1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אז למה בעצם אין היום LSD?

הנושא בפורום 'כימיה, ביולוגיה ודברים של חנונים' פורסם ע"י שולגין, ‏29/5/17.

1. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    שולגין ציין פה מספר פעמים שיצא לו לצרוך LSD גם בתקופה האחרונה.וההבדל עדיין שם.אז איך זה שהוא צרך חומר מסוים בשנות ה90',הפסיק לצרוך אותו,המשיך לצרוך כימיקלים שנמכרו כLSD,ואז,כשפגש שוב בחומר המקורי,ישר הבחין בזה?

יצא לי להתנסות פעמיים בחומר המקורי,ואלו היו הפעמים הראשונות שלי.לאחר כמה חודשים צרכתי את אחד הקרטונים האיכותיים שיש לדארקנט להציע,וישר הבחנתי בהבדל.
    אני מבין מה אתה כותב,ולפני שזכיתי להתנסות במולקולה המקורית חשבתי גם ככה.אמרתי לעצמי "מה הסיכוי שכל החומרים שנמכרים היום כLSD הם לא LSD,זה נשמע מטופש".ואז הבנתי כמה טעיתי.
    פסקתי מלצרוך את החומרים האלה,כי הם לא מועילים לי.הם מעבירים אחלה של חוויה,אבל היא לא עושה כלום.זה גורם לי להרגיש מגוחך,שאני צורך 200 מיקרו של אחד הקריסטלים הכי איכותיים שאפשר למצוא,ומחפש את מה שחוויתי מ125 מיקרו של LSD.

רציתי לציין גם שעברו 7 חודשים מאז הטריפים הראשונים,ואני עדיין מרגיש את השינויים שהם מביאים איתם.

2. Hagbard

Hagbard חבר חדש

לייקים:
    23
    יש לזה הסבר פשוט מאוד, תגידו לי אתם אם הוא מתאים למקרה או לא.
    כאשר שולגין טעם שוב מהאסיד ה"אמיתי", האם הוא ידע מראש שזה אסיד "אמיתי"? אני מנחש שכן, שזה הגיע מהכיוון ה"אמיתי" שלו.
    ואז הראש שלו כבר הכין את עצמו לכך שהוא לוקח אסיד אמיתי (זה ה-SET החשוב להזכירכם !) והוא אכן קיבל טריפ "משמעותי" יותר מאשר כל הטריפים שהוא נכנס אליהם במחשבה "אני בודק עכשיו אסיד לא אמיתי". אתם מסכימים שזה יכול להיות מצב שקורה? שולגין, דולטה, האם ניסיתם את האסיד האמיתי כחלק מ-blind test - ז"א לא יודעים מה אתם לוקחים - או שמראש ידעתם שזה אסיד "אמיתי"? אתם מבינים איך זה יכול להשפיע על הציפיות ועל הטריפ?

דולטה, הסיפור שלך נשמע לי דומה. ז"א, אתה לפני שעשית אסיד פעם ראשונה כבר קראת פה בפורום (תקן אותי אם אני טועה). אז כבר התחלת להשתכנע בטענותיו של שולגין, או לכל הפחות זה נטע את הספק בראשך. ואז למזלך יצא לך לטעום ממה ששולגין טוען שהוא אמיתי, בתור טריפ ראשון, והיה לך טריפ מצויין. סבבה, עדיין טריפ ראשון, מחומר שהוא טוב... לא מאוד מפתיע...
    ואז עשית עוד טריפ מחומר שידעת שהוא לא "אסיד אמיתי" ואיזה הפתעה - גילית שזה לא אסיד אמיתי :)
    מכירים את ROBERT ANTON WILSON? סופר מאוד מגניב, בכל מקרה, באחד הספרים שלו הוא מדבר על כך שהמוח מחולק ל-2 חלקים: THE THINKER ו-THE PROVER. ה"חושב" מטרתו לחשוב על דברים, וה"פרובר"... מטרתו למצוא להם הוכחות. הוא טוען שככה כולנו עובדים. אז אם אתם נכנסים לאסיד משוכנעים או אפילו בספק האם זה אסיד אמיתי או לא, ה-PROVER די בקלות יכול לנתב אתכם לטריפ לא משמעותי...

