1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

למה בעצם להילחם נגד כל העולם?

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י שולגין, ‏31/5/17.

1. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    בשביל להיות בטוח כמוני אתה חייב לצרוך את החומר הזה. אין אופציה אחרת. גם אם יפרסמו עכשיו מחקר שנעשה באוניברסיטת הרווארד שקובע שה-LSD של הופמן לא קיים כבר 20 שנה אתה עדיין לא תהיה בטוח. למה? כי איך יכול להיות שמה שמוכרים לך במשך שנים זה שקר? איך יכול להיות שסוחר הסמים שלך שהוא כמו אחיך משקר לך? איך יכול להיות שהממשלות לא רוצות בטובתך? זה נורא קונספירטיבי ולא הגיוני.

ואני עדיין לא מקבל ממך תשובה. אם החומר שאתה צורך הוא כל כך נפלא ומדהים ומשנה עולמות, למה כל כך אכפת לך מהפיקציה הזו שאני מדבר עליה? אני הרי אדם הזוי שכנראה אכל יותר מדי טריפים בחייו וטיגן לעצמו את המוח. או שלא?

אני לא מצפה שהעזרה תגיע מהפורום. אני לא מצפה שאנשים יקראו את הטענות שלי ויהפכו ללוחמי פסיכדליה. אני כן מקווה שהעיניים הנכונות קוראות את הדברים שלי ועושות עם זה משהו. מה שאתה בוחר לעשות עם הדברים שאני כותב זו ההחלטה שלך.

2. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    א. אני מרגיש שהם עזרו לי בהרבה פרספקטיבות.

ב. אנחנו תמיד נהיה במרדף אחר החומר מגביר התודעה המושלם שקיים במצב הנוכחי.

לא מן הנמנע שיש חומרים שלא פותחו עדין (ואני לא מכניס לדיון חומרים טבעיים) שעוצמתם מבחינה תודעתית תהיה עשרות מונים מ-lsd.

אם טיעונך אמיתיים אז אני רוצה לצרוך חומר טוב יותר, כמו שאם יצא חומר טוב יותר מ-lsd לפיתוח התודעה גם אותו ארצה לצרוך (מסיבות אישיות ובגלל שזה קשור ישירות לתחומים שאני אוהב ועוסק בהם). מקווה שזו תשובה משביעת רצון והגיונית.

והינה אתה אומר בעצמך שבשביל להיות בטוח כמוך אני צריך לצרוך את אותי החומר שצרכת מכאן שסה״כ אתה מבין מניין החשיבה שלי מגיע. כלומר אתה בעצמך מבין שמאוד קשה להבין את מה שאתה אומר בלי לנסות את אותו דבר (ד״א על מחקר של צוות מנוסה מהשורה הראשונה בהרווארד הייתי מסתמך בעניים עצומות ומשוכנע כמעט בן רגע - אבל הדברים שלהם יהיו צריכים להיות מגובות בהרבה עובדות מדעיות ניסיות).

עכשיו אשאל אותך שאלה, אם לא הייתה צורך מהחומר האמיתי, לא הייתה סקפטי כמו רבים כאן? לא הייתי מבקש תשובות לשאלות? הייתה מקבל דברים של מישהו בלי לחקור לעומק?

3. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    כנראה שחלה פה אי הבנה. חבר, אני לא כאן בשביל לשכנע אותך שמה שאתה צורך זה לא LSD. אני כאן בשביל לעזור לאנשים שרוצים ללמוד על החומר הזה עוד דברים מלבד השקרים שמספרים להם ברחוב ובאינטרנט. מי שרוצה לקבל את העזרה שלי מקבל אותה. מי שמגיע לכאן בשביל לריב לא ישיג את המטרה שלו.

אם לא הייתי צורך את החומר האמיתי לא הייתי כאן עכשיו.

4. Hagbard

Hagbard חבר חדש

לייקים:
    23
    הזוי. הפוך כרגיל. אתה זה שמכניס סרטים לראש של אנשים, ואז שואל "למה להכניס ראש בריא למיטה חולה"?! אתה לא מבין שזה מה שאתה עושה פה?! אתה מכניס אנשים לסרט הזה שלך! אחרי שאתה טוען טענות כאלה קשות נגד ה-LSD, אתה מתפלא שאנשים באים אליך בשאלות?!

