1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קנאביס בצו ראשון

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י tsvi, ‏30/7/13.

1. tsvi

tsvi חבר חדש

לייקים:
    0
    האם בודקים שאריות של thc בבדיקת שתן בצו ראשון?

2. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    לא אח שלי

greenmind אוהב/ת את זה.
  3. BigBud

BigBud חבר חדש

לייקים:
    1
    בדיקת השתן בצו ראשון בודקת אך ורק את הבריאות שלך. מהניסיון שלי ושל עשרות חברים שעברו את זה "מלוכלכים". אמנם זה היה מזמן, אבל עד כמה שאני יודע זה עדיין ככה.

4. Satla.Harepa

Satla.Harepa חבר חדש

לייקים:
    2
    אם יש לך תיק פלילי מתחת לגיל 18 אז בודקים לך,
    לי אישית היה תיק ובדקו לי.
    אפשר לקחת שתן גם הם לא מסתכלים לתוך התא בבדיקה כמובן זה תלוי בחיילים ובמצב רוח שלהם אבל בד"כ לא.
    כל זה כל עוד יש לך תיק..

5. avanon

avanon קנאביסט

לייקים:
    3
    ממה שידוע לי, בשנים האחרונות בודקים לכולם.
    אם יש לך תיק פלילי בכ"מ על בטוח יעשו...
    תעשה הפסקה של 3 שבועות+ לפני הבדיקה

6. tsvi

tsvi חבר חדש

לייקים:
    0
    אין לי תיק פלילי...ואם בודקים ויצאתי מלוכלך זה פלילי או שזה קשור רק לסיווג הבטחוני בצבא?

7. Satla.Harepa

Satla.Harepa חבר חדש

לייקים:
    2
    אם יצאת מלוכלך לדעתי יביאו לך משטרה אזרחית שתפתח לך תיק על סמך הבדיקה שהם עשו לך וזה יגרום לך להמון בעיות בצבא.
    אם יש לך אפשרות להבריז מהצו ראשון כדי להתנקות תעשה את זה,
    המקסימום שתקבל זה צו שני שיקראו לך לבוא עוד פעם ולא יעשו לך כלום.

8. Gloryhole

Gloryhole חבר חדש

לייקים:
    0
    אני עשיתי צו ראשון לפני כמה חודשים, ממה שהבנתי לא מתייחסים לזה אבל למה לקחת סיכון פשוט תקח הפסקה להתנקות מינימום שבועיים שלושה זה מה שאני עשיתי ועד עכשיו לא שמעתי מילה על הבדיקה..
    בגג בשביל להיות שקט תבריז מהראשון ותחכה שישלחו צו שני לא אמורים לעשות בעיות על זה...

9. zoey

zoey חבר חדש

לייקים:
    0
    תשמע, הייתי שם לפני שנה ומשו וחבר שלי גם. לי היה תיק לפני גיל 18 אז בדקו אבל אמרו לי מראש שיש לי שתי בדיקות אחת בריאותית ואחת ל thc. זה לא בדיקה משותפת של בריאות ו thc. זהה לא קיים.
    חבר שלי עשה בדיקת thc ולא קרה שום דבר משטרה אזרחית ושטויות זה לא מעניין אותם. פשוט הוא קיבל פטור על פרופיל 21 או אי התאמה. אפילו לא כתוב שזה על שימוש בסמים. אז אל תדאג. לא יעשו לך וגם אם כן פשוט יהיה לך פטור. בהצלחה :)

10. Satla.Harepa

Satla.Harepa חבר חדש

לייקים:
    2
    אחלה שיטה לקבל פטור בקלות...!

קנאביס מוכח עכשיו גם כפוטר מהצבא בנוסף לסגולות הרפואיות :)

greenmind ו-BlackGhost אוהבים את זה.
  11. BigBud

BigBud חבר חדש

לייקים:
    1
    כמה דברים שצריך להבהיר עדכני להיום:
    1. בצה"ל כרגע אין בדיקות שתן לגילוי סמים. יש תיק שמתנהל בבג"צ וכרגע לא נערכות בדיקות כאלה לאף אחד.
    2. חבר שלי יצא מהצבא על בדיקת שתן חיובית לקנאביס, בתעודת השיחרור שלו כתוב "סמים". לא אי התאמה ולא 21. אגב כבר לא כותבים 21 או נפשי, כותבים "רפואי".

