1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

יעוץ בתכנון חלל גידול ושיטת גידול

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י דודי10, ‏28/2/14.

1. דודי10

דודי10 חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום חברים
    אני מתכנן את הגידול שלי באוהל הזה http://www.hydroshop.co.il/rec/1256-חלל-גידול-מקצועי-סטנדרט-GrowLab60-60X60X
    אני צריך המלצה על אוורור כולל פחם לסינון ריחות איזה ונטה ואיזה מפוח ופחם אני צריך ובאיזה עוצמה רוצה את המוצרים הכי טובים ושקטים
    זאת התאורה שאני הולך להשתמש איתה http://www.ledhydroponics.co.uk/Onl...9/CatID/8/LED_Grow_lights___Helios_PRO_4.aspx
    בשילוב של זה בפריחה http://www.hydroshop.co.il/rec/1331-ערכת-תאורה-מקיפה-לנורת-UVB

ושאלה שנייה
    אני רוצה לגדל צמח אחד בעציץ 15 ליטר AIR POT
    השאלה שלי באיזה שיטת גידול הכי מומלץ להשתמש בתנאי גידול שלי לקבלת יבול מקסימלי

שיטת LST או Scrog או רגיל

#1 דודי10, ‏28/2/14
    נערך לאחרונה ב: ‏28/2/14
  2. דודי10

דודי10 חבר חדש

לייקים:
    0
  3. eliran

eliran קנאביסט

לייקים:
    27
    במידה ואתה משתמש בלד שציינת לא תאלץ לאוורר את האוהל בצורה קפדנית , מאוורר קטן יספיק , לד זו מנורה שכמעט ולא מתחממת .
    שיטת scrog זו שיטה שבה אתה ממקם רשת מעל הצמח שמטרת הרשת היא לפצל את הענפים השונים בכדי לחשוף אותם על מנת שרוב הצמח יחשף לאור .
    זו שיטה מאוד טובה ומומלצת אך דורשת מעט ניסיון .
    אני ממליץ לך ללכת על שיטת lst .
    שיטת lst זו שיטת קשירות , בשיטה זו תאלץ לקשור את הענף הראשי לדופן האדנית , שיטה יותר פשוטה ומומלצת למתחילים .
    עם זאת אני חושב שבתור גידול ראשון שלך עדיף שלא תשלב טכניקות כלל , תן לצמח לגדול כרגיל , צבור ניסיון , למד מטעויות ובגידול הבא תנסה גם לשלב טכניקות להגדלת היבול , בהצלחה .

#3 eliran, ‏28/2/14
    נערך לאחרונה ב: ‏28/2/14
  4. דודי10

דודי10 חבר חדש

לייקים:
    0
    ומה בקשר לריח ? אני רוצה להשתמש בפחם לסינון ריחות
    ובלי קשר לחימום לא עדיף זרימה של אוויר בחלל גידול?
    ועוד שאלה ניתן לשלב שיטה LST + scrog מומלץ מה דעתכם?

5. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    מסנן פחם זה אחלה דבר! תקנה אחד.
    ואם זה ממש חשוב לך לשמור על הריח תבחר זן שהוא לא מהמסריחים ביותר (לא קשור לthc).
    וכן עדיף זרימה טובה של אוויר שיכנס ויצא, תאמין לי זה יעשה את הצמחים מאושרים.
    לדעתי אל תשתמש בשום שיטה, פשוט תן לצמח לגדול ואז תעביר לפריחה.
    או אם אתה מגדל כמה צמחים אז תעשה כל אחד שונה ואז תכתוב לכולנו מה התוצאות שלך.

6. דודי10

דודי10 חבר חדש

לייקים:
    0
    בקשר לציוד איזה עוצמה אני צריך לחלל גידול שבחרתי איזה ונטה איזה מפוח ואיזה פילטר פחם?
    אני רוצה את המוצרים הכי איכותיים ושקטים שיש היום למכירה בארץ עם משהוא יכול להמליץ לי פה או לשלוח לי קישורים מעוד יעזור לי
    תודה.

7. דודי10

דודי10 חבר חדש

לייקים:
    0
  8. דודי10

דודי10 חבר חדש

לייקים:
    0
    מישהו יודע???

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!