בהודעה אחרת כתבת לקינגסטאר "ואני עדיין לא מקבל ממך תשובה", הא ממש יפה לך. מחכה לתשובה. ברוך הבא למועדון. נאה דורש נאה מקיים. אחרי שאתה לא עונה לשאלות ענייניות איך לך זכות לדרוש מאחרים מתשובה.

5. Hagbard

Hagbard חבר חדש

לייקים:
    23
    אני רוצה להדגיש משהו. אתה זה שנוטע את הספק בלב האנשים. אז אחרי זה להיתמם ולהגיד "מה שאני לא מבין זה למה אתה עושה את זה לעצמך. אם אתה נהנה מהחוויות שלך וחושב שהן זהות לחוויות שלי ושל עוד מיליוני אנשים שחוו LSD אמיתי, למה להכניס ראש בריא למיטה חולה?"
    זה ממש לא לעניין. מגוחך.

kingstar אוהב/ת את זה.
  6. Umus

Umus קנאביסט

לייקים:
    48
    תפסיקו לבלבל את השכל, אתם לא מבינים שאף אחד לא פה כדי להתווכח איתכם או לנסות לשכנע אתכם? אתם רוצים להאמין - ברוכים הבאים, אתם לא מאמינים וחושבים שזאת תיאוריה מקושקשת? מוזמנים להמשיך לצרוך את החומרים שלכם, ליהנות מהם ולהתפתח מהם.

אם החלטתם שזאת תיאוריה הזויה, לכו להתעסק בעניינים שלכם! למה שתשקיעו מאמץ על ויכוח עם טרול?
    כנראה שאתם מרגישים שמשהו בחומרים שאתם צורכים לא עושה את העבודה כמו שצריך, אחרת לא הייתם נלחמים בשארית כוחכם כדי לבטל את הספק שצץ אצלכם.

הוכחות מדעיות מאוניברסיטאות לא תקבלו פה, יש פה מידע מסוג שונה.
    מוזמנים להשתמש בו בחכמה במקום להציק ולגרור לדיונים שלא מובילים לשום מקום.

doltaraneik אוהב/ת את זה.
  7. Hagbard

Hagbard חבר חדש

לייקים:
    23
    הסיבה פשוטה מאוד וכבר כתבתי אותה פה.
    אם שולגין טועה, הוא נוטע את הספק בלבבות המון אנשים.
    הספק הזה הוא משהו שאי אפשר לאמת או לשלול עד שמקבלים "LSD אמיתי". אז הספק ישאר בלבבות אנשים.
    אנשים יאכלו LSD רגיל, ועלולים להקלע לטריפ חלש כי הראש שלהם חושב "זה לא LSD אמיתי".
    הם יכולים לקחת כמות גדולה ולהתחיל לחשוב "רגע אולי יהיה לי אוברדוז עכשיו כי זה לא LSD?" להתחיל לפחד ולהרוס לעצמם את כל הטריפ.
    מבין?

זה דבר אכזרי לעשות. גם אם הכוונה טובה.

המקום הזה זה פורום. זה לא שופר תעמולה של שולגין. אנשים תמימים נכנסים וקוראים את ההודעות האלה.
    אז שיקבלו את התמונה השלמה. שיראו שיש הסברים הגיונים למה ששולגין מרגיש. שיראו שבכל מקום אחר יודעים שיש היום LSD. יש בדיקות מעבדה עם PDFים.
    שיראו ששולגין מדמיין שמשתמשים בפורום הם סוכנים שהוא פוגע להם בכסף (?). שיקראו שהוא לא מסוגל להתמודד עם שאלות בסיסיות לגבי התאוריה שלו. אולי ככה יתייחסו אליו פחות ברצינות ולא יכניסו סרטים מיותרים לראש שלהם.

ה"דיונים לא מובילים לשום מקום" בגלל ששולגין זורק טענות חמורות ועצומות, ואז לא עונה לשאלות בדיון.

אתה בעצמך אתמול כתבת לפני העריכה שאני מעלה שאלות ענייניות וביקשת משולגין לענות עליהן.
    למה הוא לא עונה?
    כי יש משהו בדבריי?
    לא רציתי "הוכחות מדעיות מאוניברסיטאות" (למרות שזה משעשע שאתה אומר את זה, כי הרי כל ההוכחות המדעיות שכרגע קיימות - תומכות ב"דיעה" שיש אסיד אמיתי).
    רציתי לדבר עם שולגין ולנסות להבהיר כמה דברים.
    הוא לא ענה לי על שום כלום.

