1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מכירה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Track, ‏28/2/14.

1. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    אני חייב להיתפס לקטנה
    אי אפשר לשים 3 גרם בוולקנו :)

2. Roni_

Roni_ קנאביסט

לייקים:
    3
    בדיוק. אל תיכנס למכירות ועניינים, שב לך בכיף על כל התוצאה שלך ואני בהחלט ממליץ לך להכין חשיש ושמנים למיניהם זה כיף!

3. Track

Track קנאביסט

לייקים:
    4
    בונא, אם זה לא היה פורום של קנאביס, הייתי אומר שאתם פשוט הזויים.

יש לי פה 60 אלף ש"ח שאני יושב עליהם ואתם רוצים שאני יעשן את הכל?

אני מגדל עוד 120 אלף אוטוטו.

פשוט הזוי מה שאני שומע פה.

אם לא היה לזה ביקוש, המחיר לא היה 100 ש"ח לגרם. אם יש ביקוש, למה לא למכור?

שוב, הזוי.

4. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    אז כמה אתה מעריך אפשר לשים?
    ואם יתפסו אותך המשטרה כמה תגיד להם שאתה שם? תאכלס רשמתי מה שהייתי אומר לשוטר ששואל שאלה כזו כי לדעתי זה המצב.

וחוץ מזה הפוסט הזה ממש מעצבן אותי כי זה או שוטר או מפגר גמור.

5. Track

Track קנאביסט

לייקים:
    4
    טוב, אני אשאל: למה אני מפגר גמור? תסביר לי.

6. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    כי אתה לא מעשן ואין לך חברים שמעשנים ואתה בכל זאות מגדל ואז שאתה בא למכור אתה מנסה את מזלך בפורם באינטרנט?
    ואתה עוד חושב למכור את זה לפי יחידות של אחד במאה? זה הופך אותך גם לחלאת אדם! 60 שקל זה המיחיר לבן אדם לגרם ו35 שקל לסוחר שקונה הרבה.
    בקיצור אתה חייב להיות שוטר!

7. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אז שיהיה לך מזל טוב,
    מה אתה רוצה מאיתנו ?
    איך אפשר לעזור לך ?

רוצה חיזוק חיובי ?
    לך - לך תמכור את העשב ותעשה 60 אלף שקל, בכיף שלך שיהיה [:

שמור לי רק קצת אם אתה יכול ...

8. Roni_

Roni_ קנאביסט

לייקים:
    3
    אתה יודע, למכור לבד קילו עשב זה לא כזה קל כן?
    אני לא נגד עם כל מה שחשוב לך זה הכסף ואתה מוכן לקחת את הסיכון אז בכיף לך על זה.
    רק תקח בחשבון מה שהחבר'ה פה אומרים, ותאמין לי שהם יודעים הרבה.

9. שימי

שימי חבר חדש

לייקים:
    0
    אח שלי קודם כל כמו שכבר אמרו פה אתה חיי בסרט אם אתה חושב שמישהו יקנה ממך את כל הכמות במחיר של 100 לגרם. אם תמצא קונה לכל זה, תגיד תודה אם הוא יביא לך 50 לאחד.
    דבר שני, אני מקווה מאוד בשבילך שאתה משתמש בtor או משהו אחר שעוזר להחביא את הכתובת אייפי שלך.. כי אחרת אתה פשוט מטומטם לרשום פה את כל הדברים האלה..

בכל מקרה שיהיה בהצלחה, לא נראה לי שיש פה מישהו שרוצה ברעתך..

10. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    תשמע - רוצה עצה חברית ?

תמצא לך חברים אמיתיים ו"תיידע" אותם שיש לך כיוון לירוק הידרו (אם זה באיכות של היידרו), ב-60-70 לגרם, ו-15 גרם ב-800 - לא יהיה בן אדם שיסרב לזה כשהמחירים הם 100 ומעלה לגרם,
    ככה לאט לאט תעיף לך שקיות קטנות ואו שתעשה קופות נחמדות שיעזרו לך לסגור את החודש, או שיהיה לך דמי כיס.
    כך או כך אתה מרוויח.
    רק תיזהר למי אתה מוכר.

11. Track

Track קנאביסט

לייקים:
    4
    ואו.

יש פה איזה כעס אלי שאני פשוט לא מבין.

אני רוצה למכור ב100 ש"ח כי אני גר בתל אביב וזה המחיר פה. מה קראת לי "חלאת אדם"? הייתי אומר שאפילו מריחואנה לא יכול לרפות את הבעיות שלך, אחי.

אבל אין לי שום בעיה למכור את הכל ב50 ש"ח. אני אפילו אקפוץ על זה. אני משקיע המון, המון זמן בגידול. אני בניתי חדר יעודי בשביל הגידול ונורת 1000 וואט. אם מישהו מציע לי 25,000 ש"ח עבור הכל עכשיו, אני לוקח.

מה שנראה לי שאתם פה לא מודעים לשוק הענק הזה בארץ. אם מישהו בא עם חצי קילו אתם צריכים לומר "ואו, איזה יופי, הנה תלך לשם ותמכור."

אבל לא. כל מה שאני שומע זה "אתה מגדל ואין לך חברים שמעשנים? טוב, תזרוק הכל לפח."

