1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אופיום - הרבה יותר קל ממה שחשבתם - תתחילו לגדל !

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י ani rezini, ‏8/8/13.

1. ani rezini

ani rezini חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן ואהלן חברים
    אני רוצה לשתף אותכם באיזה משהו קטן שאם נתאחד כמו שצריך תוך פחות משנה הוא כבר יהיה גדול מאד.

לאחרונה גיליתי איזה פירצה קטנה בחוק, טוב לא בדיוק פירצה - אני אסביר .
    מכירים את הפרג שמוכרים בחנות פיצוחים\תבלינים שלכם ?
    כן כן בדיוק זה שאמא הייתה שמה בעוגה או בלחם.
    פרג. ככה הוא נקרא.
    אלה בעצם זרעים
    זרעים שאם תצמיחו מהם צמח, תקבלו לא אחר מפרג האופיום.
    כן, זה אותו צמח שישראל וכמעט כל מדינה אחרת בעולם הוציאה "מחוץ לחוק".
    למה פירצה אתם שואלים ?
    כי גם הזרעים האלה, ממש אותם זרעים שמוכרים לכם מתחת לבית, נמצאים מחוץ לחוק,
    כמו גם הצמח עצמו על כל חלקיו וכמובן החומר שהוא מפיק.

פרג גדל באופן טבעי בארץ (גם פרג האופיום למרות שעד היום לא נתקלתי בו) החל מסביבות פברואר מרץ, מגיע לשיא באיזור אפריל מאי ולמען האמת אני לא יודע מה התוכניות שלו לאחורי זה.
    חבר של החבר של החתול שלי אמר לי פעם שכדי לקבל כמות סבירה כדאי לשתול לפחות 50 צמחים.
    ברגע שהעלי כותרת היפים נושרים ונשאר לכם כדור ירוק-כחלחל עם כתר [ומפוצץ בזרעים] למעלה אפשר להפיק אופיום.
    כל מה שצריך לעשות זה כמה שריטות בעומק של מ"מ שתיים על הכדור הזה ולתת לחומר שנוזל איזה חצי יום להתקשות ואז כל מה שנשאר זה לאסוף אותו.

אז אני אומר - לכי לזיין את עצמך ממשלת ישראל ובואו נציף שנה הבאה את הארץ, או לפחות את המגירה ליד המיטה בקצת אופיום חביב.

בניגוד למה שנהוג לחשוב - אופיום הוא לא כזה נורא מבחינת ההשפעה, להפך,
    ההשפעה היא מאד מרגיעה ונעימה, מאד דומה להשפעה של חשיש, רק בלי המאנץ.
    2 דברים שכדאי לקחת בחשבון הם -
    א' - החרא ממכר, אז כדאי לעשות מקסימום פעם בשבוע
    ב' - אפשר די בקלות לעבור על המינון ולקחת מנת יתר, אז פשוט תתחילו בקטן ותתקדמו עד שתמצאו את הכמות שלכם.

מקווה שנכניס היגיון לעולם
    תהנו

2. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    אופיים אני לא ממליץ לאף אחד להשתמש אופאטיים בכללי ממכרים בצורה בלתי רגילה וגורמים לכאבים פזים קשים עם אתה לא משתמש

דודה אוהב/ת את זה.
  3. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    בתור אחד שבולס אופיאטים כהרגל, ממליץ בחום להימנע. מלבד התלות הנוראית, אנשים מסוימים, לדגומה; אני, חווים תופעות שליליות מכך כגון בחילות, עצירות וכו'. תסמיני הגמילה נוראיים בהרבה.

דודה אוהב/ת את זה.
  4. Hadar Revivo

Hadar Revivo חבר חדש

לייקים:
    1
    יש לך טעות קטנה, הזרעים של הפרג וגם הצמח עצמו הם חוקיים בישראל, מותר לגדל מותר להחזיק למטרת נוי, אסור כמובן להשתמש בסם שאפשר להפיק ממנו אבל מי באמת יכו לפקח על זה ..
    בכל מקרה אופיום לא מומלץ בכלל זה אחד הסמים הכי ממקרים שיש ולא בריא בכלל, זה שהוא קל לשימוש לא אומר שהוא לא מזיק,
    הרואין למשל בא גם מהפרג והתופעות שלו הם כמו האופיום רק יותר חזקות אז תבין בערך מה הולך שם מבחינת התמכרות.
    לסיכום- לא מומלץ בכלל ! תעשנו ירוק =]

דודה אוהב/ת את זה.
  5. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    פרג האופיום הוא אחד מארבעת הצמחים האסורים לגידול בישראל. גם אם הזרעים חוקיים, לזרוע אותם לא. האחרים הם קנאביס, קוקה ומין פרג נוסף שגם כן מכיל אופיום.

דודה אוהב/ת את זה.
  6. BigBud

BigBud חבר חדש

לייקים:
    1
    כמה שאלות:
    א. אתה בטוח שהפרג שנמכר בחנויות הוא פרג האופיום? הרי יש כמה וכמה סוגים...
    ב. בהנחה שמדובר בפרג האופיום, אתה יכול פשוט להכיו תה מהזרעים (Poppy Seed Tea) ולא לגדל.