אתה מוזמן להגיד לי ושכל אחד יחשוב אם זה נראה לו אמין. אם שווה להאמין לאדם שדוחף משהו בקנאה דתית ולא מסוגל לנהל דיון בסיסי עליו.

SaltyNippel אוהב/ת את זה.
  8. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    הסיבה שלך היא בדיחה.תסלח לי.
    אם היית צורך LSD,לא היה לך ספק בכך.לא היית צריך לנהל דיונים בפורום בשביל לנסות לשלול טענה שאומרת שלא צרכת LSD אמיתי עד עכשיו.החומרים שאתם צורכים לא עושים את העבודה שלהם,ובגלל זה אתם מנסים לשלול את מה ששולגין אומר,בשביל לגרום לעצמכם להרגיש טוב יותר.בשביל שלא יהיה לכם "ספק" לטריפים הבאים שלכם.הבנו,הסט אנ סטינג משפיע,אבל תפסיק להפוך את זה לגורם המכריע.ותפסיק להפיל על שולגין כל מיני שטויות בסגנון של "אתה מבין מה אתה עושה כשאתה גורם לאנשים להטיל ספק בחומר שהם צורכים?זה הורס להם את הטריפ".ממש לא ידידי היקר,מה שהורס להם את הטריפ זה החומר שהם צורכים,ולא מה ששולגין כותב בפורום.
    תכף תאשים את שולגין גם ברעב באפריקה.

9. Hagbard

Hagbard חבר חדש

לייקים:
    23
    כן, ממש אני הבדיחה פה.

אתה רואה איך עכשיו גם אתה מניח כל מיני הנחות לא קשורות עליי?

"החומרים שאתם צורכים לא עושים את העבודה שלהם,ובגלל זה אתם מנסים לשלול את מה ששולגין אומר"

במקום לדמיין את המוטיבים שלי תענה לגופו של עניין!
    שולגין העלה טענה חמורה ומעניינת שכן - נטעה בי את הספק - ורציתי להבין יותר לעומק מה קורה פה.

אתה כותב "מה שהורס להם את הטריפ זה החומר שהם צורכים", אבל כמו שכתבתי בהודעות הראשונות שלי,
    *אם* שולגין טועה, אתה מסכים שזה מה שקורה? מה שכתבתי? נטיעת הספק שיכולה להשפיע על הטריפ?

10. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146

אני לא מדמיין את המוטיבים שלכם,אתה כותב אותם בעצמך:
    "אנשים יאכלו LSD רגיל, ועלולים להקלע לטריפ חלש כי הראש שלהם חושב "זה לא LSD אמיתי".
    זה בדיוק מה שכתבתי.אתה נותן יותר מידי במה לסט אנד סטינג,במקום להתעלם מהעובדה שהחומרים שיש היום פגומים ולא עושים את העבודה שלהם.שולגין לא טועה,אני יודע איך מרגיש LSD ויודע איך מרגיש LSD מודרני ובגלל זה אני מגבה אותו.
    בפעם 100,נטיעת הספק הזו היא לא מה שקובעת את עוצמת הטריפ,אלא החומר שאתם צורכים.נתת יותר מידי במה לסט אנד סטינג.

תפסיק לגרור את הפורום לדיונים כאלה.עברו פה עשרות כאלה כבר.שולגין לא הסתכסך עם כל סוחר בדארקנט והחליט שהוא מחרים אותם ובגלל זה התחיל את המאבק הזה.חלקכם אומרים "הוא סתם קשיש שמתגעגע לעבר ומנסה לשטוף לכולם את המוח".הוא לא,והוא לא היחיד שטוען את הטענות האלו,והייתי בר מזל לחוות את החומר שהוא כל כך משבח ולהבין את המאבק שלו.מה אנחנו נראים לך,חבורת משועממים שסתם אוהבים לריב עם אנשים אחרים בפורום?בחייאת,תפתח קצת את הראש.חלקנו כותב את מה שהוא כותב על סמך חוויות,וחלק אחר פשוט מבין את מטרת המאבק הזה.

11. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    תראה כמה שטויות אתה מדבר, אתם לא מרוצים מהחומר שלקחתם אם הייתם לוקחים LSD הייתם ישר מבינים שעובדים עליכם: אז הינה חבר בחור שלקח LSD אמיתי 100% ולא נתן תשובות כמו שאתה נותן נחרצות וחסרות אמינות במיוחד ממישהו חסר ניסיון כמוך:

http://forum.xn--4dbcyzi5a.com/index.php?threads/טריפ-ריפורט-lsd-25.16573/

זה נשמע אדם אובייקטיבי, לא כמוך מעוות את הדברים והופך אותם לקדושים. אז אל תבוא לנו בשטויות הייתם יודעים שזה LSD ואתם יודעים שמה שאתם לוקחים היום זה לא LSD, הבן אדם הזה שלקח לא מזמן טריפים אחרים ו-LSD לא יכול היה להכריע בשאלה. מה יש לך להגיד על זה? שגם הוא לא עשה אסיד אמיתי? שגם האסיד של שולגין לא אמיתי? מה התשובה כאן חבר? שאתה זורק מילים באוויר אל תגיד אותם על מישהו כמוך חסר ניסיון אחרי 10 קרטונים בחיים בלחץ.

הינה עובדה עשה אסיד אמתי ולא אמר שהוא יכול להגיד שיש הבדל, אז בקיצור תנסה קצת להיות אובייקטיבי יותר זה ישמע אמין יותר :). ושוב אני לא יודע אם מה שאני צורך זה LSD אמיתי כמו שלפעם אבל א' זה כן LSD כי על זה שולגין הסכים באשכול קודם. ב. אין לי איך לאמת את הנושא וכעת אני אשאר עם בדיקות מעבדה, רבים אחרים שעשו בשנות ה-90 ואומרים שקיים ושאר הרוב. (לא תמיד דעת הרוב נכונה ולפעמים היא קטסטרופלית אבל במקרה כזה אין לי במה להיתלות חוץ ממדע ואנשים).

Hagbard אוהב/ת את זה.
  12. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    הבחור הזה זרק את הקרטונים למקפיא, השאיר אותם שם כמה חודשים ואז צרך אותם. הוא פירק את החומר שהיה על הקרטונים האלה, או לפחות הוריד את הפוטנטיות שלהם לכלום. הוא מודע לזה ומצטער על זה. כל צרכן LSD יודע שקרטונים לא מכניסים למקפיא. הבדלי הטמפרטורה והלחות מפרקים את החומר. ולמרות כל זה, הוא עדיין מתאר חוויה שלא דומה לאף חווית אסיד מודרני שקראתי כאן.

13. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    לא יודע מה היה התהליך שעשה עם האסיד וחבל שהרס במידה והרס, בכל מקרה ההבדלים בין התיאורים של דולטרניק שונים, נראה כאילו נכתבו על ידי אדם אובייקטיבי שלא מנסה לסובב את הדברים, היתכן שהיה לו טריפ מדהים ובכל זאת גם אם נהרס הפוטנטיות שלהם עדין הם עשו את העבודה עליו טוב (לפחות ככה הוא אומר).

Hagbard אוהב/ת את זה.
  14. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אז בוא נאמר שמ-125 מיקרו נשאר חצי, או אפילו פחות, כלומר 50 מיקרוגרם אם ממש אנחנו רוצים לתת לו קרדיט. עכשיו תקרא שוב את הטריפ ריפורט ותגיד לי אם זה דומה למשהו שאתה חווית במינון כזה.

15. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    ב-50 מייק אני לא מרגיש כלום אולי זרם בודד בגב חחח, בכל מקרה אי אפשר לשאר כמה היה שם באמת אולי גם היה 100 :/ אין לי שמץ. היו לי חוויות מאוד דומות לשלו גם תיארתי באשכול שלו אבל שונות מאוד משל דולטרניק

16. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אפשר לשער כי אני יודע היטב איך קרטון אחד משפיע על כל מי שניסה אותו. גם למנוסים ביותר הוא היה "קשה". אני, למשל, מסתפק בשליש.

kingstar אוהב/ת את זה.
  17. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    סבבה לגבי זה אני לא מתווכח, אני לא באמת יודע, אבל רק העלאתי פה תגובה לבחור השני כנגד הטיעונים שלו, בכל מקרה חומר ששונה באיכותו (לא במכמותו) בכל זאת היה צריך להיות חוויה אחרת שתכריע משום שהחומר הוא כלל לא אותו חומר ומכאן שהתחושה היא שונה לגמרי. ועזוב בשביל שלא ניכנס לוויכוח שוב כי אני לא רוצה לצאת "טרול" או ל"הטריל" אז נשים את זה בצד. רק רציתי שאדם יוכל לשים לב למה שהוא אומר בתשומת לב ושיקדיש למה שהוא אומר עניין ומחשבה. כי במקרה הזה סתרתי אותו לצורך העניין והוכחתי לו שמה שהוא אומר לא נכון בהכרח.

