1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אנורקסיה \ תת משקל

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י ShoXeRr, ‏28/7/17.

1. ShoXeRr

ShoXeRr חבר חדש

לייקים:
    2
    היי אנשים,
    הייתי רוצה לשאול ואף לדעת אם מישהו מכיר מניסיון מישהו שצמח הקנאביס עזר לו לטיפול בהשמנה\אנורקסיה, ושאר הבעיות שמתלוות לבנאדם כמוני שכרגע במשקל 35 ( גובה 73 ), הרופאים מחשיבים אותי בסכנת מוות מידית ולכן בעוד כשבוע אני לצערי אצטרך להצטרף למחלקת האשפוז בתל השומר, רצוי לציין שאיני מקיא \ או בעיות שלרוב האנורקסים יש, אני משתדל לאכול נכון ובמידות מסוימת הרבה, העניין הוא שכנראה הגוף שלי לא ממש סופג כל מה שאני אוכל או שפשוט שמכל מוצר מאוד משמין איני משמין כלל ( הבעיה כרונית מאז שנולדתי ובפועל תמיד הייתי רזה אבל יותר על קו המשקל של 45 קילו במשך עשור ורק עכשיו 35 בעקבות מחלות שהתלוו לי מסיבה שעד היום לא יודעים לאבחן אותה כגון קשיי נשימה ובעיות עם תופעות לוואי שלא מהנורמה וכי עד לפני כמה חודשים פתחתי פה נושא באשר לבעיה שלי ) אז רציתי לדעת גם אם במקרה ויש התוויה או קלות כיום ( 2017 ) למצב שבו אני נמצא בשביל להתחיל טיפול בצמח, תודה!

ChaoExplo אוהב/ת את זה.
  2. 521

521 קנאביסט

לייקים:
    56
    אחי רפואה שלמה.
    לך תקנה מהשוק השחור ותבדוק אם זה עוזר לך.
    ותעשה את זה במידי!
    מחר בבוקר לך תתארגן! תעשן ומיד תכתוב פה איך זה משפיע אליך.
    זה אמור לעזור.

amirze93 אוהב/ת את זה.
  3. Potter

Potter קנאביסט על

לייקים:
    277
    לא בטוח שיטיב עם קשיי הנשימה
    אולי עדיף גלידה ב שקל תשעים

4. ChaoExplo

ChaoExplo קנאביסט

לייקים:
    31
    שמעתי על טיפול באנורקסיה עם קנאביס רפואי, אבל לא זוכר פרטים בכלל
    שווה לתת גוגל טוב
    ואם יש קשיי נשימה שווה לאדות/לצרוך באכילה
    גם לזה יש מדריכים איך מה וכמה

5. 521

521 קנאביסט

לייקים:
    56
    זה עוזר לחולי אסמה.
    במצב שהוא מתאר הייתי לוקח את הסיכון.

6. Sandoz

Sandoz קנאביסט

לייקים:
    130
    היית לי בעיה של הרזיה .. לא הגעתי למשקל שלך אבל אני כן יכול להגיד שהייתי מעל 120 קילו והגעתי למצב של 52 קילו (גובה 74) בגלל טראומה מתאונת דרכים , הגוף שלי דחה במשך מעל שנה כמעט כל דבר שהכנסתי לגוף , למזלי שחצי שנה הייתי בבית חולים עדיין וקיבלתי אינפוזיות ודם לוריד בלעדיי זה הייתי יורד יותר אפילו.

בכל מקרה , עישנתי את הצמח המופלא לפני התאונה וכבר היה לי ידע מסויים בנושא , אבל בכל השנה הזאת לא חשבתי בכלל לעשן , היה לי כלכך הרבה על הראש וכלכך הרבה משככים. היום אני מספר שנים אחרי התאונה וגם היום אני אוכל בכמויות קטנות אך עם תפריט מאוזן ותוספי מזון (מולטי ויטמין , ברזל , חומצה פולית וכו') וקנאביס עוזר לי להגדיל את כמות המזון שאני מכניס לגוף פי כמעט 2 , מגדיל לי את התאבון (שאבוד רוב הזמן) , ומעלה לי גם חיוך על הפרצוף במהלך היום , אני יכול להגיד לך בוודאות שקנאביס זאת אופציה שמאוד כדי לך לשקול:)

כיום אני שוקל 67 (גובה 77) - הבדל משמעותי

המון בהצלחה.

pioneer, kakaroto, Potter ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  7. ShoXeRr

ShoXeRr חבר חדש

לייקים:
    2
    תודה רבה חברים על העזרה!, מחכה לעוד תגובות\דעות

Sandoz אוהב/ת את זה.
  8. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    אני לא חושב שאתה נמצא תחת ההגדרה של אנורקסיה אחי
    אנורקסיה נרבוזה (Anorexia nervosa; בעברית: צַיְמָנוּת) היא הפרעת אכילה מסוכנת, וחמורה הגורמת לאובדן משקל משמעותי ובמקרים קיצוניים אף למוות. המונח "אנורקסיה" (אובדן תיאבון) מקורו ביוונית: αν-ορεγω = אי-תיאבון. הלוקים באנורקסיה חוששים מהשמנה ובשל כך הופכים לרזים באופן קיצוני.
    אתה לא מתאר מצב של פחד מהשמנה או שאתה מונע מעצמך אוכל או מקיא..
    לכן במצבך זה בטוח לא יזיק אבל מה שכן הייתי ממליץ על שמן או אידוי במקום עישון..
    קנאביס עוזר מאוד לפתח תיאבון, יש זנים שיותר ויש זנים שפחות כמובן.
    אם אתה אומר שאתה אוכל אבל הגוף לא סופג את מה שאתה אוכל זה סיפור אחר לגמרי מאנורקסיה, בטוח יש לזה גם שם..