אם חייל נתפס בבדיקת שתן חיובית, הוא יעשה את תקופת הכלא שלו ואז יעמוד בפני ועדת סמים, שם הוא אמור לשכנע את הועדה שהוא ראוי להישאר לצבא. אם הוא לא מצליח הם מוציאים אותו מהצבא, ובתעודה כתוב שהוא יצא על עבירות סמים. לא מומלץ בכלל.

לעומת זאת, בצו ראשון אתה עדיין לא חייל. לא יעשו לך בדיקת שתן ל-thc, אני אומר את זה כמעט בודאות, אבל אפילו אם כן - לא ממש אכפת להם. ראיתי הרבה אנשים ממשיכים בצבא אחרי בדיקה כזאת, בלי תיק פלילי.

12. tsvi

tsvi חבר חדש

לייקים:
    0
    חחחחחחחחחחחחח אם מקבלים על זה פטור אני נכנס לשם עם באנג ;)

13. אלכימאי

אלכימאי חבר חדש

לייקים:
    0
    זה האבסורד הכי גדול הורסים את החיים על צריכת מריחואנה פשוט הרס של עתיד לעל החיים ״סמים״ ??? על דרך זו הורסים עתיד של נערים שכל עוונם היה צריכה עצמית של קנביס שבהשוואה אליו ״הרוצח השקט האלכוהול ״ זה בסדר ,,!??? יש פה עיוות שהסתירה שלו הרסה את עתידם של רבים וטובים על כלום ומישם הדרך קצרה לשרשרת המזון של אותם 200.000 משרות שאנחנו המממנים העיקריים שלהם כלאמר אנחנו משלמים להם על אכיפה שהורסת את עתידנו את עתיד ילדינו ואת בריאותנו את חופש הניידות שלנו ובכלל הפרה בוטה של זכויות האדם שלנו בצורה מחפירה שנכון להיום אינה יכולה לעבור לסדר ליום אנחנו הפסקנו ומפסיקים להיות האחרונים והראשונים בשרשרת המזון המבוססת על שקר של תאגידי השטן הללו טבק אלכוהול ותרופות שבוע טוב חברים יקירם

14. דקל צברי

דקל צברי חבר חדש

לייקים:
    0
    לא אבל תקשיב טוב בחור למי שיש עבר פלילי לא משנה במה בודקים לו בצו ראשון מי שאין לו כלום לא בודקים. מבין?

15. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    ברצינות?

16. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    אתה אזרח, אז הטיפול בך יהיה כנראה אזרחי. הדברים האלה נשארים בתוך המערכת כשמדובר בגופים של בטחון המדינה כמו שב"כ וכאלה - למשל בראיון של סיווג בטחוני יש לך חיסיון ולא מלשינים עליך למנאיק

17. לא משנה

לא משנה חבר חדש

לייקים:
    0
    יש לי שאלה.
    אני בן 16 צורך קנאביס על בסיס יומי. בעוד כשבועיים יש לי צו ראשון אז, הפסקתי לעשן כבר לפני שלושה ימים. כרגע יש לי דודות קשות ואני ממש ממש רוצה לעשן, יש לי עבר פלילי כלומר, סגרו לי תיק בימים האחרונים התיק נסגר אך עדיין קיים. לעניין שמעתי שיש בדיקות שתן לסמים בצו ראשון לעומת זאת, חבר טוב שלי שנתפס איתי מעשן וקיבל את אותו כתב אישום (תיק פלילי) במשטרה, ועדיין לא סגרו לו אותו היה בצו ראשון ולא עשו לו שום בדיקה לסמים. אני רוצה להיות בטוח האם להתאפק עם העישון או לקחת סיכון? האם יש בדיקות או לא?

18. asaf1

asaf1 קנאביסט

לייקים:
    50
    תתאפק..

19. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    תעשן רק אחרי צו ראשון

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!