דולטה, אתה חושב שכל טריפ של אסיד אמיתי מביא איתו שינוי? שכולם זכירים 100%?
    אתה חושב שילדי פרחים משנות 60-70 זוכרים כל אחד מעשרות/מאות הטריפים שלהם? שכל אחד היה משמעותי? קצת נאיבי לא?

לסיכום, זו בערך הנקודה שרציתי להעביר:
    ההסבר לחוויות שלך ושל שולגין נראה לי פשוט: שניכם ידעתם מראש מה אתם מקבלים - אסיד "אמיתי" או "מזויף" - והטריפ שלכם היה בהתאם. זה בדיוק ה-SET שמאוד משמעותי לטריפ. האם בכל טריפ של אסיד "אמיתי" ידעתם מראש שזה "אמיתי" (כי זה הגיע מהכיוון ה"אמיתי"/ממישהו שאתם מאמינים לו)? אם זה המצב, ולא עשיתם בדיקה עיוורת, זה מחזק את הנקודה שלי.

MrGreen, SaltyNippel ו-kingstar אוהבים את זה.
  3. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    http://forum.קנאביס.com/index.php?threads/למה-בעצם-להילחם-נגד-כל-העולם.17197/#post-120226

4. Hagbard

Hagbard חבר חדש

לייקים:
    23
    קראתי את השרשור, לא רואה שם שמשהו שקשור לשאלות ששאלתי. הדיון כרגע הוא לא על למה אתה עושה את זה אלא על האם יש דברים בגו.
    אני חושב שאתה בא ממקום טוב. שהכוונות שלך טובות. אבל אני גם תוהה האם אתה נלחם בטחנות רוח ובדרך מגייס אנשים שיצטרפו למלחמה הדמיונית הזו.
    נתתי כמה טענות בסיסיות וענייניות שאני מזמין אותך לענות עליהן. הנה סיכומון.
    1. אתה לא יכול להגיד לבחור "חובת ההוכחה היא עליך שיש LSD אמיתי". חובת ההוכחה שאין LSD אמיתי היא עליך. בשניות אפשר למצוא ברדיט תוצאות בדיקה של Energy Control. אתה טוען ש-EC מושחתים, לא אמינים? חובת ההוכחה עליך.
    2. נתתי את הדוגמה שאני לא יכול להשוות סטלות וויד עכשיו לסטלות וויד של פעם, אני זוכר את הראשונות בתור הרבה יותר עוצמתיות וכיפיות. זה לא מרמז על כך שאין וויד אמיתי היום בעולם. לא ככה?
    3. שאלתי: "תדמיין בבקשה את המצב ההיפותטי שאתה טועה. במצב כזה, אתה מבין מה הטיעונים שלך עושים לאנשים?"
    4. בתגובה לדולטה, נתתי הסבר פשוט ואפשרי לאיך אתם מרגישים ש"עדיין יש אסיד אמיתי". שאלתי שאלה, בפעמים שהיו לך טריפים של אסיד אמיתי - ידעת מראש שזה "אסיד אמיתי"?
      האם מתישהו עשית בדיקה עיוורת בנושא? או שלכל טריפ אתה בא עם הסיווג "אסיד מהרחוב - לא אמיתי, אסיד מהכיוון הנדיר שלי בחו"ל - אמיתי"?
    5. אתה לא חושב שהמחשבות "איזה בעסה אני לוקח עכשיו אסיד לא אמיתי שלא יביא לי שום טריפ אמיתי" ו"איזה כיף אני לוקח אסיד אמיתי נדיר שיראה לי מה זה אהבה" יכולות להשפיע על הטריפ וליצור מציאות?
    זה רק סיכומון של הנקודות שרציתי לעלות והאמת לדעתי חבל שהתעלמת בצורה די גורפת מכל התוכן. אשמח לקרוא את תגובתך.

