1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אשכול off topic

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י CostaElMalek, ‏23/3/17.

1. SaltyNippel

SaltyNippel חבר חדש

לייקים:
    24
    חברה !! מצאתי משחק כל כך פילוסופי!! הייתי פשוט מרותק אליוו במשך שעות ! הוא מדבר על פרספקטיבות ומה אנחנו ביחס ליקום ולהפך מה זה להיות דבר גדול יותר או דבר קטן יותר ! מסתבר שאיזשהו פילוסוף עשה את המשחק הזה ויש שם גם קטעים מהרצאות שלו פשוט משחק מדהים! למשחק קוראים Everything מי שרוצה אני יכל לשלוח לו קישור להורדה והסבר להתקנה למי שלא מבין או מי שמעדיף שיקנה את המשחק הוא עולה 15$

2. De_Vinci

De_Vinci קנאביסט

לייקים:
    32
    סיקר
    סיקרנת אותי, שלח קישור :)

3. SaltyNippel

SaltyNippel חבר חדש

לייקים:
    24
    שלחתי בפרטי

De_Vinci אוהב/ת את זה.
  4. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    אני לא מתרגש ממשחקים, אבל ברגע של סקרנות בדקתי את המשחק וראיתי שאלן ווטס הוא הפילוסוף - אני דורש קישור בדחיפות !!!

ואגב אלן ווטס נפטר בשנת 1973, אז מן הסתם שלא הוא עשה את המשחק.

בלי קשר למשחק, מומלץ בחום לוהט לשמוע את ההרצאות שלו.

הנה הרצאות מתורגמות למי שמתקשה/מעדיף:

https://www.youtube.com/user/rook300

De_Vinci ו-פטריה צבעונית אוהבים את זה.
  5. De_Vinci

De_Vinci קנאביסט

לייקים:
    32
    חייב להודות לך על הלינק, ראיתי את הסירטון על משמעות החיים ואין ספק שאראה עוד סירטונים

צחי אוהב/ת את זה.
  6. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    בשמחה. קח בחשבון שלפעמים הרעיונות שלו קצת קשים לתפיסה מה שנובע דווקא מכמה שהם פשוטים והפוכים כל כך למה שהרגילו אותנו.

7. De_Vinci

De_Vinci קנאביסט

לייקים:
    32
    מסכים לגמרי!
    לומר משהו כמו "המשמעות היא שאין משמעות" כמה שזה פשוט זה קשה לתפיסה.
    אני סקרן לשמוע אותו מדבר על אלוהים

8. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    למה קשה לתפוס את זה?כל הזמן אנחנו מחפשים משמעות לדברים,בעיניי אנחנו יוצרים את המשמעות.אף אחד לא מזיז אותנו על חוט,כל אחד בוחר לעשות מה שהוא רוצה.

החיים שלנו מורכבים מידי בשביל שנבין אותם עד הסוף,אז פשוט חיים :)

9. De_Vinci

De_Vinci קנאביסט

לייקים:
    32
    "פשוט חיים" נשמע עלוב למדי, רוב האנשים פשוט חיים וזה ברוב המקרים לא משהו שאפשר להתגאות בו

10. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    "פשוט חיים נשמע עלוב מידי" נשמע עלוב מידי.החיים הם המתנה הגדולה.

11. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    הלוואי וכולם היו "פשוט חיים". כולם עושים הכל מלבד לחיות. רודפים אחרי הזנב של עצמם, אני מוכן להכליל בכך גם את עצמי במידה מסוימת.

ודולטה, הייתי חוקר יותר לעומק את הרעיון שאנחנו באמת בוחרים משהו ואם בכלל יש שם "מישהו" שיכול לבחור.

12. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    מי קבע שאדם חייב לחיות חיים שיש במה להתגאות בהם? להיות אדם טוב ולהמנע מעשיית רע לזולת כבר לא מספיק?

