1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

פעם ראשונה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Almog1998002, ‏6/6/17.

1. Almog1998002

Almog1998002 חבר חדש

לייקים:
    0
    מה אתם מרגישים שאתם מעשנים?
    למה אתם מעשנים? זה כיף בכלל?
    (הולך לעשן פעם ראשונה..)

2. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    תנסה תבין :)

3. עידו חדד

עידו חדד חבר חדש

לייקים:
    18
    פותח עולם חדש. זכית אחינו :Do_O;):cool::confused::rolleyes:

4. Some0ne

Some0ne קנאביסט

לייקים:
    147
    אני מעשן בגלל הדודות

5. GiladErdan123

GiladErdan123 חבר חדש

לייקים:
    4
    התחלתי לעשן בגלל שלא ידעתי איך מרגישים שאתה בסטלה.
    התחלתי בתחילת גיל 16.
    עוד חודשיים אני 17.
    ומעולם לא שתיתי אלכוהול כי פחדתי שאני יתנהג כמו השיכורים האלה שלא שולטים על עצמם.
    אז ראיתי תסדרה שותפים ב HOT COMEDY CENTRAL עם גדי וילצרסקי ומפה לשם חבר אמר לי
    שהוא רוצה לדעת איך זה מרגיש סאטלה וגם אני.
    הלכנו לבית של חבר מנוסה עשיתי באנגים פעם ראשונה שניסיתי לעשן. (לקחתי אולי 5~10 פאפים מסיגריה לפני אבל זה היה רק כדי להרגיש איך זה לעשן וממש לא אהבתי בהתחלה).
    השפיע עלי חזק מאוד וממש אהבתי את זה.
    אני זוכר שהרגשתי בהתחלה כאילו מוחצים לי תפנים מהמצח כזה וזה נסגר באמצע של העיניים משהוא מפגר.
    ואז אחרי שזה עבר פתאום הרגליים שלי ננעלו על הריצפה והרגישו כאילו הן שוקלות טון.
    ואז כשזה עבר אותו חבר מנוסה אמר לי להישען אחורה לעצום עיניים ולהקשיב לטראנסים שהוא שם.
    מי שמעשן בטוח מכיר את זה שאייברים בגוף כמו ידיים ורגליים זזים לבד לפעמים כמו אפילפסיה סוג של.
    אז היה לי את זה.
    ובנוסף גם הרגשתי זרמים מטורפים בגוף וזה הרגיש כאילו הדם זורם לי בידיים וברגליים מהכתף על למפרק של הכף יד והכל בקצב של המוזיקה.
    אני זוכר שהרגשתי כאילו החדר מסתובב בצורה מטורפת והרגשתי כאילו אני מרחף ועוד שנייה נופל מהמיטה.
    כל חוויה שלי היא שונה ממש.
    היה לי פעם אחת שישבתי על ספה של חבר בבית שלו ונשענתי אחורה ועצמתי עיניים ואז הרגשתי כאילו יש טעינה חשמלית במוח שלי שמתעצמת ומתעצמת וכזה הגיע לשיא נזרקו מיליוני זרמים לכל הגוף וזה היה נעים בצורה שאי אפשר להסביר.
    חוויה של פעם בחיים מה שהרגשתי אז.
    כל החדר הרגיש כאילו הוא עושה מלא הפכות וסיבובים הרגשתי ממש כמו בלונה פארק.
    כמה ימים אחרי הפעם הראשונה שלי עם ירק ניסיתי אלכוהול ולא הבנתי איך אנשים יכולים לקרוא לזה סטלה. כי זה ממש לא.
    לפני שעישנתי בפעם הראשונה אמרתי לעצמי פעם בחודש אולי רק באירועים מיוחדים.
    אבל אחרי שקראתי כל כך הרבה על זה באינטרנט הבנתי את כל האמת על הקנאביס.
    ומאז החלטתי שאני יעשן מתי שבאלי כל עוד יש תכסף לזה ושאני לא ירושש תצמי למצב שאין לי שקל.
    רק תיזהר לא להיגרר לדברים אחרים מזה.
    אני עד כמה שמעניין אותי לדעת איך אסיד מרגיש ופטריות וDMT וכל זה אני מאוד מפחד מהם וברגע שאתה מפחד מסם כזה אתה תתחרט שניסיתה.
    אז תיזהר עם זה ושים לעצמך גבולות
    ירק,חום,DAB רק אלו.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!