MrGreen אוהב/ת את זה.
  5. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    תעבור על הפוסטים שלי בפורום, אתה תמצא תשובות לכל השאלות שלך.

חג שמח!

6. Hagbard

Hagbard חבר חדש

לייקים:
    23
    שולגין, כבר עברתי בעבר על הודעות שלך בפורום. אני לא הולך עכשיו לחפור שוב על ההיסטוריה של הפורום בתקווה למצוא תשובות ל5 שאלות פשוטות ששאלתי. אתה לא יכול לנהל דיון? אני שואל שאלות פשוטות וענייניות, חלק מהן אפילו "כן/לא", ומרגיש שאתה מתחמק.

MrGreen אוהב/ת את זה.
  7. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אני לא מעוניין לנהל דיון עם טרולים.

8. Hagbard

Hagbard חבר חדש

לייקים:
    23
    וואו. עכשיו הגזמת לגמרי. אני טרול?! מה בדיוק עשיתי שגורם לך להגיד שאני טרול?
    שאלתי שאלות ענייניות, אתה מתחמק ואז קורא לי טרול. האמת שזה נמוך מאוד, לא ציפיתי לזה.

אולי על השאלה הזו תהיה מוכן לענות לי,
    מה עשיתי שגורם לך להגיד שאני טרול?

MrGreen אוהב/ת את זה.
  9. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    אני לא מסכים איתך.אני מזכיר לך שלא התנסתי בשום חומר פסיכדלי לפני כן.
    כשאכלתי את מה שנמכר בדארקנט,ציפיתי בדיוק למה שחוויתי מLSD.המוח שלי לא הכיר משהו אחר,לא היה לי נסיון עם פסיכדלים אחרים שהייתי יכל להגיד "טוב,אולי זה יהיה ככה,ואולי זה יהיה ככה".רציתי וחיכיתי לקבל LSD.ולמרבה הצער זה לא קרה.אתה פשוט מרגיש שאתה צורך חומר אחר.הset n setting משפיע על הטריפ,אבל הוא משפיע על מה שאני שומע ומרגיש 7 חודשים אחרי?אני לא חושב ככה.מוזיקה ששמעתי בזמן הטריפים האלה נחרטה לי בתוך המוח,ועד עכשיו אני שומע אותה ומבין אותה.להבדיל ממוזיקה ששמעתי על LSD מודרני,שכל הרוח יוצאת לה מהמפרשים בוקר אחרי הטריפ.

כתבתי את זה כבר כמה וכמה פעמים,כשזה LSD,מרגישים את זה.הטריפ אף פעם לא נגמר אחרי כמה שעות.

10. Hagbard

Hagbard חבר חדש

לייקים:
    23
    כתבת "ציפיתי בדיוק למה שחוויתי מLSD.".
    אבל אני רוצה להבין האם כשלקחת מהאסיד של שולגין ידעת שזה לכאורה "אסיד אמיתי", ואז אחרי חודשים שלקחת אסיד מהדארקנט כבר חשבת "זה אסיד מהדארקנט אז כנראה הוא לא אמיתי". ז"א היה לך ספק לגבי האיכות שלו.
    השאלה שלי היא כזו, האם ב-100% "ציפית בדיוק למה שחווית מLSD" או שבאיזשהו מקום היה לך ספק, ציפית לפחות, כי כבר הכרת את הטיעונים של שולגין וחשבת שאסיד מהדארקנט הוא כנראה לא אמיתי?

11. Umus

Umus קנאביסט

לייקים:
    48
    שולגין, ממה שהבנתי, הכול מסתכם בכך שאתה ודולטה זכיתם לאכול מעץ הדעת וכעת אתם רואים את מה שכל שאר בני האדם העיוורים לא יראו עד שהם לא יאכלו גם מהעץ.

ולכן, בשורה התחתונה, ההוכחה היחידה שאדם יכול לקבל לגבי קיומו של LSD אמיתי היא לצרוך ממנו?