אף פעם לא ניסיתי אופיום. ניסיתי אופייאטים אחרים, למי שרוצה את החוויה של אופיום רק חוקי ופחות ממכר - הייתי ממליץ על Kratom.

7. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    הרכיבים הפעילים מצויים בעיקר בנוזלים אשר הפרי מכיל ולא בזרעים עצמם. לכן מגדלים. אם כבר מגדלים צמח אסור, אז כבר קנאביס.

8. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    ניסיתי לפני שבוע להכין תה זרעים,
    די התבאסתי למען האמת כי זה לא עבד.
    לפי מה שהבנתי על חלק מהזרעים נמצאות שאריות של שרף (אופיום) בחלק החיצוני שלהם, אבל - רוב חבילות הזרעים עוברות שטיפה שמורידה את השרף הזה, זה בעצם מה שאתה רוצה לעשות עם זרעים שלא עברו שטיפה, בגלל שאו מתמוסס במים אתה בעצם שוטף את הזרעים, מסנן את הנוזל ושותה אותו,
    בכל אופן כנראה שהזרעים שמצאתי (בחנות טבע) היו כבר שטופים כי 500 גרם שלהם לא עשו לי כ-ל-ו-ם :|

סתם לידע כללי הדרך להכין את התה - למקרה שמישהו נתקל בזרעים טובים ולא שטופים (לפי מה שהבנתי הם צריכים להיות שחורים)
    לוקחים את הזרעים ושמים בבקבוק 2 ליטר,
    שופכים מים חמים (אפשר גם קרים אבל בשום אופן לא רותחים! המים צריכים להיות מתחת 70 מעלות, בוא נגיד שהכי טוב זה שיהיו פושרים) ככה שבדיוק יכסו את הזרעים,
    מוסיפים מיץ מ-2 לימונים
    מנערים לזה את הצורה במשך 10 דקות רצוף (די מתיש),
    פותחים את הפקק של הבקבוק ממש קצת ככה שישאר סגור אבל שהמים יוכלו לצאת, הופכים את הבקבוק וסוחטים את כל הנוזל,
    מוסיפים קצת סוכר בשביל הטעם ושותים,
    אפשר לעשות אחרי זה שטיפה שניה לזרעים אומרים שהיא מוציאה עוד 25% בערך.

מה שכן - צריך להיות מאד זהיר עם הדבר הזה כי החוזק של הזרעים כל כך משתנה ככה שאפילו 2 חבילות זרעים שנלקחו מאותו קציר יכולות להכיל כמות או שונה לגמרי אחת מהשניה,
    קשה לי להמליץ על מינון בגלל הדבר הזה אבל אני התחלתי עם 500 גרם,
    הדרך הכי בטוחה לעשות את זה זה לשתות ל-א-ט - ל-א-ט, אני שתיתי חצי, חיכיתי 40 דקות ואז עוד חצי. תהיו זהירים עם זה.

שימו לב: לפני כמה שנים איזה ילד (אוסטרלי נראה לי) הכין את התה (ממשהו כמו קילו וחצי או שלוש ק' של זרעים, לא זוכר בדיוק) ומת ממנת יתר !!! המשפחה שלו הקימה אתר אינטרנט שמזהיר ומסביר על תה אופיום.
    ברור שהוא השתמש בהרבה יותר מידי, אבל עדיין החוזק של האו על הזרעים יכול להיות מאד מאד לא אחיד - זהירות.

ד"א בקשר למה שעשן אמר - בתוך הזרעים אין כלום ככה שאין טעם לטחון אותם בבלנדר או משהו כזה, ויותר מזה טחינה בבלנדר רק תגרום להם לספוג נוזלים עם אלקלואידים ובכח להחליש את התה.

#8 woogs, ‏27/2/14
    נערך לאחרונה ב: ‏27/2/14
  9. satel47

satel47 חבר חדש

לייקים:
    2
    מכיר בחור אוסטרלי שמגדל... הבנתי שזה עושה ממש סבבה

10. CharlieBrown

CharlieBrown חבר חדש

לייקים:
    1
    אופיאטים.. מגרה מאוד. אבל לא תודה
    אם כבר לגדל, אז קנאביס כמו שעשן אמר

דודה אוהב/ת את זה.
  11. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אני נמנע משימוש באופיאטים ואמפיטמינים ( טוב אולי קצת md פה ושם אבל לא יותר מזה.. )
    אופיאנטים ואמפיטמינים הם סמי שקר שמלבישים לך משקפיים וורודות על עולם שחור ללא הצדקה.
    בכל אופן, לא ראיתי מישהו שהתפתח כבן אדם כתוצאה משימוש באופיאטים או אמפיטמינים ( למרות שאני לא אשקר לכם, זה כיף. )
    אבל בכל אופן אני ממליץ להימנע משימוש חוזר, תנסו פעם פעמיים, ותשכחו מזה.. לא בריא.

