1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הרגשה מוזרה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י יון48, ‏8/6/17.

1. יון48

יון48 חבר חדש

לייקים:
    0
    אני מעשן פה ושם ובד"כ זה מעורבב עם פארש, אתמול הכנתי סיגריה עם ממש קצת פארש. קיצר התחלתי להרגיש זרמים במח ובשיניים... וכל הזמן ניסיתי להוכיח לעצמי שאני יכול לשלוט בגוף ושזה לא שולט עליי, אח"כ התחיל להיות לי קצת בחילה עם סחרחורת אז שתיתי מים והלכתי למיטה לראות סרט, אחרי כמה דקות פשוט לא הצלחתי להחזיק את העיניים פתוחות ונרדמתי עד הבוקר. למה זה קורה? יש מצב שלקחתי יותר מידי?

#1 יון48, ‏8/6/17
    נערך לאחרונה ב: ‏8/6/17
  2. Potter

Potter קנאביסט על

לייקים:
    277
    כן

3. Some0ne

Some0ne קנאביסט

לייקים:
    147
    לה לה לנד משהוא טוב

4. יון48

יון48 חבר חדש

לייקים:
    0
    אה?

5. Pandaph

Pandaph חבר חדש

לייקים:
    6
    לפעמיים אנשים חושבים שאם אתה מעשן נקי בלי טבק אתה מבזבז חומר מהר מידי, אבל בתאכלס קורה מה שקרה לך.. צריך לעשן הרבה פחות בשביל אותו אלקט אם לא יותר חזק שלא לדבר שבלי הסיגריה חסכת מהגוף שלך כל כך הרבה רעלים ויותר חשוב את ההתמכרות לניקוטין

6. יון48

יון48 חבר חדש

לייקים:
    0
    אז פעם הבאה לשים פחות חומר זה הכוונה?

7. Pandaph

Pandaph חבר חדש

לייקים:
    6
    פשוט תעשן כמה שחטות פחות, לא יודע למה זה ככה אבל עם ניקוטין זה מגיע יותר זריז למוח, שזה נקי לוקח לזה קצת זמן.. כמה דקות אבל עולה.. קח כמה שחטות וחכה קצת תן לזה להשפיע אם יהיה לך חלש תמיד אפשר להדליק עוד פעם..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!