1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

צריך עזרה בנוגע לשמן / אבקנים שנצברו

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Abysm92, ‏27/5/17.

1. Abysm92

Abysm92 חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן אחים, אני כוסס בעזרת מספריים בכוס תקופה די ארוכה וכל התחתית כבר מלאה שמן / אבקנים שיצטברו ואין לי מושג איך לגרד או לאחד את זה אנערף, מבלי לגרד זכוכית בטעות מהכוס (אני לא רוצה לעשן זכוכית :eek:), לא יודע אם אולי יש איזה סוג של נוזל לא מזיק שיכול לעזור או איזה כלי מיוחד שלא ישבור לי זכוכית בטעות. רעיונות? בינתיים אני ממשיך לכסס בשחור שבתחתית במהין הנחה שזה נטפס על הטבק טיפה או על הירקת

2. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    -אתה יכול לחמם טיפה את הכוס ולגרד בעדינות עם משהו..
    -אתה יכול לשים קצת אלכוהול 95% לתת לזה לעמוד לילה עם מכסה ואז לשפוך לפיירקס ולאדות את האלכוהל מעל סיר עם מים על פלטה( חפש בן מארי בגוגל..)
    אבל קח בחשבון שאם הכמות שאתה רואה בעין לא גדולה ואתה גם ככה קוסס גם טבק עם כל הסיפור אז יש מצב שזה לא שווה את העבודה ואתה רואה גם הרבה שאריות טבק ובכללי לא הייתי ממליץ לך לעשות את כל זה בשביל בופ קטן ומזוהם בטבק..
    תתחיל לעבוד עם גריינגר אחי;) אפילו שתי גריינדרים, אחד לפארש ואחד לגאנג'ה ואז תוכל לאסוף אבקנים נקיים בלי רעל:)

3. Abysm92

Abysm92 חבר חדש

לייקים:
    0
    יש לי גריינדרים אבל פחות מאמין בהם, עם מספריים אני עושה לך חול מהפרחים, גריינדר נורמלי לא יגיע קרוב לזה.
    טוב לא נורא נשאיר תעסק ככה, תודה על התגובה

4. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    אמונה זה משהו שאני לא חזק בו חחח אני יותר בקטע של פרקטיקה אבל כל אחד ומה שנח לו אחי;)
    בהצלחה:)

canna420 אוהב/ת את זה.
  5. LipTheGreat

LipTheGreat קנאביסט

לייקים:
    29
    שים במקפיא, כמה שעות, הכל יצא כמו שצריך ובלי בעיות.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!