שולגין אוהב/ת את זה.
  13. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    החברה קבעה. החברה מעצבת את החיים שלנו וקובעת כיצד הם אמורים להיראות. אנשים מקבלים את זה כעובדה, כי זאת הנורמה, ושורפים את החיים שלהם על לימודים ואחר כך עבודה שהם לא באמת מתחברים אליה. אבל העיקר שההורים שלנו גאים והחברה מרוצה מההישגים שלנו. זה לא מעניין אף אחד שבשביל להגיע למקום הזה אנשים נאלצים לחיות בסטרס תמידי, על כדורים נגד דכאון, אלכוהול וכו'.

אני לא חושב שאנשים שהשיגו מטרות שנקבעו על ידי החברה הם אנשים מאושרים. להיפך, אלה האנשים הכי לא מסופקים ודכאוניים שיצא לי להכיר בחיי.

14. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    אש אתה.

"Culture Is Not Your Friend"

CostaElMalek אוהב/ת את זה.
  15. De_Vinci

De_Vinci קנאביסט

לייקים:
    32
    בדיוק מהסיבה הזאת ניתן לטעון שהם מבזבזים את המתנה המדהימה הזאת

לא, לא מספיק. להיות כמו כולם ולפי הנורמה בחיים לא מספיק.
    ברגע שאין לך במה להתגאות, זה במילים אחרות כאילו לא קפצת על ההזדמנות ולא ניצלת את החיים

16. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    ברור שאנו כבולים בשלשלאות של החברה.אתה כן צריך לשלם מיסים,ואתה כן צריך להיות חלק ממערכת שאתה לא אוהב,ובסופו של דבר אתה חלק מהחברה,לטוב או לרע.
    כשניק סאנד ז"ל ישב בכלא הוא אמר שלא צריך להיות חופשי במובן הפיזי,אלא צריך להיות חופשי בנפש.יש מספיק שטח פנוי לשחק שאפשר לשחק בו במגרש שלנו.
    תמיד כשאנשים טסים לחול לחופשה וחוזרים,הם עונים " תאמין לי אלה החיים הטובים.." כששואלים אותם איך היה.מי קבע את זה?ואם אני נהנה מלהסתכל על נחיל של נמלים ביער יותר מאשר לטוס לחול?
    אגב,אני לא רוצה לדחוף פה עוד ריב על הLSD,אבל אחת ההשפעות שלו עליי הן בדיוק בתחום הזה.הוא גורם לך לצאת לחלוטין מהעולם ומהחברה הזו,אתה מבין שגם בדברים הכי קטנים יש כל כך הרבה יופי,לא צריך תמיד לחפש את היוקרה ואת מה שהחברה רודפת אחריו (אם כולם טסים לתאילנד,אז גם אני,כי "חיים שם טוב" )

17. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    מניין לך שע"מ "לנצל" את החיים אני צריך "לקפוץ" על הזדמנויות? מהי בדיוק ההגדרה שלך ל"לנצל" את החיים? אם המטרה הסופית היא להיות מאושר אזי אין זה משנה באיזו דרך בחרת... העיקר שתגיע לשם. אני מכיר המון אנשים "פשוטים" כהגדרת החברה, אחד מהם עוסק בפינוי זבל בלילות והשני מובטל בן 60 שחי על ביטוח לאומי ושניהם האנשים היותר מאושרים שיצא לי לפגוש בחיי.
    אם גאווה עושה לך את זה ואתה חושב שאם יהיה לך במה להתגאות אז זה יהפוך אותך לאדם טוב יותר או אדם מאושר, אז לך על זה...

18. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    אתה מבין שברגע שאתה טוען את זה אז אתה בדיוק כמו כולם, כן ?

19. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    עם כל הכבוד לפסיכדלים, גם היגיון בריא עושה את זה.

20. De_Vinci

De_Vinci קנאביסט

לייקים:
    32
    נעע להיות כמו כולם זה קשה מידי מכיתה ו' אני ניסיתי וזה אף פעם לא הלך לי

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!