1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

Critical kush

הנושא בפורום 'יומן גידול' פורסם ע"י Bazilio, ‏29/4/17.

1. Bazilio

Bazilio קנאביסט

לייקים:
    32

מה אומרים ??? יהיה מה לעשן ?? חחח

Potter ו-קואלה אוהבים את זה.
  2. קואלה

קואלה קנאביסט על

לייקים:
    258
    נראהה אחלה!!

Bazilio אוהב/ת את זה.
  3. Bazilio

Bazilio קנאביסט

לייקים:
    32
    יומיים פריחה :

דש לראש :)

4. ההולנדי המעופף

לייקים:
    146
    הצמיחה החדשה נראית קצת צהובה...אני יודע שזה צמיחה תקינה אבל(בגלל שתמונה לפני לא רואים את זה )
    רק לשים לב באמת שזה לא במקרה מחסור בנוטריינטים לא ניידים

5. רוטווילר

רוטווילר חבר חדש

לייקים:
    8
    לא מדוייק .אני עובד עם אותו חלל בדיוק באותו גודל רפלקטור אמריקאי נכנס ועם הפלאנג'ים מרחיב טיפה את היריעות של האוהל.בעבר עבדתי עם קולטיוב.אני חייב לומר שהיעילות מבחינת רפלקטביות טובה יותר לפחות ב20% .אבל מקרר קצת פחות טוב.הגעתי איתו קצת מעל ל30 מעלות אבל בגדול אני מרוצה ממנו הרבה יותר.רוב המגדלים המנוסים אמרו לי לא לעלות ל400w אז נשארתי עם 250w .אולי בעתיד אשנה ל400w אולי אצלך הם מקבלים יותר מידיי אור וזה מה שמצהיב לך .עם הגיל של הילדה היא תצתרך יותר אור.אז אם אתה עם אחת באוהל תשקיע בצמיחה בערך שלושה חודשים תגדל מפלצת קטנה ותהנה מיבול מכובד.אם הגנטיקה מוצאת חן בעיניך חשוב שתיקח ייחורים ואז תקצור כל חודשיים
    יכנס רפלקטור אמרקאי אצלי נכנס באותו גודל אוהל בדיוק.קצת פחות טוב במשיכת חום.אבל רפלקטביות טובה ויעילה הרבה יותר.אני עם נורה 250 w .גם אני שוקל לשנות ל400w

6. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    יש לך תמונה של הסטאפ?
    איך יש לך מקום לחבר שרשור למפוח?
    לפילטר פחם?
    בטוח שאתה לא עובד עם הדגם הקטן יותר?? או באוהל גדול יותר..

7. רוטווילר

רוטווילר חבר חדש

לייקים:
    8
    ברור שעם הדגם הקטן.גם בחנות הוא לא המליץ ובטח לא הסכים להגדיל לנורה 400w הרפלרטור נכנס ועם הפלאנג'ים והשרשורים מרחיב טיפה את היריעותאתה יכול לראות אותו באתר של הידרו ישראל אמריקאי קטן. האוהל זה אוהל של סיקרט ג'רדין 60×60×170.נכנס בלחץ ועושה עבודה מדהימה.אני טכנופוב ופרנואיד אז לגבי תמונה בעייתי קצת אחי

8. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    אוקי, אני התכוונתי לאמריקאי הענק, בכל אופן גם הקטן לא נשמע מתאים שם לפי מה שאתה מתאר, אין לך פינוי טוב של החום, אני מנחש שהדופן של האוהל חוסמת לך את הזרימת אויר, קח בחשבון שהתוספת הזאת של 20% רפלקטיביות (שאני לא יודע למה אתה חושב ככה אבל נזרום) לא שווה כלום אם תעבוד בטמפ גבוהה מידי..

9. רוטווילר

רוטווילר חבר חדש

לייקים:
    8
    אחי מפנה חום בסדר גמור ועם המפוח הקטן (td160 מקש) הבעיה היחידה הייתה לחות הכנסתי מאוורר ריצפתי קטן 12 אינץ בנוסף לקליפס עכשיו לא עובר את ה60% ולא מטפס מעל 30 מעלות שזה גם נדיר.מה שכן מזגן עובד בחדר כמעט 24/7

10. רוטווילר

רוטווילר חבר חדש

לייקים:
    8
    ובוודאות אני אומר לך רפלקטביות טובה הרבה יותר מקולטיוב אני מסיים שבוע רביעי לפריחה והנורה 15 סמ מעל לצמחים .מזכיר נורה 250w. אני רוצה לעלות ל400w ודיי חושש לשרוף את הצמח.כנראה מחזור הבא

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!