אני לא סקפטי לגביך, אני מאמין שכוונותך טהורות.
    פשוט מאוכזב מכך שאין לך שום הוכחה מדעית, אלא "אני זכיתי לצרוך מהדבר האמיתי ועד שלא תנסו גם פשוט תיהיו חייבים להאמין".

מבין למה אנשים עלולים להיות מעט סקפטיים?

#31 Umus, ‏1/6/17
    נערך לאחרונה ב: ‏1/6/17
    מומין טרול אוהב/ת את זה.
  12. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אני אתאיסט, אז כן, בהחלט יכול להבין למה אנשים סקפטיים. צריך להיות מטומטם בשביל להאמין במשהו דמיוני שמעולם לא ראית ואין שום הוכחה לכך שהוא קיים. לא ככה? :)

CostaElMalek אוהב/ת את זה.
  13. Hagbard

Hagbard חבר חדש

לייקים:
    23
    למה אתה לא עונה לי? שאלתי שאלות בנימוס, באתי לדון, אתה קורא לי טרול בלי סיבה ואז מתעלם...?

14. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    קודם כל זה לא היה האסיד של שולגין.פשוט צרכנו את אותו הבאץ'.
    אני לא מצליח להבין את מה שאתה מנסה להסביר.אז אני יאכל עכשיו 700 מיקרו של אסיד מודרני,אבל אגיד לעצמי בראש "אסיד מודרני לא באמת ישפיע",אתה חושב שאני לא אעבור טריפ אינטנסיבי בגלל זה?
    בין אם יש ספק או אין ספק,הוא לא מה שקובע את הטריפ כולו.אם החומר מספיק חזק,הספק הזה ילך לאלף עזאזל יחד עם האגו שלך ואז ישאר רק החומר שנמצא במוח .

15. Hagbard

Hagbard חבר חדש

לייקים:
    23
    סבבה, הבאץ' - זה מה שהתכוונתי.
    וכן, בגדול הבנת. אני אומר שהמחשבה הזו משפיעה. ברור שאם תיקח 700 מיקרו של אסיד מודרני בכל מקרה יהיה לך טריפ אינטנסיבי. אבל אם יהיה לך טריפ אינטנסיבי ופתאום תתחיל לחשוב "רגע מה אכלתי בכלל? אולי זה לא LSD? אולי זה DOB ש700 מיקרו שלו זה אוברדוז? אולי אני הולך למות?!" זו מחשבה בעייתית. היא יכולה להכניס אותך לטריפ רע. זה ישפיע על איך שהטריפ ירגיש לך.

אז לא צריך להגזים וללכת ל700 מיקרו, הטענה המקורית שלי לא הייתה על זה.
    אני לא אומר שמחשבה כזו תכניס אותך לטריפ רע ב-150 מיק. אבל אני כן אומר: באיזשהו מקום מחשבה יוצרת מציאות והמחשבה "מה שלקחתי הוא לא אמיתי או לא איכותי" עלולה לגרום להרגשה שמה שלקחתי הוא לא אמיתי או לא איכותי.
    ואותו הדבר להפך.

ורק כדי עוד קצת להמחיש את הנקודה.
    אם מישהו היה אומר לכם "אני רוצה לקחת אסיד פעם ראשונה כבר תקופה. התארגנתי לפני חודשיים והקרטונים בארון. אני עכשיו בתקופה לא טובה, ממש מבואס, חברה שלי זרקה אותי, אני מרגיש שאני לא עצמי מנטלית... המחשבות משגעות אותי, מרגיש שאם אני אקח אסיד אני בטוח אתפלף... אבל ההורים שלי לא בבית ומשעמם לי, כדאי לי לקחת היום?"
    הייתם אומרים לו לקחת עם הגישה הזו? או שעדיף שלא יקח? כנראה שלא כדאי לקחת עם מצב מנטלי כזה, נכון? ולמה - כי המחשבות יוצרות מציאות. כמו שסקאלי אמר בראיון עם שולגין, הוא חושב שאסיד הוא מגבר ולא שיש לו איזשהי הודעה משלו. קיצור, המצב המנטלי, הסט - ודאי שמשפיע על אופי ועוצמת הטריפ.