שוב, אתם פשוט הזויים. את זה שאתם רוצים כיויכול לעזור בלומר לי שזה מסוכן.. נו ברור שזה מסוכן. אני כאן כדי לשאול מה הדרך הכי פחות מסוכנת.

12. חייזר

חייזר חבר חדש

לייקים:
    0
    אל תקשיב להם, תמכור רק תזהר מהכחולים ואם אתה מוכר למישהו שאתה לא מכיר תפגוש אותו במקום ציבורי דבר איתו קצת תכירו ורק אז תמכור לו ואתה יכול למכור בכמה שבאלך זה בחירה שלך אבל אם נגיד תמכור ב90 זה יחטף כמו בגטים חמים מהתנור כעקרון מכירה זה כסף טוב רק הבעיה זה השוטרים אז צריך להיות טיפה זהיר בדברים האלה ולא לחשוף פרטים אישיים כמו שם או כתובת בהצלחה.

13. שימי

שימי חבר חדש

לייקים:
    0
    אח שלי כפרה עלייך זה לא כעס זה דאגה..
    ככל הנראה מסתובבים בפורום הזה גם המנאייק, אף אחד פה לא יגיד לך שהוא יקנה את זה ממך וגם לא ינסה לעזור לך באופן פרקטי.. כל מה שנשאר לך זה עצות, והעצה שלי היא להעיף את זה לסוחר שאתה מכיר
    ותסלח לי, אבל אם אתה לקראת יבול של חצי קילו שידעת מראש שאתה לא מתכווון לשמור ואין לך שום כיוון להעיף אותו אתה הוא ההזוי.

14. satlabatla

satlabatla קנאביסט

לייקים:
    14
    ועוד יותר הזוי שאתה לא מפחד לכתוב על זה פה כשיש לך כל כך הרבה גראס בבית, אני פשוט חושב שזה דבילי שאתה מצהיר על זה בפורום באינטרנט, אני לא מבין איזה עצות אתה צריך בדיוק? איזה עצות צריך בשביל למכור גראס? יש כל כך הרבה ביקוש לזה, באינטרנט זה סיכון, אנשים שאתה לא מכיר זה סיכון, אז תמכור לאנשים שאתה מכיר וזהו למה היית צריך לסכן את עצמך ולשאול את זה בפאקינג פורום באינטרנט? אולי בשביל לשאול שאלות על מכירה ולגלות מי מהמשתמשים בפורום סוחר? אולי כדי להראות שהמטרה של הפורום והאתר זה בשביל ליצור יותר משתמשים ומכורים ושמנהלי האתר הם סוחרי סמים? קונספירטיבי מידי אבל האשכול שלך הזוי מידי בשביל לא לפקפק בך, הייתי מבין עוד השאלה על הטור ומכירה אנונימית באינטרנט אבל לא נראה לי שזה ממש אפשרי ובאמת אנונימי ובאמת ילך בארץ מה הטענות שלך? ושוב הכל ברוח טובה פשוט מנתח את האשכול שלך ואת התגובות ומנסה למצוא היגיון אחשלי:)

#34 satlabatla, ‏3/3/14
    נערך לאחרונה ב: ‏3/3/14
  15. satlabatla

satlabatla קנאביסט

לייקים:
    14
    מה הקטע של התגובה הזאת אנשים שמתעסקים בסחר של סמים מוכרים את זה לאנשים שהם מכירים וסומכים עליהם כמה שיותר, אני בספק שאנשים עושים את זה באינטרנט יותר מידי סיכון, איזה רעיון אתה רוצה? איך למכור באינטרנט? אין לי מושג נראה לי זה מסובך מידי, ולא נראה לי מישהו שיודע יגיד לך מחשש שיתפסו אותו או יעלו על השיטה שלו נראה לי סחר באינטרנט זה חרטא 99%

#35 satlabatla, ‏3/3/14
    נערך לאחרונה ב: ‏3/3/14
  16. Track

Track קנאביסט

לייקים:
    4
    טוב, אתם פשוט פראנואידים מדי בשבילי (ולפי דעתי, בשבילכם).

אני בטוח ב100% שמישהו כאן מכיר מישהו שהיה רוצה לקנות את מה שיש לי ב50 ש"ח לגרם. אבל בסדר, אני מבין, לא באתי לכאן כי חשבתי שפתאום אנשים יקפצו עלי ויתנו לי כסף.

אני מבין את הקטע של המשטרה. אני אישית משתמש בפרוקסי מספיק חזק כך שזה באמת לא משנה מה אני אומר כרגע - אף אחד לעולם לא ידע מי אני. אבל אתם לא, וזה סבבה.

בקיצור, כל מה שרציתי זה כיוון. ולא, לא כיוון של "לך לתחנה המרכזית". כיוון של "אולי יש מישהו ואולי אתה יכול לדבר איתו דרך האימייל הזה ואולי הוא ידבר איתך על משהו מעניין."

אבל גם זה לא, וזה בסדר. אני אסתדר לבד. תודה בכל זאת.

17. satlabatla

satlabatla קנאביסט

לייקים:
    14
    על לא דבר אחי בהצלחה עם זה:)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!