בלילה, מהחומרים הכי איכותיים שאפשר להשיג היום, ולא הגעתי למקומות שהגעתי מחצי תפוח (כדור אקסטזי) שצרכתי בשנות התשעים.

10. aaa

aaa קנאביסט

לייקים:
    5
    מבין לגמרי מה שאתה אומר על החוויה מרגישה קצרה מידי ומשאירה תמיד טעם של עוד
    דווקא פיזית לא כלכך הרגשתי אפטר אפקטס בימים שאחרי מה שכן היה סוג של באסה ורצון לעוד
    אומנם לא עברתי את ה120מג אז יכול להיות שזה הסיבה שלא הרגשתי תופעות פיזיות בימים שאחרי, מה שכן בסוף החוויה תקפו אותי כאבי ראש די חזקים שלא עוברים עד שנרדם
    אני ממש מתבאס להבין איפה הדור שלנו עומד מבחינת איכות החומרים האלה לעומת 90's
    מתי יציפו את השוק חומרים טובים???

11. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    ברגע שאנשים יוציאו את הראש מהחול ויתחילו להפנים שהם צורכים רעל.

12. aaa

aaa קנאביסט

לייקים:
    5
    מה עצוב זה שאני מבין וממשיך לצרוך תרעל, קשה להלחם בתעשיה של שנים שמעורב כסף וסמים
    התקווה היא אנשים כמוך , צריך שיצוצו עוד כמה כמוך.

13. עידו חדד

עידו חדד חבר חדש

לייקים:
    18
    העבודה שלך מבורכת. אין ספק שהחומרים של היום פשוט נותנים אפקט של חוויה טובה אבל שמשאירה אחריה הרבה תסמינים שליליים.

שולגין אוהב/ת את זה.
  14. עידו חדד

עידו חדד חבר חדש

לייקים:
    18
    אתה ממשיך לצרוך חומר שאתה טוען שאתה מבין שהוא רעל, ומצד שני תולה תקווה באנשים אחרים.
    אני חושב שאתה לא באמת מבין מה אתה צורך, אחרת היית מפסיק בלי לתלות תקווה באחרים. פקחו לך את העיניים, מכאן הדברים תלויים בעיקר בך.

15. aaa

aaa קנאביסט

לייקים:
    5
    אחי מה שאני יכול לעשות הכי הרבה זה להפיץ את המידע שאני רוכש פה בפורום בקרב אנשים שאני מכיר ויודע שלא מודעים לזה , חוץ מיזה לא ראיתי יותר מידי "מקרים רעים" או מהנסיון שלי אין משהו שישכנע אותי שזה נוראי כלכך שאוותר על חויות מיוחדות פעם בתקופה....

16. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אני ראיתי ושומע על לא מעט מקרים רעים, כולל מוות. מצד אחד אפשר להבין אותך, הרי גם אדם שמעשן יודע בוודאות שניקוטין מסרטן ושהוא עלול למות, אבל זה לא מה שימנע ממנו להמשיך לעשן. מצד שני, כל עוד אתה ושאר הצרכנים ממשיכים בגישה הזו, החומרים האיכותיים לעולם לא יחזרו ואלה שנמכרים היום רק ימשיכו להתדרדר באיכות.

17. SaltyNippel

SaltyNippel חבר חדש

לייקים:
    24
    תשמע חבר לגבי MDMA אני לא בטוח כי כשאתה קונה ערכות בדיקה ויוצא לך סגול כהה אז זאת אומרת שמדובר ב MDMA ולגבי האפטר דאון שאתה מדבר עליהם בחיים לא קראו לי.. אני צרכתי MDMA שהגיע ישירות עם חבר מאמסטרדם הוא היה פצצה באמת 200mg ממנו ואוי ואבוי ואלוהים ישמור אבל גם כשאני צורך את הפחות איכותי של הארץ הוא אמנם לא אותו אחד מאמסטרדם אבל הוא סבבה כזה צריך איזה 300-350mg בלילה שלם כדי שהחוויה תמשך אבל אני בחיים לא חוויתי דאונים חוץ מנפילת מתח כבדה אחרי שההשפעה עוברת שרק שינה עוזרת יום למחרת קם רגיל

18. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    הערכות האלה מטעות. הן יצבעו כל חומר שמכיל פנתילאמינים. זה לא אומר שהחומר הפעיל הוא MDMA. גם החומר הכי איכותי שניסיתי, שגם הוא הגיע מאמסטרדם, היה בינוני. אתה פשוט לא מכיר משהו יותר טוב אז באופן טבעי הבינוני מרגיש לך וואו. בדיוק כמו במקרה של האסיד. אין לך שום בסיס להשוואה ולכן הגרוע מבחינתך הוא סבבה והבינוני נחשב לוואו.

מבחינתי, כאדם שניסה את החומרים הכי איכותיים בעולם, החומרים האלה שאתם צורכים היום גורמים לי להרגיש רע, פיזית ומנטלית. ואני לא היחיד, כל מי שניסה חומרים איכותיים וגם המון כאלה שניסו רק את מה שמסתובב היום, טוענים את אותו הדבר.

#18 שולגין, ‏9/5/17
    נערך לאחרונה ב: ‏9/5/17
  19. aaa

aaa קנאביסט

לייקים:
    5
    אקח לצומת ליבי , תודה.
    בקשר לגישה הזאת בקרב צרכנים , אם להיות כנה זה כניראה אחד המכשולים הגדולים שלך בדרך להצליח במה שאתה מנסה לעשות. בכל מקרה, מהיום אשתדל לפרנס כמה שפחות את מפיצי החומרים ואנסה לגרום לכל מי שאני מכיר להפחית

20. אלפסי

אלפסי חבר חדש

לייקים:
    25
    החומרים הטובים שאתה זוכר, יוצרו במעבדות של יוצאי חברות תרופות.
    היום מה שמכתיב את השוק זה היצע ביקוש ואכיפה..בץ מסחרי של קרטונים או טיפות LSD יוצא מיד ראשונה לפי 12-18 שקלים ליחידה, וזה רף האיכות, גם בMD המצב לא שונה. שרשרת ארוכה של מערך הפצה לא חוקי קובע את המחיר המקסימלי לאיכות מינימאלית. ברמה המסחרית יש רק פרמטר אחד "עושה את העבודה ?" וככה השוק נראה.
    שם לב לשוק הקנאביס לשם השוואה .. תמיד היה אמסטרדם ככה שכל אחד יכול לנסות חומר טוב במקום לשמוע על דברים מיתולוגיים, אבל אכיפה פרועה הביאה את השוק להצפה של חשיש זבל ונייסגיא סינטטי שמדבר יותר לצרכן הצעיר והלא מנוסה..מהצד השני באווירה של אי הפללה , חברות גראס רפואי ויצור מקומי מביאים לשוק חומרים באיכות מעולה.
    רק ליגלזציה או יצור חוקי יחזירו את האיכות לצרכנים .. עד אז תקבלו את המינימום ההכרחי ש"עושה את העבודה"

De_Vinci ו-doltaraneik אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!