De_Vinci אוהב/ת את זה.
  16. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    אני מבין את כל מה שאתה אומר לגבי זה שמחשבות מאד משפיעות על הטריפ,אבל אתה שוכח מכל השאר.אתה שוכח מהחומר עצמו.החומר נותן את ההשפעה שלו.זה כל ההבדל.ההשפעה של החומר.השילוב של הויזואלים עם המוזיקה,מה שאתה מרגיש,מה שאתה חווה ואיך זה משפיע עליך כבן אדם.
    לפי החוויות שלי,ההבדל הגדול מעבר למה שציינתי למעלה,זה שהאסיד המודרני לא הרגיש לי כאילו הוא בכלל מסוגל לשנות או לתקן אותי.הרגיש לי כאילו האגו שלי פתאום עמיד מידי,החומר לא היה מסוגל לפרוץ פנימה,לא נפתחו דלתות חדשות.כל הטריפ הייתי שמח וסבבה.בזמן הטריפ עלו לי מחשבות לא נעימות,ולא קרה כלום ! הן באו והלכו.
    החומר המקורי מציף את כל התת מודע,כל העניינים שלא סגורים אצלך,ומטפל בהם.זה לא בהכרח צריך להיות ריב עם חברה או מצב חברתי רע,שאלו עניינים שאתה מודע להם,הLSD נכנס לעומק ומסדר שם את הדברים.אתה לא בהכרח מודע למה אתה פתאום עובר גהינום כשלפני כמה דקות היית מאושר,אבל אחרי הקרב הזה,אתה מרגיש הרבה יותר טוב,וזה נשמר אצלך.
    הטריפים עם החומר המקורי היו כל כך אינטנסיבים,הכל פשוט משתלב לך,המוזיקה,הויזואלים,המחשבות,התת מודע,הכל הופך לגל אחד גדול.אסיד מודרני לא העביר לי חוויות כאלה,אפילו לא קרוב.יש הבדל בין להיות ספקן לגבי החומר שאתה צורך לבין לצרוך 2 חומרים שונים.אתה חייב להבין שההבדל הוא תהומי,לא עניין של סט אנד סטינג,זה פשוט חומר שונה.כמו לשתות שוקו ולשתות מיץ תפוחים.
    תאמין לי שהייתי רוצה שהחומר מהדארקנט היה מעביר לי אותה חוויה.אני רואה איך אנשים מתנהגים איך שצרכו חומרים מהדארקנט,ואיך הם מתייחסים לחוויות שלהם,זה דוחה אחי.בשבילם זה "סטלה",והסיבה היחידה שהם רוצים לאכל קרטון זה כי זה כיף להם.אני חלילה לא מתנשא על אף אדם ועל החוויות שהוא עבר,אבל אם יפול לאנשים כאלה LSD אמיתי ליד,וכשהם ירגישו איך האגו שלהם מתפרק ,ויחוו את הגהינום בהתגלמותו,הם ישתנו לעד.הם יבינו שLSD זה לא סטלה,ולא המסיבות של היום,ולא psy trance מודרני ומרובע,ולא מערבבים את זה עם אלכוהול ושאר כימיקלים.זו תרופה.

17. De_Vinci

De_Vinci קנאביסט

לייקים:
    32
    אתה באמת חוזר על התיאורים של ההשפעות של לסד-25
    אבל פעם הבאה תארגנו באץ' לכל הפורום, לא ככה?