9. ShoXeRr

ShoXeRr חבר חדש

לייקים:
    2
    כן ספר לי על זה, אבל זה מה שהרופאים העילאיים שלנו מציינים שיש לי ( לך תתווכח איתם אחרי שנים של לימוד לאלוהים יודע מה ותעודות וכו )
    בכל אופן קצת מבאס אותי לראות בנתיים שאנחנו 2017 ואין מי שיגיד לי ספציפי עד כמה המצב יכול לעזור לי, כי ידוע לי ש THC גבוה מול שCBD לא יטיב לי עם קשיי הנשימה כמו שציינו כאן, ואילו הייתי על רפואי עם רישיון כבר ממזמן היו יודעים איזה רכיבים בצמח לתת לי שיעזור לי בהרבה בעיות + המשקל :(, נושא כזה מורכב ומסובך שאני בטוח שעוד שנים יחקרו וילמדו אותו ( אבל שמח שכבר זה קורה ותופס תאוצה מטורפת מאשר שלא יקרה בכלל )

10. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    אם הרפואה המודרנית לא יודעת לשים את האצבע על הבעיה הרפואית שלך אל תצפה לתשובה בפורום לגידול קנאביס.. (אני אומר את זה בקטע טוב אחי..)
    זה ממש לא נכון... תתעודד;)

בגדול מאוד, אין הרבה מידע מדעי לגבי רוב המרכיבים של הקנאביס רוב המחקרים שנעשו על רכיבים פעילים נעשו על שתי הקנבינואידם העיקריים THC וCBD.
    כל נושא המחקר של קנאביס עוד בחיתוליו וזה ממש לא נכון לחשוב שקנאביס רפואי שונה באיזה אופן מקנאביס ''לא רפואי'' או שחוות הקנאביס יודעות משהו שמישהו אחר לא...

Potter אוהב/ת את זה.
  11. 521

521 קנאביסט

לייקים:
    56
    אני לא מבין מה כל ההתפלספות פה.
    35 קילו על מטר שבעים ושלוש, אתה הולך למות.
    יש 2 אפשריות:
    1)תעשן או תאדה ותציל את החיים שלך.
    2)מה שישאר אחריך זה ההתפלספיות פה.

כן אנורקסיה לא אנורקסיה, מה זה משנה?
    אני ראיתי איך זה מציל אנשים במשקל שלך שיש להם קרון.

אני דואג לך מאוד! תעשה לי טובה ותעשן משהו!

@שלומי סנדק

12. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    אתה רופא?

13. 521

521 קנאביסט

לייקים:
    56
    לא.

14. ShoXeRr

ShoXeRr חבר חדש

לייקים:
    2
    קיוותי האמת שמישהו מלמעלה יוכל לעזור לי, כי למען האמת שלחתי הודעות כגון לשלומי סנדק ואין ביכולתו לעזור לי או אנשים כמו אורן ליבוביץ\גיא לרר וכו, וכל אלו שבמאבק סביב הצמח, כנראה שאני לא באמת יזכה לקבל טיפול סביב הצמח והמחקרים שתופסים תאוצה איתו ככל שהזמן עובר, וגם לא בטוח שאחייה עד אז כשתאכלס יהיה פה טוב יותר... ( וזה מצחיק כי אני בן 23 ובדרך כלל מי שאומר שבדור הבאה יהיה יותר טוב זה דווקא אלו שלא יזכו כבר לקבל את הטיפול שיתכן שיציל אותם בדור הנוכחי שלהם ), ככה שכולי בידיים של המערכת הרפואית וה"כושלת" שלנו ( שככה נראה לפחות בנתיים בהמון תחומים ).

15. 521

521 קנאביסט

לייקים:
    56
    טפל בעצמך אחי.
    מה זה מאה שקל לעומת החיים שלך?

16. Eytan

Eytan חבר חדש

לייקים:
    1
    הקנאביס הוא לא רעל,הוא לא מזיק לבריאות כמובן אם לוקחים אותו ב פרופורציה,כך שאין לך מה להפסיד אם תנסה,לעומת זאת אם תסמוך על הרפואה הקיימת תאבד זמן יקר,לכן כדאי שתתחיל הקטנה ותראה את ההשפעות ותתקדם לפי המסקנות שלך.אין מה לפחד, מהשימוש לא נגרם לך נזק,זאת דעתי רפואה שלמה

17. ShoXeRr

ShoXeRr חבר חדש

לייקים:
    2
    העניין הוא, שאני לעולם לא עשנתי ולא יודע גם לעשן, ויש לי חששות בכל מה שקשור ל THC כי שמעתי הרבה סיפורים פסיכוטיים\פארנויה\קשיי נשימה, וכו, ככה שאני לא רוצה לקחת סיכון במצבי בין אם יחמיר או לא, הלוואי וזה היה כבר חוקי והיה האפשרות להשתמש בו בצורה שפויה ונורמלית מאשר עישון ( כשפועל יש אידוי שעדיף כמובן אבל עדין אין לי מושג איך גם לאדות \ וזן וכו ) בהחלט מורכב כל הנושא הזה סביב הצמח המרתק הזה...

18. Eytan

Eytan חבר חדש

לייקים:
    1
    תנסה אצל מרפאים אלטרנטיביים כמו אשרוב בת"א הוא עושה נפלאות באבחנה וריפוי,ורק על ידי תזונה נכונה על פי רוב.

19. 521

521 קנאביסט

לייקים:
    56
    אין שום סכנה, כל תופעת לוואי שיהיה תעבור תוך כמה שעות.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!