1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

למה בעצם להילחם נגד כל העולם?

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י שולגין, ‏31/5/17.

1. SaltyNippel

SaltyNippel חבר חדש

לייקים:
    24
    חס וחלילה ולא דיברתי עליך יש פה כמה אנשים שלא מפסיקים להטיח האשמות וטוענים דבריי כזב

2. SaltyNippel

SaltyNippel חבר חדש

לייקים:
    24
    לא הבעיה שלי שאתה חושב שאנשים פה מנסים להצדיק את הקטע שהאסיד שלהם הוא האמיתי וזה לא נכון הם מחפשים את התשובות הם מחשפים למה הם אמרו לך שהם מאמינים שמה שהם לוקחים זה לא זה ואתה עסוק בלברוח מתשובות וכן אתה לא אינדיקאציה כי בתור אחד שעשה 3 קרטונים מה אתה יודע בכלל על סוגי אסיד שונים אז יופי לך לקחת משהו שלטעתך הוא הדבר האמיתי .. אחלה לך מ 3 קרטונים שעשית כל החיים שלך אתה בא ומנסה לשנות סידרי עולם?? אוקי מה שאנחנו לוקחים זה זבל זה לא אסידד אוקיי??? מסכים עם כל מילה לא טענתי לרגע ההפך אבל זה מה שיש כרגע וכבר אמרתי את זה.. עם כל הכבוד למאבק הטהור הזה אנשים לא יפסיקו ליצרוך משהו שיודע מה ? עושה 1/10 ממה שאסיד אמיתי עושה .. זה עדין עושה משהו ואנשים נהנים מזה יש אנשים כמוני למשל שהסופש הזה לידחוף קרטון במסיבה ולהתפרק על החיים שלהם מול רמקול באיזה חור נידח בארץ עושה להם ריסט ענק לשבוע הבא כל הרגרסיות והזבל שהם צוברים מהחברה המעוותת והמגעילה במהלך השבוע הם פשוט פורקים בשבת אחת ... אז כן מה שהם לוקחים זה זיוף זה ניגזרות זה RCs אבל זה מה יש כרגע זה מה שהם מכירים זה ולא אחר יפה אתם מעלים את המודעות אבל אנשים מחפשים משהו שקיים כרגע ואם משהו טוב ניכחד אז ממשיכים עם מה שיש כי אנשים שרוצים את ההרגשה הזאת יקבלו את מה שמוכרים להם גם כשהם יודעים שזה לא אסיד אמיתי! ויודע מה עוד משהו אני דיברתי עם החתול שלי על זה והוא אמר לי שברור שהוא יודע שזה לא אמיתי וזה בכלל לא אסיד של הופמן אבל זה מה יש כרגע הוא אמר לי יש לך אסיד של הופמן להשיג לי? תביא ! אם לא זה מה יש כרגע ואנשים משלמים וכשאנשים משלמים אז תמיד יהיה היצע

kingstar אוהב/ת את זה.
  3. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    טים סקאלי וניק סאנד שינו סדרי עולם אחרי קרטון אחד.
    לא צרכתי 3 קרטונים,צרכתי את החומר האמיתי ואת מה שיש לDN להציע.אני לא רודף סטלות ולא מחפש חומרים זולים שלא מועילים לי בכלום.אני לא הולך לצאת למסע חיפושים בדארקנט אחר החומר האמיתי כי אני יודע שאין אותו שם.אני לא צריך לדעת כלום על סוגי אסיד,אני יודע שיש חומר שיוצר לפי איך שהופמן יצר את הLSD שלו,ויש חומרים שנוצרים בשביל לעשות לך כיף לכמה שעות ולהעלם בלי להשאיר כלום.
    צר לי לאכזב אותך,האסיד שפגשתי מהדרקנט גם לא עושה 1/10 ממה שאסיד אמיתי עושה.מה שמשותף לשניהם זה ששניהם באים בקרטון.ופה זה נגמר.
    העניין פה הוא להעלות את המודעות,לגרום לאנשים להבין שהם לא צורכים LSD אמיתי.
    מאיזה תשובות אני בורח בדיוק?
    אתם באים לפה בפורום ויורים לכל הכיוונים.חלקכם אומרים "שולגין כנראה צודק,אבל אתה לא-אתה לא אינדיקציה לזה".נו באמת,בסופו של דבר,שנינו פה בגלל אותה סיבה.תפסיקו עם זה,כי זה מביך.

4. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    "
    השיטה שאוסלי סטנלי השתמש בה כדי לייצר LSD, שאותה הוא לימד אותי ולאחר מכן לימדתי את ניק סאנד, היתה במקורה השיטה של גארברכט (William L. Garbrecht). היא נחשבת לשיטה מיושנת ואני מאמין שקיימות שיטות סינתוז טובות יותר היום. השיטה של גארברכט מפורסמת גם ברשם הפטנטים האמריקני [משנת 1958] וגם במאמר ב-Journal of Organic Chemistry. גארברכט עבד באותה תקופה בשביל חברת התרופות ‘איליי לילי’ (Eli Lilly) כשהוא פרסם את המחקר שלו. מה שלא ידענו זה שבאותו זמן חברת Eli Lilly עבדה לסירוגין בשביל הצבא כדי לפתח שיטות לייצור מסחרי של LSD. בשיאה של המלחמה הקרה ב-1950 הרשויות האמריקאיות האמינו שהן במירוץ חימוש מול מדינות מסך הברזל שידעו להעריך סמים פסיכדליים.

בנוסף ללימוד השיטה של גארברכט, אוסלי סטנלי קרא כל מה שהוא יכל למצוא בנושא אלקלואידים של ארגוט וכתוצאה מכך הוא ידע המון על אמצעי הזהירות שצריך לנקוט כדי לייצר LSD בתשואה גבוהה. רוב אמצעי הזהירות היו טכניקות מעבדה ולא שיטות סינתוז מסויימות שהוא השתמש בהן, אבל אני לא חושב שזה הולם לפרסם ספר בישול מפורט."

ממה שאני קורא הם לא יצרו בשיטה של הופמן LSD אלא בשיטה של גארברכט, אלא אם כן מדובר באותו דרך סינטוז בדיוק של הופמן, במקרה כזה אני מאמין שהם היו אומרים שהם השתמשו בשיטה של הופמן. כלומר אין דרך אחת ליצר LSD ובטח שלא רק בדרך של הופמן כי אחרת גם ה-LSD שהם יצרו לא היה LSD שאותו שאתם מחשיבים ל-LSD. אין לי באמת מושג בכימיה ודרכי סינטוז, אולי זה הייתה באמת אותה שיטה כמו של הופמן, אשמח תשובה.

5. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    הוא גם סבור שלא היה הבדל בין הLSD שלו לבין הLSD של הופמן.כנראה יש שיטה מאד ספציפית איך לייצר את החומר הזה,ומי שעובד בשיטה הזו מצליח לייצר LSD אמיתי.
    אני גם לא מבין בכימיה וכו',צריך לחכות ל @שולגין.

kingstar אוהב/ת את זה.
  6. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    מטעמים בירוקרטיים של רישום פטנט וסיבות דומות הם נאלצו לעבוד בשיטה של גארברכט. החומר שסקאלי ייצר היה זהה לחומר שהופמן ייצר. מזכיר לך שלא היה אינטרנט ולהשיג חומר לימודי לא היה פשוט כמו היום.

kingstar אוהב/ת את זה.
  7. LetsSmokeDope

LetsSmokeDope חבר חדש

לייקים:
    10
    חמוד אתה יודע לקרוא אנגלית נכון.. מתוך אתר EROWID, אתר בר סמכא לכל הדעות בכל מה שקשור לחומרים משני תודעה:
    LSD will degrade even at room temperature, but the hotter the temperature and the longer it is stored in a hot location, the more it will degrade. At room temperature, degredation is quite slow, so a cool room, out of the sun is generally enough to minimize break-down. Storing blotter in the refrigerator or freezer is fine, but is probably unnecessary.