18. De_Vinci

De_Vinci קנאביסט

לייקים:
    32
    אתה צריך להבין, שולגין מאוד מאוד סקפטי לגבי החומר שהוא צורך, הוא לא יאמין אם יביאו לו לסד ויגידו לו שזה החומר האמיתי. הוא פשוט יבדוק ויקבע בעצמו. אין סיכוי שלפני שהוא ניסה חומר הוא יצא מנקודת הנחה שזה לסד אמיתי! כי כל הטענה שלו היא שהחומר הזה נדיר אחושילינג, הוא טוען ש99.9% מהחומרים שיפלו לו לידיים לא יהיו לסד אמיתי.
    הדבר האחרון שהוא יעשה זה להיות בטוח שחומר מסוים הוא לסד אמיתי לפני שהוא ניסה אותו.
    לפיכך, רק אם הלסד הזה יגרום לו לטריפ מיוחד מהרגיל, הוא יקבע שזה לסד אמיתי.
    תחשוב על זה, בטח קרה לו כבר עשרות פעמים שהביאו לו חומר בטענה שהוא הדבר האמיתי, והוא ניסה והרגיש את הטריפ הרגיל של לסד מודרני.

בקיצור הטיעון שלך לא מחזיק הרבה.

19. Hagbard

Hagbard חבר חדש

לייקים:
    23
    סבבה. אני שמח שהגענו לאיזשהי הבנה, נראה שאתה הבנת את הנקודה שלי ואני חושב שאני מבין את הנקודה שלך. רציתי להביא לתשומת לב האנשים את העניין שהמחשבה "זה לא אסיד אמיתי" עלולה לגרום לאסיד להרגיש לא אמיתי. אתה אומר שההבדל כל כך תהומי שאין לך ספק שזה לא רק זה, אלא שאלה דברים שונים בתכלית. סבבה :)
    אני סקרן, אתה יכול לכתוב מה היה המינון שלקחת בטריפים המשמעותים האלה?

ידידי, תראה מה קורה פה... אתה מדבר בשם שולגין כאשר כל מה שביקשתי זה את ההבהרות האלה ממנו בעצמו. אל תגיד אין סיכוי, מאיפה אתה יודע מאיזה נקודות הנחה הוא יוצא? הנה דוגמה שנראית לי מאוד מציאותית: יש לו כמה חברים, אולי אפילו מלפני עשרות שנים , בחו"ל, שהוא משוכנע מסיבות כאלה ואחרות שעדיין יש להם אסיד אמיתי. פעם בכמה זמן הם מצליחים להשיג בשבילו ומפנקים אותו. ואז הוא מקבל משהו שהוא שמע מאנשים אמינים שהוא אסיד אמיתי, מנסה אותו, ומגלה כמו שהוא חשב - שזה אסיד אמיתי.

אבל תבין, אם מה שאתה אומר נכון, כל מה ששולגין היה צריך לעשות זה להגיד את זה! זה מה ששאלתי! האם הוא יוצא מנקודות הנחה כשהוא טועם קרטונים!
    הוא לא ענה, ולא רק שהוא לא ענה - תראה באיזה אופן הוא לא ענה.

אתה כותב שהטיעון שלי לא מחזיק הרבה, אבל זה רק כי אתה מדמיין את התשובה של שולגין. בשביל זה בדיוק העלתי את זה ושאלתי את השאלה, כדי לראות האם הטיעון מחזיק משהו או לא 100%. כדי להראות שהטיעון באמת לא מחזיק הרבה - כל מה ששולגין היה צריך לעשות, זה רק לענות על השאלות.

20. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    125 מיקרו בשניהם.זה כל מה שהיה לי.
    בקשר למקור של האסיד האמיתי.אני באמת לא יודע מאיפה הוא מגיע,אבל אף אחד לא מייצר את החומר הזה בכמויות קטנות סתם.זה לא משהו שיש באיזשהוא מארקט,או בשום מקום אחר.מדובר באנשים שמייצרים את החומר הזה כי הם יודעים מה מסתובב בחוץ,והם לא מוכנים לקבל את זה.הדבר האחרון שגרם לי או לשולגין להרגיש את מה שהרגשנו מהבאץ' הזה היא הטענה שהוא מגיע ממקור אמין.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!