1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

COB Led

הנושא בפורום 'עיצוב חדרי גידול ואביזרים' פורסם ע"י RayDonovan, ‏17/5/17.

1. CobKits

CobKits חבר חדש

לייקים:
    4

1. אם זה 36V או 72 V אני חושב שזה כבר לא משנה לדיון.אבל בכל מקרה, אני לא מצאתי את הדגם שהם רושמים במפרט (CXB3590-35G-CD-N0H-00001). אבל אם תהפוך את האותיות, ותחפש NOHCD35G ,תגלה שיש רק אחד כזה במפרט (עמוד 6) לי זה היה מספיק בשביל להסיק שזה 36V. אם אתה חושב אחרת, יאללה. זה גם ככה לא משנה.
    2. אם אני לא טועה, אתה טענת שמה שמשפיע על הנצילות זה האמפר של המעגל, אני רק תיקנתי אותך ואמרתי שגם הV משפיע (הרי זה מכפלה). לא רואה איפה רשמתי שמשנים נצילות ע"י V אז אני לא מבין למה זה רלוונטי. (חוץ מסתם רצון להוציא אותי טועה)
    3. חידשת לי עם הדימר, רק כדי להבין, אם אני אכוון את הדימר ל50% אני עדיין אשתמש ב100% חשמל?
    4. אחרי מבט נוסף, יש שם 4 נורות cxb שבפוטנציאל שלהן יכולות להוציא~ 400W. שורה תחתונה, אני חושב ששנינו נסכים שלהפעיל אותן על 400W זה בזבזני בחשמל ומאבד מהיעילות ותאכלס מאבד קצת את הפואנטה של לד
    5. מה שהתכוונתי זה לפשט את נושא הלד בשביל הבחור שפתח את האשכול, כדי שהוא יוכל להבין בשפה שלו ובלי להתעמק יותר מדי איזה אופציה טובה יותר מבין השתיים.

#21 CobKits, ‏24/5/17
    נערך לאחרונה ב: ‏30/5/17
  2. שמיל החתול

שמיל החתול קנאביסט

לייקים:
    176

זרם זה ההגדרה וולט זה היחדות ( כמו משקל וגרמי) מתח ואמפר אותו דבר.

-יש לך בגרפים אמפר טמפ וולט ושינוים בנצילות.
    הדרייבר צורך זרם ומתח קבועים ( בדר"כ בין 110 ל104 אחוז מהמעגל) , הדיימר משתמש בנגד שמתבטא בהורדה של הוולט או אמפר שיוצא מהדרייבר ובחום.

מנורה שבנוייה נכון תהיה בכמה מעגלים כדאי לשנות את האור ( נגיד חצי מהציפים מחוברי במעגל אחד עם מתג)

W זה V*A ,

3. Some0ne

Some0ne קנאביסט

לייקים:
    147
    גבר לא בא נגדך או משהוא
    פשוט למדתי חשמל
    אי עם תעודה של חשמלאי תאמת שלא התעסקתי עם חשמל 3 שנים אבל עדיין זוכר את הבסיס
    תבדוק את עצמך
    כך ציטוט מווקפדיה
    בחשמל, מתח חשמלי הוא ההפרש בפוטנציאל החשמלי בין שתי נקודות במרחב. המתח מסומן באות V ונמדד במערכת היחידות הבינלאומית בוולט.
    באתי רק לתקן
    מתח זה ההגדרה וולט זה היחידות

עכשיו בקשר ללד לפי מה שהבנתי כולם בונים תלדים בטור
    אבל אתה אמרתה שבטור זה לא טוב?! תקן אותי עם אני טועה

CobKits אוהב/ת את זה.
  4. שמיל החתול

שמיל החתול קנאביסט

לייקים:
    176
    2. מה שמשפיע על הנצילות זה רק המתח, כמות המטענים במוליך הוא הזרם שנמדד בוולט. זרם חשמלי הוא מדד לתנועה מכוונת של מטען חשמלי נטו.

נסה לפשט את כמו צינור מים שהוולט יותר גבוה- ההתנגדות יותר קטנה או צינור בקוטר יותר גדול.
    שהאמפר יותר גבוה הזרם של המים יותר חזק.

4 המנורה צורכת בדיוק 320W , אלא מבין את ההגיון של 400W זה בזבזני, השאלה כמה PPFD יהיה וכמה גרם לוואט תקבל, מעל 800 PPFD תוכל להגיע ל 1.5-2 גרם לוואט. וזה המדד היחיד לבזבזנות כמה השקעת בשביל התוצאה

5. Some0ne

Some0ne קנאביסט

לייקים:
    147
    כתבתה ש..
    לא מכיר יצרן אחד שמגביר נצילות ע"י וולט זה מנוגד להגיון

אבל זה מה שעושים עם הלד הזה...נכון?
    מגבירם ומורידים עם וולט
    וכשמורידים את המתח גם ההספק יורד ככה שעם נגיד יש לי 1000W
    אז אני מוריד אותו ל200W אז הוואט שהוא יח לי מהשקע יהיה 200W נכו?

6. שמיל החתול

שמיל החתול קנאביסט

לייקים:
    176

אפשר גם בטור וגם במקביל.

עם המנורה הספציפית הזאת הדרייבר מוריד אמפר ( כי הוא בנוי לעבוד במקביל, שומר על מתח של 33-37 והעימעום עובד על האמפר)

הדרייבר לוקח אותו כמות W מהקיר העימעום מחובר ביצאה שלו

ההשפעה של הוולט על הנצילות היא לא משמעותית לעומת ההשפעה של האמפר, ועמייצרים אותם כככה שיוכלו לקבל קצת יותר קצת פחות.

אפשר לחבר בטור או במקביל, הרוב מחברים בטור כי זה יותר נוח (פחות חיווט ויותר בטוח)

7. Some0ne

Some0ne קנאביסט

לייקים:
    147
    הצלחתי להבין תודה על המידע

שמיל החתול אוהב/ת את זה.
  8. ban

ban חבר חדש

לייקים:
    2
    אני אישית הייתי מקשיב לחתול אחי גם לי הוא עזר לסדר את הראש לגבי מנורת לד..:)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!