Hagbard אוהב/ת את זה.
  18. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    הוא עדיין טוען שהיו בחומר הזה דברים שלא קיימים באף חומר אחר שהוא ניסה, מבחינת העומק. תחשוב מה הוא היה מרגיש אם הקרטון לא היה נפגע.

19. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    הנחיות מעבדה:

"⚶⚶⚶Storage of Your Product⚶⚶⚶

The three most important things you need to remember when storing LSD is what factors will degrade, damage, or destroy the molecule. These are:

-Light
    -Heat
    -Moisture

When storing your tabs/liquid, always avoid the above when possible. Even the most basic methods will keep your tabs good for a very long time if the proper care is taken.

Common/Basic Method of Storage

What you'll need:
    1. Tinfoil
    2. A book
    3. A ziplock bag
    4. A location that remains at room temperature or below.

Take your tinfoil and fold it around your tabs so that light cannot penetrate it. Place your wrapped tabs inside of a ziplock bag. Before zipping the bag, get as much air out of it as possible. Zip your bag up and fold it so that it may lay flat. Place your bag in between the pages of a book and close it. The pages of the book will absorb any moisture in the air. Store your book in a preferably cool room (temperature controlled is best, room temperature is fine as well).

This very basic method will allow your tabs to maintain their potency over time.

Do Not:

-Store your tabs in a freezer
    -Store your tabs in the fridge

Unless you have the proper equipment, do not attempt to store your tabs in the fridge/freezer. If you plan on taking them out, extreme temperature fluctuations can cause degradation. Your refrigerator produces moisture as well. Most appliances use tap water for cooling, and most tap water contains trace amounts of chlorine. Chlorine will destroy your LSD.

There is no need for elaborate methods or equipment needed for storage. Just remember the basics and your product will stay in tact."

kingstar אוהב/ת את זה.
  20. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146

נו,והרגע שולגין סתם לך את הפה כי הבחור איחסן את הקרטונים כמה חודשים במקפיא.
    ההודעות שלך בפורום מתחלקות ל2:
    1.לטעון שאני חסר נסיון ורק הולך אחרי שולגין.
    2.פוסטים ארוכים שאף אחד לא קורא ולא יטרח לקרוא משיעורי הפסיכולוגיה שלך ושאר בלבולי מוח בסגנון.

אמרתי בפורום כבר כמה פעמים,לא מעניין אותי מה אתה כותב.אתה מלא בבולשיט,וכל הטענות שלך מלאות בבולשיט,ותגיד תודה בכלל שיש אנשים שמנסים לעשות משהו עם הפורום הזה.
    הנסיון שלך בפסיכדלים לא מעניין אותי,במיוחד כשכל מה שצרכת זה חרא אחד גדול.מעדיף להיות פי מיליון האדם שאני והדברים שחוויתי מהטריפים שלי מאשר להיות אחד כמוך.אתה בדיוק מהאנשים שאני מדבר עליהם,שמערבבים סמים ואלכוהול,כי זה כיף.
    ניסית לקחת טרמפ על איזה טיעון כושל של טריפ רפורט שכבר הובהר לכולם מה קרה שם,כרגיל אתה מנסה לצאת עליי ולגרום לאנשים לא להתייחס למה שאני כותב.ההבדל הוא שאני ושולגין מנסים להעביר אותה נקודה,להביא לאותה תוצאה.אנשים באים פה לטובתכם ואנשים כמוך רק מנסים להוכיח שאנחנו משקרים.כבר הובהר לך פה,טוב לך עם החומר שאתה צורך?יופי.תפסיק להגיב בדיונים האלה.
    "במקרה הזה סתרתי אותו לצורך העניין והוכחתי לו שמה שהוא אומר לא נכון בהכרח."
    לא סתרת אותי,ולא הוכחת כלום.אם אתה בא לפורום ומנסה לסתור את הטענות שלנו בשביל להרגיש טוב יותר עם הטריפים שלך,זה אומר הכל על החומר שאתה צורך.

לא רציתי להגיב לך ככה,אבל אתה פשוט כותב פה בולשיט בכמויות.אני עומד על שלי,כי אני יודע שאני צודק.אתה מתנדנד מצד לצד,מנסה למצוא פתרון לסט אנד סטינג שלך לקראת הטריפ הבא,שחלילה כמה הודעות בפורום לא יגרמו לLSD האמיתי שאתה צורך להרוס לך את הטריפ.

:)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!