1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

צמח במצב גרוע, כמעט נובל.

הנושא בפורום 'בית חולים לצמחים' פורסם ע"י snow_white, ‏29/7/17.

1. snow_white

snow_white חבר חדש

לייקים:
    1
    אני מגדל Northern lights אוטומטי הוא כרגע בשלב הפריחה ואמור להיקצר בעוד כשבועיים.

הוא נמצא בעציץ 6 וחצי ליטר, משטר של 20\4, אני משקה אותו כל יום בחצי ליטר מים, הטמפרטורות הם בין 25~30 במהלך
    היום, ואני מדשן פעם בשבוע. דשן של BIO NOVA PK פעם בשבוע 1 מ"ל, לדעתי מה שקרה זה מדישון יתר כי הכל נראה סך הכל בסדר ואני לא חושב שזה מזיקים.

בעיקרון הבעיה היא שכל העלים נראים נבולים כאלה וצהובים (באופן חמור) והוא נראה מאוד עייף, מה אתם חושבים?
    https://anonfiles.cc/uploads/d410a496751a9b6c73046f813b978cb3.jpeg

2. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    אתה מדשן רק עם הפיקיי??!?
    אם כן אז יש לך חוסר חנקן/עודף זרחן ואשלגן.
    תפסיק עם הפיקיי, תתחיל לתת סויילסופרמיקס במינון של 1.5 מ''ל לליטר

3. snow_white

snow_white חבר חדש

לייקים:
    1
    כן, הבנתי שהPK הוא לפריחה והסויילסופרמיקס הוא לצמיחה (נתתי להם אותו בצמיחה) ואתה בטוח ששם הבעיה?
    לפני שלושה ימים השקתי עם דישון של 1 מ"ל מהPK ויום אחרי זה קרה האסון, מה שכן יש לי עוד צמח WhiteWidow אוטומטי שגודל לצידו ונראה במצב טוב לגמרי. מה שעשיתי זה לתת לצמח הפגוע הרבה מים שיתפטפו במשך פעמיים כדי שהאדמה תתנקה מהדישון אתה חושב שכדאי לדשן אותו עכשיו עם הסופרמיקס?

4. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    בטוח!

5. snow_white

snow_white חבר חדש

לייקים:
    1
    אוקי, מחר על הבוקר שאני אשקה אותו אני יוסיף לחצי ליטר שלו 0.75 מ"ל
    נראה אם זה יעזור ויציל אותו, תודה.

6. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    בכיף אחי.
    שתבין רק שהסופרמיקס מכיל חנקן זרחן ואשלגן npk במינון מסויים (7.3.6)
    הpk13\14 כשמו כן הוא, זרחן (p) אשלגן(k)
    במינון של 13 ו14.
    כשאתה מוסיף רק את הpk אתה מחסיר באופן יזום (ולא מודע כנראה) את החנקן,
    קנאביס אוהב חנקן וצורך אותו לאורך כל מחזור חיו, יש טענה רווחת שהוספת כמות מסויימת של זרחן ואשלגן בפריחה תורמת לצמח לפתח פרחים טוב יותר, לכן קיים *תוסף* פיקיי

7. snow_white

snow_white חבר חדש

לייקים:
    1
    האמת שלא התייחסתי כל כך לכל הדברים המסובכים האלה שקשורים לNPK והמליחות במים וכל הדברים האלה אמרתי נתחיל בבסיסי (זה למה גם אוטומטים) אבל אני מבין עכשיו שצריך להרחיב אופקים קצת כדי לא לצאת חסר אונים כשהצמח מגיע למצב כזה.

בכל מקרה, שאני אדע להבא, איך אתה ממליץ לדשן? תמיד לשים את הסופרמיקס ובפריחה לשלב אותו ביחד עם התוסף של הPK ? ובאיזה מינונים פחות או יותר?

8. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    אם אתה רוצה להצליח במה שאתה עושה לפחות תלמד את הבסיס, דישון נכון זה חלק מהבסיס לדעתי..מעטים פה סיימו לימודי אגרונום אחי אין צורך בתואר ראדון רק לקרוא מדריך או שתיים ולשאול פה כמו שעשית.
    לגבי הדישון זה לא המלצה שלי, ככה הייצרן של הדשן ממליץ להשתמש בו וככה הדשן בנוי מבחינת המרכיבים שלו, יש טבלת עבודה מסודרת באתר של ביונובה, אתה יכול להכנס ולהוריד את הקובץ.
    בגדול- סוייל סופרמיקס במינון של בין 1.5 עד3 מ"ל לכל ליטר של מים, תלוי במצע הגידול ובצמח.
    פיקיי אתה מוסיף מהתחלת הפריחה במינון מאוד נמוך ומעלה בהדרגה
    בין 0.1 ל1 מ"ל לליטר מים.

snow_white אוהב/ת את זה.
  9. snow_white

snow_white חבר חדש

לייקים:
    1
    תודה.

hydrotony אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!