1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

5 גרם פסילוסיבין בשיטת מקנה

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתקדמים' פורסם ע"י tsavarnav, ‏11/2/17.

1. tsavarnav

tsavarnav חבר חדש

לייקים:
    11
    טרנס מקנה (מחלוצי הפסיכדליה וחקר הצמחים הפסיכדליים) טען שהדרך ׳האמיתית׳ לצרוך פטריות היא לקחת 5 גרם, לבד, בחושך. הוא גם מבטיח שזה יגרום לאדם לחוות את מותו.
    מישהו ניסה דבר כזה? הגיע לכמות כזו או סיטואציה כזו?

פטריה צבעונית אוהב/ת את זה.
  2. goga

goga חבר חדש

לייקים:
    20
    לא חושב שכדאי לנסות כמות כזאת לבד בלי השגחה ועוד בחושך מוחלט
    ובטח שבטח לא לפעם הראשונה..

מומין טרול ו-פטריה צבעונית אוהבים את זה.
  3. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    זה הארדקור לגמרי.אל תנסה את זה אלא אם כן אתה ממש וותיק בתחום.

4. פטריה צבעונית

פטריה צבעונית קנאביסט

לייקים:
    34
    מומלץ עם פטריות כמו עם כל "סם" הזיה אחר להתחיל ממינונים נמוכים ומשם לעלות בהדרגה ולתרגל מודעות, לבצע תרגילים רוחניים שהאדם ירגיש יציב בתודעתו, בנפשו וגופו... במינון הגבוה המדובר של מק'נה(אני לא הייתי שם, אני טירון :) ) אני תוהה ממה שקראתי האם באמת משנה אם יש בכלל סיטר במקום או לא כי ממילא הבן אדם בעולם אחר אז בין אם יש או אין סיטר במקום אני לא בטוח עד כמה זה משנה.

עדיף שכל אחד יעשה את מה שהוא* מרגיש טוב איתו ולא בהכרח לפי שיטות של אחרים. עדיף לפחות* שיהיה סיטר בסביבה, אם לא בחדר עצמו ושיבדוק מדי פעם מה קורה.

אגב, יש אנשים שהאתגר שלהם בפסיכדלים הוא לאכול עוד ועוד ועוד ולעלות במינונים.. לסבול את תופעות הלוואי, הקאות לדוגמא בשביל להגיע למימדים אחרים, עולמות תודעה יותר גבוהים ולראות מה לעזאזל יש במקומות האלה ואולי להביא משהו בחזרה.
    יש בן אדם בשם קלינדי איי שעלה למינון כל כך מפלצתי/ברברי של 31 גרם פטריות יבשות. מדהים אם אתה שואל אותי... מוסיף סירטון שלו..
    אגב יש כמעט 200 זנים של פסילוסיבין ויש פטריות שאם אתה אוכל פחות אתה עדיין מגיע לחוויה של 5 גרם כך שיש הבדלים בהשפעה ובריכוז הפסילוסיבין.

ועוד ערוץ של פסיכדלים ביוטיוב שאני אוהב והסירטון האחרון שלו מדבר על הטריפ של הפטריות וההבדל במינונים נמוכים ועד למינונים גבוהים.

תיהנה;)

#4 פטריה צבעונית, ‏11/2/17
    נערך לאחרונה ב: ‏11/2/17
  5. tsavarnav

tsavarnav חבר חדש

לייקים:
    11
    אני ממש ממש לא שם, תודה לכולכם על הדאגה. סתם מעניין אותי.

6. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    אני זוכר איפשהו שקראתי שטרנס לא התכוון לקיובנסיס, אלא בטח לזן אוהב עצים אחר, ששם המינון לlevel 1 הוא בסביבות ה 0.8 (למשל liberty caps או p serbica) בניגוד ל 2 גרם בקיובנסיס המצוי בעיקר היום.

כך, שייתכן שמדובר במינון עוד יותר גבוה..

בכל מקרה קראתי הרבה חוויות של אנשים שלקחו הרבה יותר מ-5 גרם, לפעמים יותר מ-20, זה לא מחייב מוות אגו ואי אפשר להבטיח שום דבר, זה נטו תלוי באדם ובמוכנות שלו.

CostaElMalek, eli33 ו-Pandora's Box אוהבים את זה.
  7. WereItSoEasy

WereItSoEasy חבר חדש

לייקים:
    0
    ניסיתי משו דומה
    15 גרם טראפלס חזקות
    אמנם עדין הייתי אני,אבל זה רק בגלל שנלחמתי עם עצמי כי כבר לא הצלחתי להבדיל את עצמי מהסביבה,הרגשה של התמזגות ושזירה עם הכל ברמה האטומית,המון עוצמה,המון רגשות חיוביים ושליילים ביחד,הבנה שאנחנו מתפרקטלים בצורה אין סופית,מדהים ומפחיד.

8. Ronenamos

Ronenamos חבר חדש

לייקים:
    12
    חברים למי שדיבר על על טראפלס הכמויות הן שונות
    בטראפלס לרוב טרי מדובר ב10-15 גרם למנה רגילה זא שלב ראשון
    בנוסף, טראנס דיבר הרבה על חווית ה 5 גרם בחדר חשוך לבד
    ע"פ הביוגרפיה שנכתבה ע"י אחיו ויצאה אחרי שהוא נפטר
    נודע כי טראנס לא עשה את זה וגם בנוסף ב10-15 או 20 שנה האחרונות בחייו אני לא זוכר הוא נמנע מפסיכדלים לגמרי למרות שעדיין דיבר הירצה ועודדאת השימוש בהם
    לפותח הפסוט, כל מינון זו חוויה מיוחדת, אין טעם וגם מסוכן לקפוץ בסולם החוויות/מינונים

9. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    אמנם בגדול אתה צודק וראוי לעלות בסולם בהדרגתיות ובזהירות רבה, אך יחד עם זאת, טרנס מקנה המליץ כמה וכמה פעמים לקחת הירואיק דוס ע"מ לגרום ל'זעזוע תודעתי' כהגדרתו המגיע רק באמצעות שימוש במינונים גבוהים.

10. psilohuasca

psilohuasca חבר חדש

לייקים:
    1
    אין כזה דבר הירואיק דוס.
    אין הירואיות בלקחת משהו שככה או ככה.. תפסיד לו. אז פשוט תפסיד חזק יותר.

יצא לי לצרוך 5 גרם 'קנאת פין', לא לבד ולא בחושך.

ד"א הטראפלס החזקים באמסטרדם (High Hawaiian's) זן טמפנסיס,קופלנדיה.
    מגיע באריזה של 22ג', שמסתכם בהשוואה לסביבות ה4.5 ג' קובנסיס יבשות.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!