12. Bong

Bong חבר חדש

לייקים:
    2
    בקריז החזק הראשון שתקבלו מאופיום ומאופיאטים בכלל , אתם תצטערו על על הרגע שנולדתם!!!

דודה אוהב/ת את זה.
  13. שבק7

שבק7 חבר חדש

לייקים:
    0
    חחחחח קצת הגזמתה... אבל תרגישו חוויה לא נעימה בכלל

14. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    בתור אחד שסבל מתסמיני גמילה מאופטיאטים, יכול להעיד כי יותר מרק "חוויה לא נעימה בכלל".

רק על מנת להבהיר, נוזלי פרג האופיום - "אופיום", מכילים מגוון רכיבים פעילים. הבולטים שבהם כוללים מורפין ("מורפיום") וקודאין. גם ללא להתעמק בעובדה כי מורפין הוא קודמן להרואין וכל המשתמע מכך, החומרים מוגדרים כ"אופיאטים", על שם הצמח, ומכונים גם "נרקוטיקה". הכינוי "נרקומן" מקורו בנרקוטיקה ומתייחס לאדם המכור לנרקוטיקה - אופיאטים. מבין ה"סמים" הטבעיים, מדובר באחת הבחירות הממכרות ביותר, וכלל. נרקוטיקה פרמצבטית, כדוגמת אוקסיקודון (OxyContin, Targin, Percocet, OxyCod וכו') למעשה מופקת גם כן מפרג האופיום, ואוקסיקודון עצמו הוא סנתוז למחצה של מורפין.

כמו בכל דבר, גם כאן צפויות תופעות לוואי שליליות בטווח הקצר, גם בשימוש יחסית אחראי ובטוח, לפחות בחלק נכבד מן הצרכנים. למשל - בחילות, הקאות ועצירות.

כל אחד רשאי לעשות כרצונו, אך במידה ונמנעים מהרואין, ממליץ בחום להימנע גם מאופיום.

15. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אופיום זה אחד ממשכחי הכאבים הטובים ביותר יותר שקיימים, וכמו גראס הוא מצויין בשביל להחלים מפציעות ומחלות קשות.

זה לא אומר שצריך להיות חזירים ולאכול אותו כל יום כי אז תתחיל התמכרות וזה לא רעיון טוב,
    אבל מפעם לפעם זה לא יכול להזיק.

בסך הכל מה שהוא עושה הוא גורם לישנוניות ועפיצות, ושינה טובה,
    בגלל זה הוא מצויין בזמן החלמה...

כמו כל דבר, בשימוש נבון זה יכול להיות מאד נחמד.

16. Bong

Bong חבר חדש

לייקים:
    2
    אחי זה בכלל לא קל לעשן מפעם לפעם אופיום, וזה ממכר בטירוף והקרזים שלו בכלל לא קלים, תאמין לי שאתה לא רוצה להתמכר לזבל הזה, בתור אחד שהיה מכור לעישון הרואין , אני יודע טוב מאוד איך השקר של של האופיאטים עובד, לי לקח להתמכר להרואין במשך חצי שנה של שימוש מבוקר ואז בבום התמכרתי לשימוש יום יום אותו דבר האופיום רק אם קרזים יותר חלשים, איך גם בלתי נסבלים.

מה שאתה ממליץ פה זה מסוכן וממליץ לך לא להתקרב לדבר הזה יותר ומקווה מאוד בשבילך שאתה סתם כותב דברים שקראת באינטרנט ולא נייסת על אמת, אני הפסדתי מהזין הזה מעל 300 אלף שקל , וכמעט הפסדתי את משפחתי וחיי.

"וכן לא כולם התמכרו אני מכיר אנשים שמעל 10 שנים שנהנים מפס פה ושם של לבן וקוק פרסי. אבל תאמין לי שלא שווה הימור !!!"

#16 Bong, ‏2/3/14
    נערך לאחרונה ב: ‏2/3/14
    דודה אוהב/ת את זה.
  17. Roni_

Roni_ קנאביסט

לייקים:
    3
    אופיום זאת באמת אחת התרופות הכי טובות שיש , הוא לא משקר.
    תלוי בשביל מה אתה רוצה להשתמש, יום יום ולהתחיל להיות תלוי בזה?

18. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    אחת התרופות הכי טובות שיש? אולי הכי נפוצות שיש, במשככי כאבים, אבל מה זה מרפא?

דודה אוהב/ת את זה.
  19. Roni_

Roni_ קנאביסט

לייקים:
    3
    תאמין לי .. זו תרופה חזקה מאוד ולא סתם ייצרו את האופיום בשביל נרקומנים אלא זה התחיל בתרופה כמעט כמו כל הסמים הלא חוקיים

20. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    למשל על הראס אנחנו יודעים שהוא מפעיל מערכת שלמה בגוף שעוזרת להלחם במחלות עצביות, מחלות דלקתיות, גורם להרג של כל מיני תאים סרטניים, וכו'... אני באמת שואל כי עד עכשיו שמעתי רק על משככי כאבים אופיאטיים, כתרופה טיפולית אמיתית לא ידוע לי עליו כלום

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!