בנוסף, לאחר שיטוט קצר ברחבי האינטרנט מתברר שפריזר פוגע באסיד זה מיתוס שמועה ותו לא אז אל תחמשו את השכל

יש עוד מקורות מי שמעוניין יקבל. בקיצור אין לכם תירוצים עכשיו. התיאוריה של האסיד המודרני לא מחזיקה מים אנשים נדלקים אנשים נהנים מקבלים תובנות והכל טוב אחינו

SpiritPlant אוהב/ת את זה.
  8. LetsSmokeDope

LetsSmokeDope חבר חדש

לייקים:
    10
    אתם מצחיקים עם הדיון הזה אסיד אמיתי לא אמיתי מי ישמע גם אם יש אסיד אמיתי הוא אלוהים. פטריות לא סופרות אסיד לא בתובנות ולא בדלקה איך אני אתכם<? כל מה שאתם חושבים שקיבלתם מאסיד זה סופ'ש אחד של אייוואסקה עושה אז יאללה שחררו יש דברים פי אךף יותר טובים מאסיד

9. LetsSmokeDope

LetsSmokeDope חבר חדש

לייקים:
    10
  10. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    מבלי לשים לב אתה הוכחת הרגע שאין לך מושג מה זה LSD וכמה החומרים שנמכרים לכם היום כ-LSD גרועים.

11. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    זה לא שחור ולבן,שינוי קיצוני בטמפרטורות פוגע בחומר
    בקשר להשוואה שלך לחומרים אחרים-אני לא יודע כי לא התנסתי בהם.
    2 הטריפים שלי עם החומר המקורי השפיעו עליי כל כך הרבה.לאחר מכן,קרוב ל10 טריפים של אסיד מודרני לא השפיעו עליי בכלל (חוויתי טריפ,אבל הוא היה ריק)
    אני רוצה שעוד אנשים יחוו את מה שחוויתי,בתקווה שכל הדיונים בפורום יביאו שינוי כלשהוא.אין לי סיבה להתווכח עם כל כך הרבה אנשים סתם.זה הכל.

12. LetsSmokeDope

LetsSmokeDope חבר חדש

לייקים:
    10
    לא מתווכח פשוט זה ידוע שהקפאה מעכבת תהליכים. אם אני לא טועה יש מינוס מסוים נראה לי -280 שעוצר לחלוטין ריקבון של כל חומר. אני שומר את אאסיד ה"מודרני " שלי בפריזר תמיד בלי בעיות וכולם ב-BLUELIGHT ו-SHROOMERY אומרים שהם שומרים בפריזר. מעיניין רק שולגין מכל האנשים בעולם שהמקרר שלו עובד על חוקי פיזיקה אחרים

13. LetsSmokeDope

LetsSmokeDope חבר חדש

לייקים:
    10
    מה קשור לאסיד דיברתי על חומרים אחרים

ההמלצמה שלי לאנשים לנסות פטריות ואייוסקה כי שם יש את התשוובות עם כל הכבוד ללאסיד

14. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אני אסביר, לאט. אם היית צורך LSD אמיתי לא היית אומר אפילו כבדיחה שפטריות או כל חומר אחר מתקרב בהשפעתו ל-LSD. החומרים שאתה מכיר וצורך פשוט גרועים. אין להם שום קשר ל-LSD למרות שהם נמכרים תחת השם הזה. הגיע הזמן להפנים את זה.

15. LetsSmokeDope

LetsSmokeDope חבר חדש

לייקים:
    10
    אתה לא יכול לבנות טיעונים והנחות בהתבססות על אם. תביא הוכחות

16. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    בוודאי שאני יכול. מדענים עושים את זה כל הזמן.

17. LetsSmokeDope

LetsSmokeDope חבר חדש

לייקים:
    10
    מדענים מספקים הוכחות אמפיריות שיגבו את ה"אם" שלהם. מממ... לא ניראה לי שזה מה שעשית פה

18. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    הפסד שלך.

19. LetsSmokeDope

LetsSmokeDope חבר חדש

לייקים:
    10
    אין כאן שום הפסד. אני נהנה ממה שיש כמו כולם . LSD זאת לא הדרך היחידה לפתח תודעה אתה יודע וחוצמזה שכבר אמרתי שטקס אייוואסקה אחד שעשיתי בדרום אמריקה אתה עם אלף טריפים של אסיד לא תגיע למה שיצא משם לתובנות ולחוויה.

20. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    כל הכבוד לך! בטח ההורים שלך ממש גאים.

cannabisnaut אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!